Autor Wątek: Wielkie Bestie  (Przeczytany 2848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skolo

Wielkie Bestie
« dnia: Wrzesień 10, 2003, 09:30:14 pm »
Zgodnie z zapowiedziami dzis pierwsze tlumaczenie - Wielkie bestie w Mordheim. Jak zauwazycie bledy to prosze skrobnąć. Zapuszczam takze Pawla Hoffnera Las Duchów - tez prosze o komentaten

narka

Offline Dracon2

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2003, 10:13:01 pm »
o kurcze! zapomniałem powiedzieć, że trzeba zmienić coś w tłumaczeniu bandy orków und gobbasów bo się tam koszt goblina zmienił (bodajże z 10 do 15zk)

Offline drachenfeles

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2003, 10:34:51 pm »
He he, czytałem kiedyś ten artykuł o bestjach tylko, że po czesku, na samo wspomnienie wszystko mnie boli (równierz ze śmiechu).

Offline Dracon2

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2003, 08:52:04 am »
te bestie mają więcej zasad niż pożytku (a mówi się że GW chce robić wszystko jak najprostsze :D )

Offline drachenfeles

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2003, 10:10:26 am »
Jasne, upraszczają rzeczy ważne i komplikują banały, w tym są mistrzami świata i sąsiednich galaktyk.

Offline skolo

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2003, 09:49:24 pm »
przepraszam, czy tu biją? ;-) ja tylko tlumacze hehe

Offline Dracon2

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 11, 2003, 10:21:57 pm »
nie tu nie biją (ał), my tylko narzekamy na głupote GW, zamiast trochę bardziej urealistycznić walkę oraz strzelanie, to rzeczy mnie istotne chcą bardziej "urealistycznić". :twisted:

Offline nahar

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2003, 01:26:37 pm »
Ja tez prosze o komentarz o las duchow i konwój bo sie biedzilem z tymi scenariuszami ze 2 tygodnie, zeby byloy ok.
Szczególnie konwój nich ktos to zagra (za niewolnikow bierzcie co w lapy w padnie) i napisze czy sie do czegos nadaje (ja nie przeprowadzielem).
paweł

Offline Dracon2

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 14, 2003, 02:19:29 pm »
dobry pomysł poddałeś !

Offline drachenfeles

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 15, 2003, 12:24:42 am »
Konwój wygląda zachęcająco, tylko narazie nie zapowiada się, żebym zagrał, ale jak się uda to napiszę. Lasu nie czytałem, jeszcze.

Offline nahar

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2003, 12:08:56 am »
Konwój. Moim zdaniem pomysl super (w końcu mój).
Ale..
Dzisiaj zamienilem sie z kolegą. On prowadzil konwoj a ja atakowalem (piratami).
Problemy wyszly tego typu.
Czy jak wyprowadze polowe wiezniow to jest auto koniec gry i moje zwyciestwo czy sei bijemy dalej az do routa lub wyjscia wszystkich wiezniow ze stolu.
Chodzi o to zeby gracze dazyli do wyprowadania wiezniow (zarówno zakutych, jak i tych uwalnianych(, a nie prali sie dazac do rzutu na Ld wodza wrogiej bandy.

Wynik potyczki :
ja wyprowadzilem 4/9 wiezniow (mniej niez polowa), ale nie zdalem routa.
I co teraz.
Kumpel zarobil 50 + za eksploracje 70, a ja zostalem goly i wesoly bo mi zdjal wszystkich herosow.
Mimo tego ze sam stracil prawie polowe wiezniow i tak sie nachapal.
Wnioski sa takie.
Ze atakujacy (uwalniajacy) zawsze dostaje expy za wyprowadzonych ze stoly lebkow niezaleznie czy uciekl czy nie.
Ze broniacy zawsze dostaje kase za tych więżniów co są POZA planszą niezaleznie czy uciekł czy nie.
Wiec niezaleznie od wyniku rozgrywki (kto wygra) bandy powinny dostawac nagrodę za tych wieźniów co sa POZA planszą.

Pytanie:
czy zrobic tak że gra sie konczy gdy jedna ze stron przeprowadzi wiecej niz polowe więźniów?
Tylko co z reszta? (więźniów).
Czy jak uratuje 5/9 to sie tym zadowalam i reszte (4) pozostawiam w okrutnych łapach skavenow???
JA sadze ze grac nalezy do routa lub wyprowadzenia WSZYSTKICH więżniów ze stołu.
A Wy???
paweł

Offline drachenfeles

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 17, 2003, 10:42:26 am »
Zgadzam się w mordheim kasa czyni códa, najemnicy będą walczyćdo śmierci, byle zarobićtrochę brzdęku, jeżeli mają okazję.

Offline nahar

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 17, 2003, 03:51:26 pm »
Dobra, mam pytanie czy ktos grał NOC na cmentarzu???
Jesli tak to proszę o wnioski.
Ja wlasnie skonczylem ten scenariusz i mam dosyc Mordheima na najblizszy tydzien.
paweł

Offline skolo

Wielkie Bestie
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 19, 2003, 11:58:18 am »
ok. mam neostrade. jak bede mial juz mojego odzyskanego twardziela to zarzuce descartesowi reszte TC - to co mam.

 

anything