Autor Wątek: Valiant Comics  (Przeczytany 9046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gascan

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2017, 02:38:30 pm »
Fantasmagorie daje dupy nie wydając u nas zbiorczego "The Valiant".
Dałem za niego 30zł na bookdepository. Ten event powstał jako wprowadzenie do uniwersum Valianta.
Jest imo niezbędny do wydania na początek. To z niego dowiemy się o co chodzi w uniwersum, na czym ono stoi i kto trzyma je w kupie, czyli jaką rolę odgrywa w nim Eternal Warrior i Geomancer. No i końcówka jest wprowadzeniem do Bloodshot:Reborn.

Zbiorcze "The Valiant" zbiera 4 zeszyty czyta się szybko jest mnóstwo akcji, a wychodzimy po lekturze bogatsi o konkretną wiedzę.


Nie ma się co napalać, że Fanatsmagorie wyda cokolwiek z Valianta do końca, regularnie lub kompletnie. Polecam zapoznać się z tytułami w oryginale.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2017, 02:43:42 pm wysłana przez gascan »

Offline buczanova

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2017, 03:11:16 pm »
Jeśli Fantasmagorie będą wydawać Bloodshota od Reborn to chyba przerzucę się na wydania zagraniczne.  :???:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline LordDisneyland

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 09, 2017, 03:17:53 pm »
Możecie cuś napisać o "Britanni" Milligana?

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 09, 2017, 04:58:48 pm »
@gascan
Nic bym nie skreślał. Z tego co wiem, to:
a) q&w sprzedaje się dość dobrze, ale max będzie pewnie chciał poczekać na sprzedaż drugiego tomu,
b) max nie udziela się na forum bo po reakcjach różnych części komiksowej społeczności wolał się skupić na pracy nad kolejnymi komiksami niż nad kontaktem z fandomem. Czy to wyjdzie na dobre to nie wiem.


Offline gascan

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 09, 2017, 08:35:39 pm »
Możecie cuś napisać o "Britanni" Milligana?

Pierwszy zbiorczy nie porywa. Chociaż jest na papierze typem komiksu jaki lubię - tło historyczne, gore, sex, demony. Do bólu sztampa i przewidywalność ale jednak chcę sięgnąć po kolejny - "Britannia We Who Are About to Die" i poczytać o dalszych losach rzymskiego detektywa.

Offline LordDisneyland

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 09, 2017, 08:41:55 pm »
Dzięki, gascan.

Kijanek

  • Gość
Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 15, 2017, 09:38:00 pm »
Chyba Valiant zaczyna powoli wchodzić w branżę filmową
Po zapowiedzianym Harbinger, Bloodshot przyszła kolej na Shadowmana :D
Jeśli Fantasmagorie pójdą tym tropem to może wysyp komiksów będzie

Offline arczi_ancymon

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 18, 2017, 12:59:32 pm »
Tylko, że na razie to tylko zapowiedzi, do tego dość mgliste. Wyjdzie coś z tego najwcześniej za dwa lata, a to i tak będzie dobra wiadomość dla komiksiarzy tylko jeśli się sprzeda.

mkolek81

  • Gość
Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 18, 2017, 01:36:13 pm »
Tylko, że na razie to tylko zapowiedzi, do tego dość mgliste. Wyjdzie coś z tego najwcześniej za dwa lata, a to i tak będzie dobra wiadomość dla komiksiarzy tylko jeśli się sprzeda.
Niezupełnie przyjdzie czekać na ekranizacje Valianta, aż tak długo. W tym roku w sieci ma pojawić się seria Ninjak vs the Valiant Universe. W linku poniżej zwiastun oraz kilka specjalnych okładek jakie są planowane na tą okazję
https://comicvine.gamespot.com/articles/valiant-reveals-variants-based-on-upcoming-ninjak-/1100-156454/

Z ciekawostek to w rolę Bloodshota ma się wcielić Jason David Frank, czyli jeden z klasycznych Power Rangers.

Offline Maragast

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 10, 2019, 01:56:38 pm »
Odkopuje temat w związku z działalnością wydawnictwa KBOOM i ukazaniem się na naszym rynku komiksów z wydawnictwa Valiant.

Przeczytałem "Walecznych" i chcę dalej czytać komiksy tego wydawnictwa.Z tego co słyszałem na jakimś podcaście to w tym uniwersum kolejne komiksy nie łączą się mocno ze sobą tylko stanowią zamknięte całości o różnych bohaterach.

Widziałem w ofercie tomy pierwsze  "Bloodshot Odrodzenie" i "X-O Manowar" - obydwie postacie wystąpiły w "Walecznych" więc domyślał, że to są ich dalsze losy.

W ofercie wydawnictwa widziałem jeszcze drogi komiks "Klaus". Czy to też to samo uniwersum co "Waleczni" czy osobna opowieść.Jeszcze jest zapowiedź "Podwodnego spawacza" ale to już kompletnie wygląda na coś osobnego.

Ponadto w ofercie Gildii można znaleźć "Quantum and Woody" - jak to się ma do "Walecznych"???

Offline LordDisneyland

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 10, 2019, 02:16:38 pm »
Maragaście, część odpowiedzi uzyskasz czytając ten wątek  -> http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,40897.135.html

Osobiście uważam, że Q&W można, a nawet należy sobie darować :)  Natomiast ze stajni Valiant mogę z czystym sumieniem polecić to-
http://valiant.wikia.com/wiki/The_Death-Defying_Doctor_Mirage_Vol_1
Przyzwoita lektura, bardzo dobre rysunki.... nie będzie na półce wyrzutem sumienia "i po com ja to kupił?!", jak Q&W ;) 

JanT

  • Gość
Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 10, 2019, 02:30:48 pm »
Bloodshot kontynuuje wątki z Walecznych. X-O Manowar nie kontynuuje.

Ten fantasmagoryczny Quantum and Woody jest przed Walecznymi.

Klaus i Podwodny Spawacz to nie Valiant.


Offline Pawel.M

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 12, 2019, 03:12:10 pm »

Wszyscy bohaterowie Vaianta są zbudowani na tym samych schemacie? Bo Bloodshot i Manowar to jak ten sam bohater umieszczony w różnych sceneriach. Dawni wojownicy, po śmierci ukochanej mający dość wojowania, zmuszeni okolicznościami do powrotu do "zawodu" - z jednej strony cierpią z tego powodu, z drugiej jednak trochę im się podoba. No klony.
seczytam.blogspot.com

Offline Archie

Odp: Valiant Comics
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 13, 2019, 01:18:02 am »
Nie, nie wszyscy. Tu masz opisane główne postacie: http://valiant.wikia.com/wiki/Valiant_Comics_Database

Mnie Quantum & Woody przypadli do gustu (czytałem w oryginale), a The Death-Defying Doctor Mirage było mocno średnie i za drugą mini-serię się już nie zabrałem.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

 

anything