Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 711924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #360 dnia: Listopad 10, 2017, 02:25:16 pm »
Kiedyś Empik sie przy Skalpie tak pomylił. Ale swój egzemplarz otrzymałem :)

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #361 dnia: Listopad 10, 2017, 02:26:41 pm »
Wolvi juz poprawiony na 65zł :doubt:, ale Thorgal 40lat ,BatmanDredd i Daredevil tom 2 wychodzą lepiej na inbook niz na Merlin  8)

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #362 dnia: Listopad 10, 2017, 02:40:51 pm »
Z jakimiś rabatami? Będzie więcej niż 42% rabatu?

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #363 dnia: Listopad 10, 2017, 02:45:49 pm »
Mam dodatkowe 5% na Inbook. BatmanDredd wychodzi 62, Thorgal około 93zł, Daredevil 78,21zl. Dokładając Nightwinga za 22,59zł, łapie sie na darmowa dostawę. Zostało tylko kupić ale i tak sie zastanawiam czy nie poczekać na jakaś dodatkowa promocje od Merlin, wtedy sytuacja może sie odwrócić.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #364 dnia: Listopad 10, 2017, 03:59:58 pm »
Ja tam czekam. Blokuję zamówienia tylko jak wychodzi ładne 45% rabatu lub więcej.
Mam na Bonito max rabatu więc z tymi droższymi pozycjami(powyżej 79,99zł okładkowej) nie śpieszy mi się. Na inbooku mam chyba 7% albo 10% ale nie mam dobrych wspomnień jeśli chodzi o reklamacje.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #365 dnia: Listopad 10, 2017, 04:36:54 pm »
Na nieprzeczytane.pl też była taka cena na Wolviego. Już dostałem maila, że anulowali zamówienie "bo wyczerpał się stan magazynowy". Mogą tak?

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #366 dnia: Listopad 10, 2017, 04:40:41 pm »
I tak i nie. Skoro kupiłeś po takiej cenie, a wyczerpał się im zapas, to jak uzupełnią zapas - a to przecież zrobią - powinni ci wysłać po 'starej' cenie. Nie zmienia to faktu, że czeka cię batalia reklamacyjna o swoje, gdyż bronić będą się twardo ;]

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #367 dnia: Listopad 10, 2017, 04:58:47 pm »
Na nieprzeczytane.pl też była taka cena na Wolviego. Już dostałem maila, że anulowali zamówienie "bo wyczerpał się stan magazynowy". Mogą tak?

mam to samo z mestro. tez mi napisali ze anulowali bo sie wyczerpal zapasa. Na stronie dalej jest dostępny towar. Napisalem grzecznie zeby uzupełnili zapas i zrealizowali zamowienia. Nie ma pośpiechu z wysyłką. Zobaczymy co mi odpiszą

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #368 dnia: Listopad 10, 2017, 05:36:45 pm »
Dwa tygodnie temu anulowali mi w merlinie zamówienie, że niby nie ma tej pozycji, a teraz znów się pojawiła, oczywiście za około dychę więcej. Co robić w takiej sytuacji?

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #369 dnia: Listopad 10, 2017, 05:39:33 pm »
Ja bym to olał, szkoda czasu na walkę z wiatrakami.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #370 dnia: Listopad 10, 2017, 05:44:36 pm »
Najlepiej pójdź na piwo :smile:


A tak naprawdę nic nie możesz. Napiszą Ci ze otrzymali towar od innego dostawcy stad różnica w cenie, co w sumie noe musi być kłamstwem...ale co to nas obchodzi :smile:


Tak jak pisałem we wcześniejszym poście - piszcie do nich maile. Skargi , żale itd. Ja z reguły za każdym razem dostaje kod na 10% aby zrekompensować moje straty materialne i moralne :smile:


Wtedy taki kod dobrze wykorzystać na droższe tytuły. Np artbook Rosinskoego

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #371 dnia: Listopad 10, 2017, 05:51:25 pm »
Mi jeszcze żadnego kodu na 10% rabatu nie przysłali. To też pewnie przypadek, komuś dadzą komuś nie.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #372 dnia: Listopad 10, 2017, 05:59:03 pm »
Mi nawet nie raczyli odpowiedzieć na meila. :roll:

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #373 dnia: Listopad 10, 2017, 05:59:34 pm »
Bo ja zawsze pisze maila z żalem i pretensjami,  a kończę takim zdaniem „ jak możemy rozwiązać ta sytuacje, która jest trochę z Waszej strony nieuczciwa”...

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #374 dnia: Listopad 10, 2017, 06:05:25 pm »
Mi nawet nie raczyli odpowiedzieć na meila. :roll:


A gdzie pisałeś ? Ja od tych 2 miesięcy złożyłem ... „trochę” zamówień i miałem kilka sytuacji które musiałem wyjaśnił przez bok ( chyba 6-7) i na odpowiedz nie czekałem dłużej niż 1h. A za każdym razem odpowiadał ktoś inny. Pod tym względem nie mam prawa narzekać na Merlin






 

anything