Autor Wątek: Green Arrow  (Przeczytany 18426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 18, 2018, 10:23:45 am »
Ten zbiorek powstały pod kierunkiem Lemire'a faktycznie by się u nas przydał. Zwłaszcza, że fabularnie łączy się w dużej mierze z publikowaną obecnie u nas serią (m.in. wątek Shado i jej córki). Natomiast wielki żal na brak w kolekcji "The Longbow Hunters". Choć w sumie to idealny kandydat do DC Deluxe.

Offline Murazor

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 25, 2018, 12:23:54 pm »
Green Arrow 2
I już wiem o co chodziło wincklerowi :sad: Kontynuacja wydarzeń z pierwszego tomu, ale wg mnie strasznie nieudolna. Zeszyty skaczą z miejsca na miejsce, pojawiają się prawie wszystkie osoby związane z Oliverem i to nie jest plus. Relacja Oliver-Dinah spłycona chyba jeszcze bardziej niż wcześniej. W połowie głównego wątku pojawia się jakiś mini villain, Emi się z nim ściera, zdradza GA, GA jest w potrzasku, ściera się z łotrem, ratuje go Emi, łotr idzie siedzieć. Całość na paru stronach..
Dla mnie rzeczą ratującą chociaż trochę ten tomik są rysunki Smitha.

Offline Eragon

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 07, 2018, 11:26:16 am »
Green Arrow tom 2

Jak napisał Murazor praktycznie chyba wszyscy z otoczenia GA mają w tym tomie swoje 5 minut. Jednak tom jest taki bezpłciowy, skaczemy od akcji do akcji byle szybciej. W sumie nawet nie chce mi się zbytnio o nim rozpisywać- taka lektura do przeczytania i zapomnienia 5 minut później.
Na plus dalej rysunki. :)
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline Nafciarz

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 31, 2018, 10:16:44 pm »
Po srednim tomie 2 podchodzilem do tomu 3 bez zadnych oczekiwan. Okazalo sie ze jest lepiej niz ostatnio co bardzo mnie cieszy bo juz mialem odpuscic sobie serie z Green Arrowem. Fabula jak z dobrego filmu akcji, swietne rysunki i wydarzenia ktore nabieraja rozpedu i ciekawia.


Zdecydowanie polecam

Offline Burizleif

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 13, 2018, 02:25:17 pm »
Po przeczytaniu 4 tomu muszę stwierdzić, że Green Arrow jest ponownie na godnej pozycji wśród superbohaterów  :biggrin: .

Offline Maragast

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 13, 2018, 02:47:47 pm »
Już wyszedł czwarty???

JanT

  • Gość
Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 13, 2018, 03:07:01 pm »
Pewnie w oryginale czytał  :smile: U nas w listopadzie.

Offline -gościu-

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 07, 2018, 10:01:49 pm »
Green Lantern/Green Arrow: Włóczęga bohaterów to był jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tomów z pierwszej 60-tki WKKDC, niestety po lekturze jestem rozczarowany. Może za dużo sobie obiecałem po tym co czytałem o tej serii, i w całej tej euforii nie wziąłem pod uwagę, że to jednak superhero z początku lat 70-ych i nawet jeśli poruszane tu będą poważne kwestie, to poruszane będą w niepoważny sposób? Ale nie to jest najgorsze, bo biorąc poprawkę na to kiedy powstał komiks, można docenić ten klimat. Za to nie mogłem zdzierżyć, że po czterech zeszytach tej wędrówki po "prawdziwej Ameryce", na początku kolejnego zeszytu GA stwierdza "tak sobie myślę, chyba powinniśmy zakończyć tę włóczęgę..." i cudownym zbiegiem okoliczności ich przygody przenoszą się w kosmos  :sad:  Czyżby czytelnicy narzekali na zbyt przyziemne przygody i trzeba było się dostosować? Szkoda. I szkoda, że nie było nam dane poznać całego runu, zwłaszcza, że później był ten słynny zeszyt poruszający kwestię uzależnienia od narkotyków.


Za to rysunki Adamsa to mistrzostwo! Zdecydowanie jeden z najciekawszych rysowników tamtych lat, obok Byrne.

Offline laf

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 08, 2018, 07:23:00 am »
Za to rysunki Adamsa to mistrzostwo! Zdecydowanie jeden z najciekawszych rysowników tamtych lat, obok Byrne.
i Steranko

Jak dla mnie to też jeden z bardziej wyczekiwanych tomów kolekcji i również żałuję, że nie było nam dane wydanie całego runu, który zamknąłby się raptem w dwóch tomach. Na razie komiks czeka na odbiór z Empiku.

Offline Antari

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 09, 2018, 09:54:09 am »

mkolek81

  • Gość
Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 09, 2018, 10:10:09 am »
Co to za problem aby Egmont wydał to w DC Deluxe i to pełne teraz po premierze tego tomu w kolekcji.

Offline -gościu-

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 09, 2018, 10:14:11 am »
Niby żaden, ale wiesz dobrze, że nikłe na to szanse. Tym bardziej, że Egmont stroni od takich starych superhero.

mkolek81

  • Gość
Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 09, 2018, 10:16:52 am »
Wiem, że stroni (może poza Batmanem). Cóż trzeba będzie jak zawsze nadrobić całość w cyfrze.

Offline -gościu-

Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 09, 2018, 10:22:36 am »
Od tak starego Batmana też stroni, a szkoda, bo mogliby wydać jego przygody z lat 70-ych O'Neila i Adamsa.

JanT

  • Gość
Odp: Green Arrow
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 09, 2018, 10:33:30 am »
Prędzej Green Arrow By Jeff Lemire & Andrea Sorrentino Deluxe Edition https://www.amazon.com/Green-Lemire-Andrea-Sorrentino-Deluxe/dp/1401257615 A i tak coś im się nie chce  :smile: