trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 360275 razy)

Offline midar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2940 dnia: Styczeń 18, 2019, 09:27:41 am »
Comanche (komplet) za 100 PLN? Nie mogłem sobie odmówić  :biggrin:

Offline Jaxx

« Odpowiedź #2941 dnia: Styczeń 18, 2019, 09:44:59 am »
na mestro przez ceneo - 42.37% ;)

Ok, faktycznie. Ale po doliczeniu kosztów przesyłki różnica wynosi raptem 3 zł - przeżyję :)

Offline laf

« Odpowiedź #2942 dnia: Styczeń 18, 2019, 12:13:25 pm »
No ale trzeba przyznać, że taniej tomów z kolekcji nie widziałem.
Jak zwykle największa zniżka jest na pozycje WK. Komplet Comanche czy Pewnego razu we Francji faktycznie ma rabat 75%, także wiele innych albumów (ale już nie całe serie), np. Bois-Maury, Krucjata, Wilq...
Dorzucę jeszcze komplet Rani (choć 1. tom niedostępny) - https://www.gildia.pl/szukaj/seria/rani

Seria z Kucykami też ma nawet niezły rabat - https://www.gildia.pl/szukaj/seria/my-little-pony-moj-kucyk-pony
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2019, 12:16:37 pm wysłana przez laf »

Offline Bartek Gawron

« Odpowiedź #2943 dnia: Styczeń 18, 2019, 12:54:03 pm »
Seria z Kucykami też ma nawet niezły rabat - https://www.gildia.pl/szukaj/seria/my-little-pony-moj-kucyk-pony
Dzięki za cynk - właśnie uzupełniłem moją kolekcję Kucyków. Będzie jazda, że hoho!!!

Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline laf

« Odpowiedź #2944 dnia: Styczeń 18, 2019, 12:59:32 pm »
 :lol:
Zawsze do usług

Offline Marcussz

« Odpowiedź #2945 dnia: Styczeń 18, 2019, 01:28:32 pm »
A ja się skusiłem na Screamowy Bomb Road z 33% zniżką i od razu Edelweiss z 30% z przedsprzedaży.

Offline -gościu-

« Odpowiedź #2946 dnia: Styczeń 18, 2019, 04:15:38 pm »
Komplet Comanche za 100 zł???  :shock:  Co za okazją! Polecam, bo świetna seria.

Offline sum41

« Odpowiedź #2947 dnia: Styczeń 18, 2019, 08:05:03 pm »
Komplet Comanche za 100 zł???  :shock:  Co za okazją! Polecam, bo świetna seria.

Kurde przekonaliscie mnie  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline NuoLab

« Odpowiedź #2948 dnia: Styczeń 18, 2019, 10:00:12 pm »
Jakbym już nie miał to brałbym też "Przebiegłe dochodzenia Ottona i Watsona" za 25 zł (58 % taniej)

Offline LordDisneyland

« Odpowiedź #2949 dnia: Styczeń 18, 2019, 11:09:25 pm »
Wrócę do niedawnej wyprzedaży Egmontu- kiepsko obsługa tego handlu wygląda.
Z 3 zamówionych komiksów najważniejszy był dla mnie StarWarsKomiks 4/18, imć Vader, co to go w kioskach mało było. Dziś przyszła paczka, dwa pozostałe tytuły są, Dartha nie ma. 
Co gorsza na stronie oznaczony jest już  jako niedostępny...nikt ze sklepu nie powiadomił mnie o trudnościach ze skompletowaniem paczki, tylko wysłali niekompletną...zdziwiłem się na poczcie, że suma do zapłaty ciut jednak mniejsza. W innych księgarniach zazwyczaj dzwonił lub mejlował ktoś ze sklepu- tutaj nic. Posłałem mejla do działu obsługi klienta, zobaczymy, jak się to rozwinie.

Ale w weekend miałem sobie poczytać starwarsowe komiksy, a tu kicha. Powinienem chyba skarżyć za straty moralne :!:

Offline Pawelek

« Odpowiedź #2950 dnia: Styczeń 19, 2019, 12:26:38 am »
Wrócę do niedawnej wyprzedaży Egmontu- kiepsko obsługa tego handlu wygląda.
Z 3 zamówionych komiksów najważniejszy był dla mnie StarWarsKomiks 4/18, imć Vader, co to go w kioskach mało było. Dziś przyszła paczka, dwa pozostałe tytuły są, Dartha nie ma. 
Co gorsza na stronie oznaczony jest już  jako niedostępny...nikt ze sklepu nie powiadomił mnie o trudnościach ze skompletowaniem paczki, tylko wysłali niekompletną...zdziwiłem się na poczcie, że suma do zapłaty ciut jednak mniejsza. W innych księgarniach zazwyczaj dzwonił lub mejlował ktoś ze sklepu- tutaj nic. Posłałem mejla do działu obsługi klienta, zobaczymy, jak się to rozwinie.

Ale w weekend miałem sobie poczytać starwarsowe komiksy, a tu kicha. Powinienem chyba skarżyć za straty moralne :!:
Dziwne, przedwczoraj kupiłem na dworcu w taniej prasie. Leżało tam z 15 szt. :-)

Offline LordDisneyland

« Odpowiedź #2951 dnia: Styczeń 19, 2019, 01:16:03 am »
W Stolicy? Podaj pan , panie szanowny, dokładne koordynaty tak na wszelki wypadek  :)

Offline Pawelek

« Odpowiedź #2952 dnia: Styczeń 19, 2019, 08:10:06 am »
Stolica ale Warmii i Mazur  :wink: Olsztyn.

Offline vision2001

« Odpowiedź #2953 dnia: Styczeń 19, 2019, 10:36:55 am »
nikt ze sklepu nie powiadomił mnie o trudnościach ze skompletowaniem paczki, tylko wysłali niekompletną...
Bonito też zaczyna tak obsługiwać zamówienia. Bez kontaktu coś Ci usuną z zamówienia i wysyłają. Jak zapłaciłeś za daną rzecz zwrócą Ci hajs. Ale co z tego jeśli np. kupujesz właśnie kilka tytułów z jakiejś serii wydawniczej i interesuje Cię tylko całość i nie wiadomo czy w innym miejscu dokupisz brakujący wolumin.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline midar

« Odpowiedź #2954 dnia: Styczeń 19, 2019, 11:40:43 am »
Bonito też zaczyna tak obsługiwać zamówienia. Bez kontaktu coś Ci usuną z zamówienia i wysyłają. Jak zapłaciłeś za daną rzecz zwrócą Ci hajs. Ale co z tego jeśli np. kupujesz właśnie kilka tytułów z jakiejś serii wydawniczej i interesuje Cię tylko całość i nie wiadomo czy w innym miejscu dokupisz brakujący wolumin.
Ja mam inne doświadczenia. Jeśli mają mieć chociaż dzień opóźnienia, to zawsze dostaję maila (np. wczoraj), że przepraszają i zrealizują w kolejnym dniu roboczym. Na jakieś 350 kupionych u nich pozycji, zawsze miałem komplet zamówienia.