Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2970 dnia: Styczeń 24, 2019, 03:55:17 pm »
@history
Dzięki za info, zaryzykowałem i styczniowe zamówienie wziąłem w czytam.pl Cenowo faktycznie wychodzą korzystnie i duży wybór wydawnictw (jak na szybko sprawdziłem to brakuje chyba tylko Studia Lain i kolekcjonerskiego Ongrysa; są OMG, KBoom, Planeta, Mucha tylko jakoś częściowo). Mam nadzieję na dobre pakowanie, bo ostatnio się ostro przejechałem na Livro. Sprawdziłem, że na Czytam raz kiedyś brałem zamówienie, ale to ze 3 lata temu i nie pamiętam już jakości obsługi.


Dziś odebrałem paczkę. 10 komiksów. Każdy oddzielnie w foli bąbelkowej. Wszystko podzielone na 2 części. Każda w kartonie i jeszcze jednym kartonie, który wszystko połączył w jedną paczkę. Ogólnie paczka pancernie zabezpieczona. Wszystko przyszło w stanie idealnym. Polecam.
Tylko jedno pytanie. Powstanie i upadek imperium shiar bez folii? Myślałem że E wszystko foliuje. Chyba że ktoś mój egzemplarz chciał koniecznie przekartkować :)

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2971 dnia: Styczeń 24, 2019, 04:38:20 pm »

Dziś odebrałem paczkę. 10 komiksów. Każdy oddzielnie w foli bąbelkowej. Wszystko podzielone na 2 części. Każda w kartonie i jeszcze jednym kartonie, który wszystko połączył w jedną paczkę. Ogólnie paczka pancernie zabezpieczona. Wszystko przyszło w stanie idealnym. Polecam.
Tylko jedno pytanie. Powstanie i upadek imperium shiar bez folii? Myślałem że E wszystko foliuje. Chyba że ktoś mój egzemplarz chciał koniecznie przekartkować :smile:
Też skorzystałem i jutro paczka przyjdzie to ocenię :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2972 dnia: Styczeń 24, 2019, 08:43:57 pm »
A ostrzegałem przed Livro :biggrin:
http://seczytam.blogspot.com/2018/07/ostateczne-pozegnanie-z-partaczami.html


Nawet ten Twój wpis kojarzę, że czytałem, no ale potem wyleciało z głowy :). U mnie były 3 pozycje - 2 komiksy i jedna książka młodzieżowa. Formaty gruby A4, gruby B5 i jakiś mniejszy. Wszystko luzem latało bez zabezpieczeń, paczka porozrywana, jeszcze w środku jakiś piasek czy inny brud.

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2973 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:04:24 pm »
Na mestro z reguły jest +/- 40%, dobre pakowanie, wzorowa obsługa....
Z tego co patrzę na interesujące mnie pozycje to widzę rabaty "od ręki" rzędu ok. 37%. Da się ugrać coś więcej czy to już jest szczyt możliwości?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2974 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:16:59 pm »
Z tego co patrzę na interesujące mnie pozycje to widzę rabaty "od ręki" rzędu ok. 37%. Da się ugrać coś więcej czy to już jest szczyt możliwości?
Sprawdzaj przez ceneo, po wyczyszczeniu ciasteczek.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline roble

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2975 dnia: Styczeń 24, 2019, 11:33:14 pm »
no prosze..
Slaine, świt wojownika od SL.. rabat minus 32%..
na gildia.pl

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2976 dnia: Styczeń 25, 2019, 12:24:55 am »
Ostatnie egzemplarze  -  obite grzbiety i rogi.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2977 dnia: Styczeń 25, 2019, 07:30:59 am »

Dziś odebrałem paczkę. 10 komiksów. Każdy oddzielnie w foli bąbelkowej. Wszystko podzielone na 2 części. Każda w kartonie i jeszcze jednym kartonie, który wszystko połączył w jedną paczkę. Ogólnie paczka pancernie zabezpieczona. Wszystko przyszło w stanie idealnym. Polecam.
Tylko jedno pytanie. Powstanie i upadek imperium shiar bez folii? Myślałem że E wszystko foliuje. Chyba że ktoś mój egzemplarz chciał koniecznie przekartkować :smile:

Super że się spisali, głupio by mi było gdyby mój przypadek dobrego pakowania był wyjątkiem i by się ktoś "przejechał".

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2978 dnia: Styczeń 25, 2019, 10:05:55 am »
Może ktoś się orientuje, kiedy na bonito rusza znów 35%?

W ostatnich miesiącach zeszłego roku było na zmianę z Arosem, więc pewnie jak się skończy tu, to wskoczy na Bonito. Nie wiem tylko, do kiedy na Arosie jest ta promocja.


Offline janjedlikowski

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2979 dnia: Styczeń 25, 2019, 11:55:10 am »
No pierwsze zamówienie z Czytam.pl poszło. Muszę powiedzieć, że cenowo wyszło bardzo atrakcyjnie. Z 2% rabatem na start wszystkie pozycje w cenach lepszych niż Mestro, nieznacznie, ale zawsze (wszystko powyżej 40% od okładkowej) + wysyłka gratis (nawet kurier wieczór). Oczywiście trzeba wchodzić przez ceneo. Jeśli utrzymają taką politykę cenową to pewnie będę częściej kupował. Zobaczymy jeszcze jak z pakowaniem.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2980 dnia: Styczeń 25, 2019, 12:17:22 pm »
Jak zrobić 2% na start? Ktoś pisał, że ma 7%. Czy to rabat progresywny zależny od wartości zamówień, czy trzeba naciągać na KDR :P

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2981 dnia: Styczeń 25, 2019, 01:04:10 pm »
Ja te 2% już mam, to chyba nalicza się z miejsca przy rejestracji, zapisie do biuletynu i przy pierwszym zamówieniu już działa.
Na odbiór jeszcze czekam, obaczym jak pakują ;)

Offline janjedlikowski

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2982 dnia: Styczeń 25, 2019, 01:10:20 pm »
1% za założenie konta + 1% za newsletter, a potem za regularne zakupy można dojść do max 7%

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2983 dnia: Styczeń 25, 2019, 03:14:12 pm »
No pierwsze zamówienie z Czytam.pl poszło. Muszę powiedzieć, że cenowo wyszło bardzo atrakcyjnie.
Ale tagowanie to mają pod psem. Szukam The Goon chyba nie ma. Ale komisy Non Stop Comics mają tagi: albo NSC, albo Sonia Draga. Wyszukiwarka też dziwacznie działa.
seczytam.blogspot.com

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2984 dnia: Styczeń 25, 2019, 03:56:55 pm »
Paczka  z Czytam.pl dziś zawitała do mnie - ładnie spakowana w podwójne kartony -  niby rabaty takie same jak w Mestro ale tu mnie przekonała opcja płacenia przy odbiorze ale najbardziej darmowa wysyłka po przekroczeniu 300 zl no i za każde zamówienie jest maleńki rabacik. Już za pierwszym razem miałem dodatkowo 2% :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?