Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 25, 2017, 09:26:20 pm »
O kurde, dzięki Itachi! Kiedyś miałem Acrobata Prefessional i jakoś od tamtej pory zawiesiłem się, ze takie rzeczy tylko w płatnych wersjach. Cofam moją napastliwość, ale Merlin niech się lepiej uczy od innych. Tym bardziej, ze przecież cała taka papierologia nawet im utrudnia życie.

A z tym wysyłaniem zwrotów do innych klientów to pewnie prawda. Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć poorane długopisem strony.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 25, 2017, 09:36:12 pm »
Ja miałem tylko problemy z albumami wydawnictwa Scream Comics, jakoś tak pechowo wszystkie miały poważne wady. Ostatnio jeszcze Aurora przyszła rozdarta, ale dzisiaj odebrałem nowy egzemplarz w tanie igła. Długopisem nie miałem nic pomazane, ale pan od cyrkla swoje zrobił :smile:

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 25, 2017, 09:40:49 pm »
Żeby to pomazane. Ale tu jakiś kretyn otworzył komiks, położył kartkę na bodajże drugiej stronie i bazgrał coś mocno dociskając długopis. W efekcie było to widoczne na kilku następnych stronach.
Chociaż mógł to być i ich pracownik - była tam masa plusów, może więc odhaczał kolejne pozycje z kompletowanego zamówienia.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Kris1982

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 26, 2017, 10:49:31 am »
Nie wiem czy ktoś o tym wspominał ale na Merlinie jest połowa październikowego pakietu od Non Stop Comics

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 26, 2017, 10:53:33 am »
Ja nie widzę. :(

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 26, 2017, 10:56:37 am »
To wpisz nazwy w wyszukiwarce niema Odrodzenia i Chrononautów reszta jest z rabatem 9%

Offline Kris1982

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 26, 2017, 11:02:41 am »
Nie ma jeszcze komiksu Duch Gaudiego.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 26, 2017, 11:03:16 am »
Nie wiem czy ktoś o tym wspominał ale na Merlinie jest połowa październikowego pakietu od Non Stop Comics

i nie znajdziemy ich w kategorii komiksy tylko fantastyka/fantasy

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 26, 2017, 11:13:10 am »
To wpisz nazwy w wyszukiwarce niema Odrodzenia i Chrononautów reszta jest z rabatem 9%

akurat te, na których mi zależy :)

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 26, 2017, 12:06:10 pm »
Panowie, będę wdzięczny za info gdzie kupić paździercowe Non Stop Comicsy, no i listopadowe również. Przy okazji: czy NonStopComics nie powinno mieć NonStopDystrybucji?

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 26, 2017, 12:14:08 pm »
Jak się spieszy to Gildia.
Poprzedni rzut jest w każdym tanim dyskoncie. Teraz lekkie opóźnienie co do trzech tytułów. Bez paniki.

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 26, 2017, 12:55:59 pm »
Jak Wy używacie Acrobat Readera do odczytu PDF-ów to krzyż na drogę dla Waszych komputerów :smile: Odwatrzacz pdf powinien zajmowac maks kilka MB i mieć najważniejsze funkcje, a AR ma masę bezużytecznych a sama instalka ma 37MB! Polecam PDF-XChange Viewer

Offline Belzebiusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 26, 2017, 01:26:01 pm »
Z Duchem Gaudiego oraz Odrodzeniem z NSC w Merlin.pl to ciekawa sprawa. Jakieś 1-1,5 tygodnia temu wyszukiwarka znajdywała te pozycje ale były jeszcze niedostępne. Taka sytuacja trwała kilka dni a potem już tych komiksów nie dało się namierzyć.
Nie chce mi się pisać...

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 26, 2017, 01:27:28 pm »
Z Duchem Gaudiego oraz Odrodzeniem z NSC w Merlin.pl to ciekawa sprawa. Jakieś 1-1,5 tygodnia temu wyszukiwarka znajdywała te pozycje ale były jeszcze niedostępne. Taka sytuacja trwała kilka dni a potem już tych komiksów nie dało się namierzyć.

To samo było z Chrononauci.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 26, 2017, 01:39:14 pm »
Ja też śledzę merlina, ale mam wrażenie, że cena bazowa NSC jest za wysoka, że nawet po rabacie masterpass jest bardzo drogo. Póki co ravelo wychodzi najlepiej przy zamówieniu lekko powyżej 100

 

anything