Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 629864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2715 dnia: Styczeń 15, 2019, 01:36:32 pm »
Mnie też to zwisa, ale zapytałem @bevulfa na podstawie czego oparł swoje stwierdzenie.
Jak już pisałem wcześniej - ocena popularności wśród czytelników na podstawie obecności na rynku jednego tylko komiksu jest moim zdaniem niemiarodajna. Stąd wniosek, że głębszej odpowiedzi oczekiwałbym od sprzedawców wydań oryginalnych, którzy obracają większą ilością wydań niż jeden tom.
Oczywiście - jeśli patrzeć na ilość wydanych pozycji z Hulkiem można odnieść błędne wrażenie, że nie jest to popularna postać, ale to nie odzwierciedla prawdy (ludzie kupują oryginały skoro nie ma rodzimych edycji; fani są ale wydawcy nie publikują; nieznane są wyniki sprzedaży Hulka z Marvel Classic by móc coś więcej wywnioskować).

Offline bevulf

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2716 dnia: Styczeń 15, 2019, 01:55:54 pm »
Gazza to prawda, że swoje przypuszczenia oparłem na ilości wydanych pozycji polskojęzycznych. Sam też sięgam po oryginały bo właśnie nie ma tego co bym chciał na rodzimym rynku - choć patrząc na takiego deadpoola i ile jest dostępnych u nas pozycji z jego udziałem i porównując to do hulka to aż samo się ciśnie, że nie jest to ta sama popularność.


Gdyby tak było wydawcy chętniej by własnie sięgali po komiksy z jego udziałem a tak zapewne skupiają się na tym co się lepiej sprzedaje. Nie sądzę by w przypadku solidnej sprzedaży jedynego tomu hulka Kołodziejczak nie chciał sięgnąć po więcej. 

Offline Leyek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2717 dnia: Styczeń 15, 2019, 09:50:16 pm »

Najnowszy nabytek:



Szkoda, że Łukasz kolory robi tylko na kompie, bo się jeszcze lepiej prezentuje:

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2718 dnia: Styczeń 16, 2019, 08:33:09 am »
obie super

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2719 dnia: Styczeń 17, 2019, 08:58:45 am »
Troche zeszytow z ostatnich miesiecy:


























































Offline Gazza

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2720 dnia: Styczeń 17, 2019, 11:26:51 am »
Look who's back!!! :smile:
Konkretnie! Cieszy mnie w Twoich i ostatnich wrzutach Ryby ilość zeszytów, które również zgarnąłem...  :biggrin:

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2721 dnia: Styczeń 17, 2019, 11:53:11 am »
Wreszcie wariant ze scout trooperem. Halleluyah !

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2722 dnia: Styczeń 17, 2019, 08:11:27 pm »
Te wszystkie komiksy SW aktualnie wychodza?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Kielo

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2723 dnia: Styczeń 17, 2019, 08:40:13 pm »
Look who's back!!! :smile:
Konkretnie! Cieszy mnie w Twoich i ostatnich wrzutach Ryby ilość zeszytów, które również zgarnąłem...  :biggrin:

Witam po przerwie :) czasami dobrze jest odpoczac od netu :)

Wreszcie wariant ze scout trooperem. Halleluyah !

Ja tez na niego czekalem  ;-) (moj pierwszy kostium SW :) )

Te wszystkie komiksy SW aktualnie wychodza?

Vader's Castle to miniseria z pazdziernika, reszta to grudzien i styczen (oprocz Poe Dameron - to zalegly wariant 1:100 )

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2724 dnia: Styczeń 18, 2019, 11:05:53 am »
Mały up


Offline OokamiG

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2725 dnia: Styczeń 18, 2019, 12:48:05 pm »
Ta okładka Heavy Metal.  :biggrin:

Offline sum41

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2726 dnia: Styczeń 18, 2019, 08:13:55 pm »
Ta okładka Heavy Metal.  :biggrin:


Podobno HM ma byc dostepny cyfrowo chyba ze to stare info  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Leyek

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2727 dnia: Styczeń 19, 2019, 12:16:05 am »
@Kielo
Świetne warianty Francavilli, miła odmiana po tych wszystkich Mattinach i innych sztucznościach z równoległego tematu :smile:  Szczególnie 1 i 3. Do 2 nie rysował czy nie dostałeś?

Offline LordDisneyland

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2728 dnia: Styczeń 19, 2019, 01:32:19 am »
@gobender- to cię ten vanSciver chyba zachwycił.... a miałem pytać , cóż to za nowa stylizacja awatara... ;)

Mógłbyś powiedzieć, cóż to w zasadzie za komiksy?

Offline gobender

Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #2729 dnia: Styczeń 19, 2019, 07:08:31 am »
Zgada się! ;)  Zarówno One Dirty Tree jaki seria o Fante (stara jak świat, no ale czasem długo mi zajmuje kupienie komiksu, który mi wpada w oko) to takie typowe amerykańskie "indie". Mały format, mały świat, małe problemy małych nieudaczników. O ile One Dirty Tree ma charakter taki lekko autobiograficzny, tak Fante Bukowski to całkowicie fikcyjna. Na wszystkie trzy tomy składają się krótkie epizody życia całkowicie pozbawionego talentu, nadużywającego alkoholu pisarza, marzącego o sławie i uznaniu czytelników, krytyków i innych pisarzy. To oczywiście pusty sen. Fante jednak walczy, rozpaczliwie starając się nie wchodzić w buty ojca prawnika, a jednocześnie bez skrupułów korzystając pieniędzy, którymi rodzice regularnie zasilają jego kartę ;)
Choć przy trzecim tomie czuje się już lekkie przeciągnięcie tematu, mimo to wszystkie trzy praktycznie czyta się jednym tchem. Niechluja, fanzinowa kreska nie przeszkadza by rysunkiem sprzedać sporo między wierszami świetnego skądinąd scenariusza, a całość jest bardzo bardzo zabawna.