trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 711939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #435 dnia: Listopad 14, 2017, 01:46:22 pm »
Mi El Topo wczoraj anulowali.
Ja opłaciłem jeszcze Prometeusza i Legendę Białego Lamy, Aliens mi anulowali wcześniej. Zobaczymy jak pójdzie.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #436 dnia: Listopad 14, 2017, 01:51:02 pm »
Śpieszę poinformować, że właśnie mi się w zamówieniu zmieniło i teraz komiks jest "poza aktualną ofertą handlową sklepu" :biggrin: No to już chyba wiadomo, co będzie dalej ;p a jutro będą sprzedawać od nowa :biggrin:


dokładnie - inbook niestety dla nas nie zachował się fair. czyli zamówienie nie zostanie zrealizowane...


jakiś czas temu taką samą sytuacje mieliśmy ze Skalpem ( tom5) w empiku - ale wtedy empik zrealizował zamówienia....

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #437 dnia: Listopad 14, 2017, 01:51:41 pm »
I to jest uzasadnienie :smile:
Dopowiem tylko, ze nie moim zamiarem jest deprecjonowanie SH, tylko to, iz uwazam, ze wlasnie tyle te komiksy powinny u nas kosztowac biorac pod uwage przecietne mozliwosci finansowe ich czytelnikow w naszym kraju. Bo teraz jest tak, ze bardzo duzo fanow SH w Polsce albo nie jest w stanie kupic wszystkich komiksow, ktore chetnie by przeczytali, albo stanowi to dla nich bardzo duze obciazenie finansowe. A przeciez celem tych komiksow jest tylko i wylacznie fun, a jak ludzie gloduja kosztem jakiegos Deadpoola, to trudno w takim przypadku o funie mowic. Jak kupowalem te sc SH wlasnie po 16-18 zl, to pomyslalem, ze wlasnie tak musi sie czuc osoba kupujaca te komiksy w USA i tam rzecz jasna zarabiajaca.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #438 dnia: Listopad 14, 2017, 02:07:05 pm »
Jeśli chodzi o inbook.pl to nie otrzymałem żadnego maila (poza informacją o przyjęciu zamówienia i podanym terminie wysyłki). Zrobiłem zakupy bez zakładania konta. Na ten moment oni trzymają moją kasę od piątku i napisali w mailu, że komiks wyślą w ciągu jednego dnia roboczego. Nie wysłali i nie napisali dlaczego. Jeśli to był błąd na sklepie to mieli trzy dni robocze by napisać "hej kupiłeś taniej komiks, bo był błąd, musimy anulować zamówienie" to bym zrozumiał i na przyszłość ich olał. Mogli też wysłać komiks. Zyskali by nowego klienta, bo bym pewnie wracał co miesiąc do nich. Jeśli nic nie odpiszą, kłamią, że towaru nie ma innych klientów to zachowali się najgorzej jak przystało, czyli dokładnie tak jak wszyscy przewidywaliśmy. Typowy polski sklep internetowy jest typowy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2017, 02:12:41 pm wysłana przez Dariusz_Notariusz »

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #439 dnia: Listopad 14, 2017, 02:09:47 pm »
Ja opłaciłem jeszcze Prometeusza i Legendę Białego Lamy, Aliens mi anulowali wcześniej. Zobaczymy jak pójdzie.
El Topo- anulowane
Prometeusz- anulowane
Aliens- anulowane
Legenda- dostałem dziś trzeciego maila z pytaniem, czekamy czy anulować bo nastąpiło przesunięcie terminu

Offline Raf Fariszta

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #440 dnia: Listopad 14, 2017, 02:49:55 pm »
Sorry za off top. Czy widzi ktoś na Merlinie ostatni STAR WARS KOMIS Poe Dameron Tajna misja...? Ew. gdzie znajdę to najtaniej. Dzięki.
Nocy Matko Dnia

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #441 dnia: Listopad 14, 2017, 02:51:02 pm »
To samo u mnie z inbookiem. Niestety w przypadku zwrotu ponoszę spore koszta związane z przetrzymaniem mojej gotówki na ten czas i jej zamrożeniem. W ogóle już mnie zaczyna boleć głowa z tego powodu i prawie chodzić nie mogę. Odbija się to na mojej psychice i zdrowiu. Chyba muszę dopytać szwagra prawnika i koleżanki lekarki jak dalej żyć po takiej traumie.

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #442 dnia: Listopad 14, 2017, 02:52:25 pm »
Lepiej dać sobie w ogóle spokój z inbookiem, gadałem teraz z jakimś typem na boku i tak niskiego poziomu obsługi klienta dawno nie widziałem. Koleś ściemniał że wydawca nie ma komiksu, później zaczęły się inne ściemy że chodziło mu o dostawcę a nie wydawcę i tak w ogóle mieli tylko kilka egzemplarzy w promocyjnej cenie i mogły one ulec zniszczeniu. Masakra straszna nie polecam nikomu tego sklepu, wolę zapłacić więcej w bonito np bo tam wiem że moja kasa idzie na fantastyczną obsługę klienta która jest dla mnie bardzo ważna.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #443 dnia: Listopad 14, 2017, 02:55:33 pm »
Przychylam się do obsługi klienta.
Korzystałem kiedyś z jakiegoś kodu of filmożerców. Pierwsze zakupy w sklepie. Reklamacja dość długo trwała. Niby mam 7% dodatkowe ale już nie skorzystam.

Offline chch

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #444 dnia: Listopad 14, 2017, 02:55:37 pm »
Mam prośę do osoby posiadającej komplet rabatów na bonito (5+5, no i obecnie jest chyba 35), żeby sprawdziła mi ile kosztuje sknerus i noce nieskończone w tym dyskoncie. Dziękuję.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #445 dnia: Listopad 14, 2017, 03:17:03 pm »
Inbooka nie zapomnę po zeszłorocznym masterpassie, choć pamiętam, że to była loteria i część była zadowolona. Ja do dzisiaj mam ubite JLA od nich bo już mi się nie chciało drążyć tematu. Gdyby nie ta "promocja" wolva ponad 70% nigdy bym tam nic nie kupił :].

Offline raf82

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #446 dnia: Listopad 14, 2017, 03:35:10 pm »
NSC podrożała na Bonito faktycznie miałem zamówienie na ponad 700 zł miałem coś pousuwać do 400zł co tu dużo gadać problem się rozwiązał jest tyle tego teraz że przepłacać nie będę nie chcą tym handlować to nie bo teraz to mega drogo.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #447 dnia: Listopad 14, 2017, 03:41:50 pm »
Mam prośę do osoby posiadającej komplet rabatów na bonito (5+5, no i obecnie jest chyba 35), żeby sprawdziła mi ile kosztuje sknerus i noce nieskończone w tym dyskoncie. Dziękuję.
Egmont ma zawsze stałe ceny nie licząc wyprzedaży. Maksymalnie będzie to 41,5%

Offline Garf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #448 dnia: Listopad 14, 2017, 03:50:54 pm »
Sorry za off top. Czy widzi ktoś na Merlinie ostatni STAR WARS KOMIS Poe Dameron Tajna misja...? Ew. gdzie znajdę to najtaniej. Dzięki.

Jakoś chyba w ogóle nie było tego w Bonito. W Gildii jest za 17,90, ale z przesyłką może wyjść drożej niż w kiosku  :wink: Jakby ktoś inny znalazł gdzieś taniej, to sam byłbym zainteresowany.

Mam prośę do osoby posiadającej komplet rabatów na bonito (5+5, no i obecnie jest chyba 35), żeby sprawdziła mi ile kosztuje sknerus i noce nieskończone w tym dyskoncie. Dziękuję.

Trudna sprawa, bo te dodatkowe rabaty naliczane są w koszyku, a zapowiedzi dodać do koszyka nie można. Jesteś skazany na matematykę :smile: Pomógłbym Ci, ale nie wiem, od której ceny nalicza się rabat Karty Dużej Rodziny (lojalnościowy zawsze od ceny po obniżce, a nie okładkowej).

EDIT: mappy mnie uprzedził :)
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline chch

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #449 dnia: Listopad 14, 2017, 04:46:51 pm »
Dziękuję za odpowiedź mappy i Garf.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore