Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714289 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 30, 2017, 10:45:58 am »
A jak długo w merlinie zamówienie może wisieć bez zapłaty?
Według regulaminu sklepu - 7 dni od zamówienia.

Offline Marcussz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 30, 2017, 11:26:42 am »
Niby tak, ale ja mam tez kilka które wiszą już około miesiąca, i problemu nie ma. Ostatnio zapłaciłem kilka zrobionych chyba ze dwa tygodnie wcześniej i prawie wszystko przyszło bez problemu (dwie pozycje się wyprzedały i czekam). A jak chcesz nie mieć w pamięci wiszących zamówień, to zawsze możesz napisać do BOKu prośbę o anulowanie, mi dwa w ten sposób już zamknęli.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 30, 2017, 01:35:40 pm »
Właśnie bardzo dobrym pomysłem jest zablokowanie ceny poprzez "zakup". Można oczywiście opłacić, a później anulować pisząc do BOK. Pieniądze do dwóch dni są zwracane.
Anulowań miałem już ponad 20 w tym większość ze zwrotem pieniędzy. Przykładem takie Comanche kupione za 27,99zł. Cena spadła do 24,99zł. Anulowanie i na następny dzień zwrot pieniędzy.
Jak był kupon 7% to jednego dnia miałem około 10 anulowań. Natychmiastowa reakcja ze strony BOK.
Miałem taki okres, że jedna pozycja była trzy razy kupiona w tym dwa razy opłacona :biggrin:

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #198 dnia: Październik 30, 2017, 02:17:50 pm »
ile rabatu na wyprzedaży w bonito mają komiksy od Scream Comics? -35%, czy -30% (jak na arosie teraz)?

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 30, 2017, 02:46:43 pm »
30%.
Najlepiej cenowo Mestro i dobreksiążki. Zazwyczaj powyżej 40%. Maksymalnie do 44%.
Można jeszcze zobaczyć Merlin bo wychodzą nowości powyżej 40%.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #200 dnia: Październik 30, 2017, 02:55:36 pm »
Okej, dzięki :)

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #201 dnia: Październik 30, 2017, 03:01:22 pm »
Właśnie bardzo dobrym pomysłem jest zablokowanie ceny poprzez "zakup". Można oczywiście opłacić, a później anulować pisząc do BOK. Pieniądze do dwóch dni są zwracane.
Anulowań miałem już ponad 20 w tym większość ze zwrotem pieniędzy. Przykładem takie Comanche kupione za 27,99zł. Cena spadła do 24,99zł. Anulowanie i na następny dzień zwrot pieniędzy.
Jak był kupon 7% to jednego dnia miałem około 10 anulowań. Natychmiastowa reakcja ze strony BOK.
Miałem taki okres, że jedna pozycja była trzy razy kupiona w tym dwa razy opłacona :biggrin:




Ciekawe czy na sklep gildia to działa, anulowałbym 4 koziorożce, na których straciłem 40 zł :[, a przez żółwie czekają na wysyłkę już od ponad miesiąca...

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #202 dnia: Październik 31, 2017, 08:25:58 am »
Cały czas oczekuje, aż Merlin wyślę mi Daredevil oraz Gotham Central. Ktoś jeszcze ma taki problem? Na stronie mają dostępność produktu 24h, a ja od 25 października czekam, aż wyślą  :neutral:

Offline FloreK9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #203 dnia: Październik 31, 2017, 08:30:12 am »
Również czekam za Daredevilem, pisali odnośnie niego oraz GC, że wysyłka się opóźni ze względu na brak towaru u dostawcy, ale GC na drugi dzień wysłali. Trzeba cierpliwie poczekać.


PS. Chociaż dostałem maila wczoraj, że drugi raz wysłali dziewiąty tom Batmana. Zobaczymy co przyjdzie. ;)

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #204 dnia: Październik 31, 2017, 08:31:49 am »
Napisz do nich maila, czasem im się system psuję i zamówienia sobie wiszą.

PS. Chociaż dostałem maila wczoraj, że drugi raz wysłali dziewiąty tom Batmana. Zobaczymy co przyjdzie. ;)
Ja dostałem maile, że wysłali komiksy jak już miałem je w domu. Też się zastanawiałem, czy przyjdzie drugi raz, ale nic nie przyszło (nie było info od RUCHu) ;-)

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #205 dnia: Październik 31, 2017, 08:32:35 am »
Z Merlina GC4 przyszedl do Ruchu w piatek. Daredevil od wczoraj czeka na odbiór  :wink:

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #206 dnia: Październik 31, 2017, 08:33:13 am »
rowniez czekam na DD i GC

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #207 dnia: Październik 31, 2017, 08:38:26 am »
Dzisiaj do nich pisałem, co z tym Daredevilem (bo niby 24h i niektórzy już dostali), to cały czas czekają aż wydawca dośle ;/


Chce się tego Daredevila już w łapki dorwać, ale póki co pozostaje czekać cierpliwie (trochę za dobra cena była by anulować teraz :biggrin: ).

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #208 dnia: Październik 31, 2017, 08:47:34 am »
Wczoraj odebrałem i Daredevila i Gotham Central z merlina.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #209 dnia: Październik 31, 2017, 09:04:31 am »
Również czekam za Daredevilem

W której kolejce stoicie?  :smile:
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk