trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 355615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1275 dnia: Marzec 26, 2018, 01:55:01 pm »
Sidece niech będą dzięki za to, że dokończyli Kozia choć prawdopodobnie do tego dopłacają.

Offline midar

« Odpowiedź #1276 dnia: Marzec 26, 2018, 02:21:16 pm »
Wszystko Sideci zawsze kupowałem od razu. I nadal będę.
Tych chwil spędzonych nad lekturą fantastycznych komiksów nie da się przeliczyć na pieniądze...
Dokładnie, tak! Nic dodać, nic ująć.

Offline Rudiok

« Odpowiedź #1277 dnia: Marzec 26, 2018, 07:57:28 pm »
Promocje promocje promocje, nie popadnijmy w konsumpcyjny dyskontyzm.

Ja też Sidecę zawsze brałem na premierę głównie z szacunku za to, że się porwali na Andreasa.
I dalej będę brał czekając na Wielkiego Martwego, więc niech sprzedają co mają nawet i po 20 zł, byleby dalej przędli ;)

Amer

• Gość
« Odpowiedź #1278 dnia: Marzec 26, 2018, 09:00:41 pm »
Nie chcę robić OT, ale czy nie powinno się pisać w dopełniaczu "Sideki"?

Offline SkandalistaLarryFlynt

« Odpowiedź #1279 dnia: Marzec 26, 2018, 09:50:36 pm »
Powinno, mi też jak widzę te "sideci" to krwawią oczy.

Offline LucasCorso

« Odpowiedź #1280 dnia: Marzec 26, 2018, 09:57:31 pm »

To sprawa drugorzędna...

Ważne jest żeby ludzie wiedzieli, że spora grupa ludzi regularnie kupuje komiksy Sideci, niżby miały przeważać głosy, że jedynie sensowne jest czekanie na komplety Sideki...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Koalar

« Odpowiedź #1281 dnia: Marzec 26, 2018, 11:33:10 pm »
Jeśli wymowa końcówki "-ca" to [-ka], to wtedy powinno być "Sideki", podobnie jak "Amiki" czy "Benfiki". No chyba że wymowa to [-ca], wtedy to jak w przypadku samicy...
(wiadomo, że nadanie takiej nazwy wydawnictwu miało na celu powstawanie takich wątpliwości, a więc i pytań oraz odpowiedzi, aby o wydawnictwie było głośno, także podczas wyprzedaży - zachęcam więc do kupowania komiksów... wydawnictwa Sideca)

Offline parsom

« Odpowiedź #1282 dnia: Marzec 27, 2018, 10:28:41 am »
No wiesz, niektórzy te komiksy nie tylko oglądają, to i język ma dla nich znaczenie...
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline jeanvanhamme

« Odpowiedź #1283 dnia: Marzec 27, 2018, 11:44:46 am »
No cóż, ja pozostaję przy zdaniu, że sprzedawać za 30 złotych, a potem wystawić w outlecie za 5 to jednak brak ogarnięcia biznesowego (przeszacowanie popytu albo podaży) i nie wróży to dobrze mojemu związkowi z tym wydawnictwem

JanT

• Gość
« Odpowiedź #1284 dnia: Marzec 27, 2018, 12:12:53 pm »
Wydali 15 tomów Koziorożca w 3.5 roku a oryginalnie one wychodziły 16 lat  :smile:

Ja tam sobie czekam cierpliwie na Detektyw Raffington Event, Styx, Bob Morane i Bruna Brazil.
Może choć jeden integral wyjdzie w tym roku  :smile:

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #1285 dnia: Marzec 27, 2018, 12:54:24 pm »
No cóż, ja pozostaję przy zdaniu, że sprzedawać za 30 złotych, a potem wystawić w outlecie za 5 to jednak brak ogarnięcia biznesowego (przeszacowanie popytu albo podaży) i nie wróży to dobrze mojemu związkowi z tym wydawnictwem
Ale tak było tylko z Koziorożcem, Konkwistadorem i chyba z Rorkiem. Wielki Martwy nigdy na te promocje się nie łapał, a pierwszy tom się wyprzedał jakiś czas temu nawet. Wychodzi więc na to że wydawca potrafi wyciągnąć wnioski, chyba że w przypadku Koziorożca mógł być to zabieg celowy, gdyż seria nie była skończona i tak teraz od razu można zgarnąć komplet, a tak byłby pewnie z tym problem.

Offline Damballa

« Odpowiedź #1286 dnia: Marzec 27, 2018, 05:04:02 pm »
Ale tak było tylko z Koziorożcem, Konkwistadorem i chyba z Rorkiem. Wielki Martwy nigdy na te promocje się nie łapał, a pierwszy tom się wyprzedał jakiś czas temu nawet. Wychodzi więc na to że wydawca potrafi wyciągnąć wnioski, chyba że w przypadku Koziorożca mógł być to zabieg celowy, gdyż seria nie była skończona i tak teraz od razu można zgarnąć komplet, a tak byłby pewnie z tym problem.

Wielki Martwy tom 1 i 2 w bonito kupiłem z przeceną - 60%.

Offline Kris1982

« Odpowiedź #1287 dnia: Marzec 29, 2018, 12:46:02 am »
Ma ktoś rabat do Merlina i może chciałby się nim podzielić?

Offline Garf

« Odpowiedź #1288 dnia: Marzec 29, 2018, 08:47:50 pm »
Kolejna runda promocji na nowe cyfrowe zbiorczaki od Marvela: kolejny Hulk P. Davida, klasyki ze Złotej Ery, "Demon Bear" Sienkiewicza, a nawet (werble) "Wolverine" Liefelda :smile: - i jeszcze parę innych, każdy za 0,89 EUR/ 0,99 USD / 0,69 GBP.

Czyżby ta promocja miała zostać na stałe? Nie mam nic przeciwko!
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline anx239

• Terminator
  • **
  • Total likes: 0
  • "More human than human" is our motto.
« Odpowiedź #1289 dnia: Marzec 29, 2018, 10:18:12 pm »
Ja tam sobie czekam cierpliwie na Detektyw Raffington Event, Styx, Bob Morane i Bruna Brazil.
Może choć jeden integral wyjdzie w tym roku  :smile:
Mam wszystko od Sideki i chętnie kupię wszystko co mają w planach w pierwszy dzień sprzedaży - jakoś to co wydają zawsze mi się podoba.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty