trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 364839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wazon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2880 dnia: Styczeń 03, 2019, 12:14:15 pm »
był to błąd empiku. przy pojedynczych zakupach naliczalo dodatkowy rabat jak przy wyprzedazy plus 10 zł za zakupy pow. 50 zł. Sambre 39,99, goon 41,99, ludzie północy 3 36,99.
niestety już nie działa
znów można było przyjanuszowac

Offline louie.cyphre

« Odpowiedź #2881 dnia: Styczeń 03, 2019, 12:49:05 pm »
był to błąd empiku. przy pojedynczych zakupach naliczalo dodatkowy rabat jak przy wyprzedazy plus 10 zł za zakupy pow. 50 zł. Sambre 39,99, goon 41,99, ludzie północy 3 36,99.
niestety już nie działa
znów można było przyjanuszowac
czy wszystkie takie sytuacje to "januszowanie"? ja szczerze mówiąc w momencie zakupu nie orientowałem się ile zakupów ostatnio robiłem akurat na empiku, za ile i czy były to przedmioty z wyprzedaży, szczególnie, że z mojego konta na empiku korzysta też żona, sprawdzałem to dopiero później. Fakt, zniżka wyglądała podejrzanie atrakcyjnie, nawet na kumulację jakiś masterpasów, promocji, zniżek za zakupy z wyprzedaży itp ale stwierdziłem, że jak to błąd to najwyżej anulują i tyle. Nie anulowali, komiksy w drodze, no cóż. Jak to czyni ze mnie janusza to trudno, wrzuciłem to info tutaj w nadziei, że może komuś tez się tak ładnie naliczy, jak to błąd i już naprawiony to sorry.

Offline laf

« Odpowiedź #2882 dnia: Styczeń 03, 2019, 01:19:28 pm »
Nie sądzę, żeby kolega @wazon miał do Ciebie jakieś pretensje, tym bardziej że z jego postu wynika, że prawdopodobnie również skorzystał z tej "promocji". Zresztą ja zrobiłbym tak samo  :biggrin: . Taka firma jak Empik na tym nie zbiednieje.

Offline misiokles

« Odpowiedź #2883 dnia: Styczeń 03, 2019, 01:47:11 pm »
W takich sytuacjach "januszowanie" to płacz jakby okazało się że Empik anulował zamówienie i komiksów nie wysłał.

Offline adam and arluk

« Odpowiedź #2884 dnia: Styczeń 03, 2019, 01:54:28 pm »
Nie wiem czy to był błąd, generalnie od każdego zamówienia powyżej 50 zł naliczało 50 zł rabatu.
Dla przykładu 1 tom Daredevila Millera cena okładkowa 69,99, cena sprzedażowa w empiku 51,99, cena po rabacie 1,99
I jak pisał kolega louie.cyphre trzykrotnie można skorzystać.
Może jeszcze działa.
Ci pozbawieni "skrupułów" niech próbują  :shock:

Offline Blaksad

« Odpowiedź #2885 dnia: Styczeń 03, 2019, 02:01:51 pm »
Nie wiem czy to był błąd, generalnie od każdego zamówienia powyżej 50 zł naliczało 50 zł rabatu.
Dla przykładu 1 tom Daredevila Millera cena okładkowa 69,99, cena sprzedażowa w empiku 51,99, cena po rabacie 1,99
I jak pisał kolega louie.cyphre trzykrotnie można skorzystać.
Może jeszcze działa.
Ci pozbawieni "skrupułów" niech próbują  :shock:
Skąd dowiedziałeś się o tym błędzie ? Dlaczego dziś dopiero o tym piszecie ? Ty nie kupowałeś pomimo błędu ?

Offline adam and arluk

« Odpowiedź #2886 dnia: Styczeń 03, 2019, 02:06:12 pm »
Skąd dowiedziałeś się o tym błędzie ? Dlaczego dziś dopiero o tym piszecie ? Ty nie kupowałeś pomimo błędu ?
O promocji dowiedziałem się pół godziny temu z postu louie.cyphre
.... tak, jestem pozbawiony skrupułów.

Offline louie.cyphre

« Odpowiedź #2887 dnia: Styczeń 03, 2019, 02:18:10 pm »
ja napisałem dopiero dzisiaj o tym, gdyz dzisiaj dostalem potwierdzenie nadania przesyłek, wczesniej nie wiedzialem czy to błąd i czy nie zostanie to anulowane. zamówienie składałem wczoraj.

Offline tical

« Odpowiedź #2888 dnia: Styczeń 03, 2019, 02:19:06 pm »
nie działa już ;p;p

Offline R~Q

« Odpowiedź #2889 dnia: Styczeń 07, 2019, 10:13:54 am »
Taka firma jak Empik na tym nie zbiednieje.
Zwłaszcza że najprawdopodobniej przerzuci koszty na wydawców, jak to ma w zwyczaju

Offline Ty_draniu

« Odpowiedź #2890 dnia: Styczeń 08, 2019, 05:02:19 am »
Szukam kogoś z kompletem zniżek na bonito, kto pomógłby mi z zamówieniem.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Murazor

« Odpowiedź #2891 dnia: Styczeń 08, 2019, 07:06:41 am »
masterpass w empiku, działa na zapowiedzi? W sensie, przy zakupie zapowiedzi i zapłaty masterpassem dostanę kupon? W regulaminie nic nie ma, a może ktoś próbował :)

Offline no153

« Odpowiedź #2892 dnia: Styczeń 08, 2019, 07:58:35 am »
W regulaminie jest napisane, że kupon zostaje przyznany po odebraniu zamówienia. Więc jeżeli to zapowiedź i odbierzesz ją za jakiś czas, to możliwe, że limit kuponów będzie w danym momencie wyczerpany...,

Offline Murazor

« Odpowiedź #2893 dnia: Styczeń 08, 2019, 08:28:04 am »
Aa w sumie racja. Dzieki

Offline history

« Odpowiedź #2894 dnia: Styczeń 08, 2019, 08:59:13 am »
No ale zawsze można wtedy nie odbierać zamówienia :D

anything