trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 711938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #480 dnia: Listopad 17, 2017, 11:03:31 pm »

Ale jak? Są oszustami, bo ktoś się pomylił przy wprowadzaniu i nie wysłali/sprzedali komiksu.


Ale skąd, ja bardzo chętnie wysyłam pieniądze do skarbonek różnych firm, aby potem nie męczyć się ze zwrotem i od razu wykorzystywać je na inne zamówienia.

Offline pitt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #481 dnia: Listopad 17, 2017, 11:27:26 pm »
Nie no kumam, łaske przecież robią, ty chcesz od nich komiks kupić, płacić chcesz nawet od razu a oni nie chcą go sprzedać.
Cebule ci powinni wysłać z płatnością przy odbiorze i kopię regulaminu gratis.

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #482 dnia: Listopad 17, 2017, 11:39:20 pm »
Nie no kumam, łaske przecież robią, ty chcesz od nich komiks kupić, płacić chcesz nawet od razu a oni nie chcą go sprzedać.
Cebule ci powinni wysłać z płatnością przy odbiorze i kopię regulaminu gratis.

Masz rację. W zasadzie to w ogóle nie chodziło mi o Inbook. To mój ulubiony sklep. Uwielbiam ich skarbonkę i brak potwierdzenia rozpoczęcia realizacji wypłaty, wadliwe produkty, utrudnione zwroty produktów, mierny kontakt z klientem, zagrywki marketingowe, fachowość pracowników itd.

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #483 dnia: Listopad 18, 2017, 06:45:55 am »
pitt masz słabą mentalność. W Polsce pozwalamy sobie na takie traktowanie klientów, gdy tymczasem na zachodzie to by było nie do pomyślenia. Skoro ktoś się pomylił i będą trochę stratni na komiksie (to nie fortuna) to uczciwy sklep wysyła bez zająknięcia albo daje jakąś rekompensatę w postaci rabatu jak na Merlinie. Tymczasem oni biorą kasę, anulują zamówienie i jeszcze z łaską ci oddają po wielu dniach. No super. Idź im przelej od razu kilkaset złociszy niech sobie potrzymają a potem i tak ci przecież oddadzą do 14 dni.
Nazywanie cebulom kogoś kto domaga się uczciwego i rzetelnego traktowanie świadczy tylko o tym, że komuś słoma z butów wystaje. Jak łatwo nam teraz na wszystkich "cebulować".

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #484 dnia: Listopad 18, 2017, 09:49:09 am »
Mam podobne zdanie, w biznesie trzeba mieć jaja. Kiedyś przegapiłem pomyłkę w sklepie egmontu, który oferował Cmentarną Szychtę za 6 zł, na fb widziałem że sporo osób pozamawiało. Egmont zrealizował zamówienia dodał nawet krótki liścik z gratulacjami za spostrzegawczość czy coś.

Natomiast wnerwia mnie na całego oszukiwanie ludzi, że nakład się wyczerpał i nie mogą zrealizować zamówienia. To jawne kłamstwo i oszustwo. Czy tak trudno przyznać się do błędu. Krótkie przeprosiny, wyjaśnienie pomyłki, zaproponowanie jakiegoś kodu rabatowego - tak trudno napisać te kilka zdań klientom? A teraz jeszcze z premedytacją usunęli ten komiks ze sklepu, a jak sprawa przycichnie to zaraz się pojawi. W normalnej cenie.

Ja już nie mówię, że muszą te zamówienia zrealizować. Ale wypadałoby chociaż nie robić z klientów ludzi mało ogarniętych.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #485 dnia: Listopad 18, 2017, 09:57:08 am »
Tak off-topowo - z drugiej strony widząc ewidentną pomyłkę sklepu i rabat rzędu 80% też technicznie rzecz biorąc zakup takiego towaru czyni z nas oszustów ;]

Offline gobender

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #486 dnia: Listopad 18, 2017, 10:04:36 am »
pitt masz słabą mentalność. W Polsce pozwalamy sobie na takie traktowanie klientów, gdy tymczasem na zachodzie to by było nie do pomyślenia.

nie do końca prawda, amazon i wiele innych sklepów anuluje czasem zamówienia jeśli cena / przecena była ewidentną pomyłką i uważam, że tu akurat mają rację
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2017, 10:07:44 am wysłana przez gobender »

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #487 dnia: Listopad 18, 2017, 10:17:14 am »
A co jeżeli pomyłka będzie odwrotną stronę i przy przelewie pomylisz miejsce z przecinkiem przelejesz 299,9 zł.? Będziesz walczył jak lew o zwrot, a błąd jest ewidentnie z Twojej winy. Pomyłki zdarzają się wszystkim i zgadzam się, że można wyjść z tego z twarzą i po prostu napisać prawdę i myślę, że sporo osób byłoby wyrozumiałych i by po prostu odpuściło, a tak wciska im się kłamstwa i nakręcają się.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #488 dnia: Listopad 18, 2017, 10:40:57 am »
Pomyłki zdarzają się wszystkim i zgadzam się, że można wyjść z tego z twarzą i po prostu napisać prawdę i myślę, że sporo osób byłoby wyrozumiałych i by po prostu odpuściło, a tak wciska im się kłamstwa i nakręcają się.

No dokładnie. Zwłaszcza że jakimś tam Kowalski może mieć problem z tego powodu. Jednak to wymigiwanie doprowadza mnie do irytacji.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #489 dnia: Listopad 18, 2017, 10:50:30 am »
No dokładnie. Zwłaszcza że jakimś tam Kowalski może mieć problem z tego powodu. Jednak to wymigiwanie doprowadza mnie do irytacji.

zgadzam sie, jestesmy tylko ludzmi, gdyby napisali ze ktos sie pomylil i bedzie mial z tego powodu klopoty i napisal czy moga anulowac zamowienie od razu bym napisal ze nie ma sprawy ale tak jak pisales wczesnij pisanie ze sie towar skonczyl i nie mozna go zamowic, to tylko psuje opinie o firmie na ktora czasami pracuja latami

Offline adam and arluk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #490 dnia: Listopad 18, 2017, 12:03:41 pm »
Darmowa dostawa paczkomatem na Allegro od 18.11 do 24.11.2017 dla "kup teraz" (bez licytacji) wartość zakupu od 10 zł.

Jak skorzystać z promocji?
Szukaj ofert z urodzinowym wyróżnieniem:
Darmowa dostawa na 18 urodziny Allegro.
Możesz skorzystać także z filtru Paczkomaty Inpost
Wybierz ofertę z dostawą w cenie od 0,01 zł do 8,60 zł Allegro Paczkomaty Inpost lub Paczkomaty 24/7 (płatne z góry), w opcji zakupu “Kup teraz” lub przez Koszyk.
Gdy wybierzesz powyższe opcje, Allegro przyzna Ci kupon na darmową dostawę do kwoty 8,60 zł.
Kupon będzie widoczny na formularzu dostawy i płatności podczas zakupów.
Ktoś już korzystał?
Obniżone zostaną koszty dostawy z aktualnie kupowanej aukcji, czy dostanę kupon na darmową dostawę przy następnym zakupie?

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #491 dnia: Listopad 18, 2017, 12:10:22 pm »
Zniżka od razu przy platnosci. Już korzystałem.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #492 dnia: Listopad 18, 2017, 12:25:55 pm »
  Z jednej strony zachowanie klienta w stylu ja muszę to dostać bo kupiłem to mi się należy, bo przecież zapłaciłem (kiedy wiadomo, że się nie zapłaciło tak naprawdę) jest trochę nie fair bo to już zajeżdża wykorzystaniem na chama zwykłej ludzkiej pomyłki (proszę się postawić z drugiej strony). Jednocześnie faktycznie inbook mógł napisać uczciwie co się stało i zwrócić natychmiast pieniądze a nie po 14 dniach i nie byłoby problemu. Co do tego, że na zachodzie niby tak sprzedają to też nie do końca. Kiedyś w USA przez internet kupowałem koszulę i zamiast 60 dolarów zapłaciłem 6, to  dostałem maila z przeprosinami i wyjaśnieniem oraz kuponem rabatowym na 10% (a co najlepsze jak doszła paczka to w środku znalazłem gratis 3 pary skarpetek).
  Tak czy siak postanowiłem tym razem wykorzystać zwykłą ludzką pomyłkę i kupiłem to Torpedo za pobraniem, nie nastawiając się wcale na to, że go otrzymam i co najlepsze dzisiaj dostałem maila z informacją, że moje zamówienie zostało przyjęte, przekazane do realizacji i zostanie wysłane w poniedziałek, więc może?

Offline wazon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #493 dnia: Listopad 18, 2017, 12:31:44 pm »
20 zł rabatu na wszystko w Empiku przy minimalnej kwocie zamówienia równej 100 zł. Promocja trwa do 19.11 KOD: 20zlrabatu

Działa z prasą, więc można brać kolekcje. :)

 Polecam torpedo, wychodzi za 98,99. Taniej nie znalazłem.
Niestety kod działa tylko raz.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #494 dnia: Listopad 18, 2017, 12:38:26 pm »
Byle tylko w paczce nie przyszło to tańsze Torpedo :lol: