Autor Wątek: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 33177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mawer

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #285 dnia: Kwiecień 23, 2019, 12:27:54 pm »
Serio, zdejmij aluminiową czapkę. Rozczaruję Cię, w przypadku miażdżącej ilości przypadków, te szatańskie techniki zbierania danych, personalizacji są po to, żeby Ci coś sprzedać. Rozczarowujące ale prawdziwe. Jeszcze nigdy nie widziałem, by cokolwiek co napisałem w internecie było ocenzurowane poza jednym przypadkiem gdy na publicznym forum pod artykułem użyłem niewybrednego słownictwa. I zapewniam Cię to nie CIA mnie ocenzurowało.  Inwigilacja? ahaha. Chyba, że na co dzień pracujesz przy wrażliwych danych albo obracasz miliardami. Wtedy rzeczywiście może unikaj forów komiksowych.
Być może to co napisałeś do tej pory nie było na tyle istotne czytaj "niebezpieczne", aby poza wciskaniem spersonalizowanych reklam lub usuwaniem postów mogli Ci zaoferować coś mocniejszego "stażyści" pracujący dla CIA.
Wystarczy, że zaczniesz interesować się dogłębniej pirotechniką, majsterkowaniem albo będziesz chciał kupić oldschoolowy zegarek marki Casio (tak, ten co na komunie się kiedyś dostawało), i przekonasz się, że jednak te szatańskie techniki zbierania danych, personalizacji są nie tylko po to, żeby Ci coś sprzedać :lol:

Offline gobender

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #286 dnia: Kwiecień 23, 2019, 01:42:17 pm »
Skanowanie i wychwytywanie wrażliwych fraz to jeszcze nie inwigilacja. Ale jeśli ktoś BARDZO się interesuje pirotechniką czy np seryjnymi mordercami to naprawdę nie mam nic przeciwko, by ktoś się temu przez moment przyjrzał. Gdybym ja się interesował takimi rzeczami, taką reakcję przyjąłbym ze zrozumieniem.

Wiadomo, że to nie idealne, ale czasy mamy takie jak mamy.

 

anything