Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 721245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -gościu-

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2805 dnia: Listopad 25, 2018, 05:54:52 pm »
Prawdopodobnie też koło 10 grudnia, tak jak co roku, Nieprzeczytane i inne księgarnie z dynamicznymi cenami podwyższą ceny na całą ofertę.


Właśnie. W zeszłym roku na mestro.pl nie doczekałem się standardowych dla nich zniżek  :sad:  Dobrze, że grudniowy pakiet Egmontu będzie wcześniej, to może się załapie.

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2806 dnia: Listopad 27, 2018, 09:58:20 pm »
Dopiero dziś zwróciłem uwagę na chodniku literackim:

"Do każdego, dowolnego zamówienia możesz dobrać 1 gratis w cenie 1,90 zł ze wskazanej puli!"

Hehehe...gratis.

 

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2807 dnia: Listopad 28, 2018, 09:15:20 am »
https://www.empik.com/mastercard?fbclid=IwAR2CgO8SHPiU7zJOOFPW8aMNjYWcYxkKvD3_CKRO4fAeeTzmiG8typ_zC9A
Po raz kolejny promocja z Masterpass. Jedyny sposób na obniżenie ceny tomów z kolekcji. Dodatkowo darmowa dostaw do placówek poczty Polskiej i stacji Orlen.

Jest jakiś trik na zakup jednego tomu? Z tego co widzę zakupy, które się łapią na masterpassa muszą być za 50 zł minimum.

Offline eridraven

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2808 dnia: Listopad 28, 2018, 09:16:59 am »
Jest jakiś trik na zakup jednego tomu? Z tego co widzę zakupy, które się łapią na masterpassa muszą być za 50 zł minimum.


Na jeden właśnie nie ma. Kupuję WKKM WKKDC lub SBM tak po dwa tomy i przy kolejnych zakupach mam zniżki.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2809 dnia: Listopad 28, 2018, 09:45:44 am »
Podobnie jest z kuponami na 10 zł dawanymi w salonach empik, ja radziłem sobie tak, że do tomu z kolekcji dodawałem Żbika, dzięki czemu przekraczam te 50zł , a dzielny kapitan jest za darmo :)


Offline nori

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2810 dnia: Listopad 28, 2018, 10:56:14 am »
Rozmawiałem wczoraj z Bonito, pytałem o rabaty 35%, miła Pani niestety nie potrafiła ani potwierdzić ani zaprzeczyć. Jest szansa, że rabatów nie będzie, bo to okres świąteczny, ale jakaś szansa zawsze istnieje. Czyli nic nie wiadomo. Szkoda, bo akurat w tym tygodniu aktywowało mi się w schowku wiele pozycji do zakupu...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2811 dnia: Listopad 28, 2018, 11:17:46 am »
Pewnie sporo zależy od konkurencji, jak da, to i bonito da. Ostatnie 2 tygodnie roku to zawsze szał zakupowy i prześciganie się w przecenach, wyprzedażach i promocjach - nie inaczej będzie w tym roku. Może to przybrać różny kształt np,. 3 za 1, najtańszy produkt za 1 zł itd. itd., więc można odkładać i się szykować.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2812 dnia: Listopad 28, 2018, 11:57:44 am »
Pewnie sporo zależy od konkurencji, jak da, to i bonito da. Ostatnie 2 tygodnie roku to zawsze szał zakupowy i prześciganie się w przecenach, wyprzedażach i promocjach - nie inaczej będzie w tym roku. Może to przybrać różny kształt np,. 3 za 1, najtańszy produkt za 1 zł itd. itd., więc można odkładać i się szykować.
Eee... to dlaczego Nieprzeczytane podwyższa co roku dwa tygodnie przed świętami ceny? Magazyny mają pewną maksymalną przepustowość i w pewnym momencie księgarniom przestaje sie oplacac robić promocje.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2813 dnia: Listopad 28, 2018, 12:01:14 pm »
W zasadzie to znana praktyka, że kilka dni przed promocjami się podwyższa cenę, albo daje zagrywkę psychologiczną z dodaniem naklejki przekreślonej ceny 25% wyższej, choć cena od miesięcy jest ta sama.

Offline NuoLab

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2814 dnia: Listopad 28, 2018, 02:37:11 pm »
Co ciekawe Aros ma 35% bez ogłaszania promocji i bez bannera na którym zawsze był podany termin jej końca. Zawsze na podstawie tej daty można było wywnioskować o początku 35% na bonito. Trudno, poczekam sobie do stycznia, tylko że wtedy już nie będzie obowiązywało dyktando :(

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2815 dnia: Listopad 29, 2018, 11:41:35 am »
Czy ktoś wie, dlaczego X-Force t.3 i Pusty Człowiek nie znajdują się w Mestro przy szukaniu przez Ceneo, chociaż są u nich dostępni? Jest jakiś trik, który tu trzeba zrobić?

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2816 dnia: Listopad 29, 2018, 12:25:13 pm »
Czy ktoś wie, dlaczego X-Force t.3 i Pusty Człowiek nie znajdują się w Mestro przy szukaniu przez Ceneo, chociaż są u nich dostępni? Jest jakiś trik, który tu trzeba zrobić?

Dodaj na końcu adresu ?cdn=1

Ale rabat na mestro i tak nie porywa na te pozycje. Lepiej wychodzi na Arosie.

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2817 dnia: Listopad 29, 2018, 12:42:37 pm »
Dodaj na końcu adresu ?cdn=1

Ale rabat na mestro i tak nie porywa na te pozycje. Lepiej wychodzi na Arosie.

Dziękuję, faktycznie działa.

Rabat może i słaby, ale na Arosie z przesyłką wychodzi mniej więcej to samo co na Mestro bez przesyłki. A że pakiet "grudniowy" biorę z Mestro, to koszty przesyłki się rozłożą na całość.

Szkoda Bonito, liczyłem na nich. Skoro Aros ma do końca roku promocję, Bonito jej na pewno mieć nie będzie...


Offline reston

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2818 dnia: Listopad 29, 2018, 03:02:16 pm »
A w arosie nie ma jakiegoś kodu?

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże / promocje 3 - same informacje -wszystkie komentarze będą kasowane!!!
« Odpowiedź #2819 dnia: Grudzień 01, 2018, 09:52:31 am »
Też macie problemy z tpay ma merlinie? Wchodzę w płatność i kod kreskowy się nie wyświetla (pusty ekran, ogólnie wygląda na to, że coś się rozjechało). Pisałem do obsługi, ale odpisali mi standardowe "dziwne, u mnie działa".