trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #510 dnia: Listopad 21, 2017, 02:04:11 pm »
Na merlin, jezeli ktos zaliczy zwrot albo tym podobną akcję - mozna po prostu odpowiedziec na maila piszac "w ramach rekompensaty proszę o kod 10%".


Opcjonalnie "w ramach rekompensaty prosze o kod na darmową wysyłkę".


Bez zbędnych ceregieli. Działa.


Jezeli napiszecie "w ramach rekompensaty prosze o kod rabatowy", tylko wydłużycie akcje, bo w odpowiedzi otrzymacie pytanie czy chcecie 10% czy darmową wysyłkę.


 :badgrin:

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #511 dnia: Listopad 21, 2017, 08:43:12 pm »
Czy zdarzyło się komuś z was by Bonito podwyższyło cenę już zamówionego produktu? Zamówiłem w zeszłym tygodniu ostatni tom Y. Cena po rabacie wynosiła ok. 64 PLN. Dzisiaj miał być do odbioru. Nie było. Wszedłem właśnie na stronę i zobaczyłem, że moje zamówienie zostało zmienione i cena wynosi 75 PLN. Bez rabatu, wyższa o 11 PLN. Zamawiam zawsze z płatnością w punkcie. Pierwszy raz taka sytuacja. Gdybym sam nie sprawdził to bym nie wiedział o wzroście ceny już zamówionego produktu. Nie lubię takich praktyk, zrezygnowałem dla zasady.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #512 dnia: Listopad 21, 2017, 08:44:23 pm »
Czy zdarzyło się komuś z was by Bonito podwyższyło cenę już zamówionego produktu? Zamówiłem w zeszłym tygodniu ostatni tom Y. Cena po rabacie wynosiła ok. 64 PLN. Dzisiaj miał być do odbioru. Nie było. Wszedłem właśnie na stronę i zobaczyłem, że moje zamówienie zostało zmienione i cena wynosi 75 PLN. Bez rabatu, wyższa o 11 PLN. Zamawiam zawsze z płatnością w punkcie. Pierwszy raz taka sytuacja. Gdybym sam nie sprawdził to bym nie wiedział o wzroście ceny już zamówionego produktu. Nie lubię takich praktyk, zrezygnowałem dla zasady.

napisz do nich, na pewno dostaniesz po cenie zamowienia

Offline Garf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #513 dnia: Listopad 21, 2017, 09:24:11 pm »
napisz do nich, na pewno dostaniesz po cenie zamowienia

Też bym to radził. Kiedyś przez pomyłkę wstawili na stronę "Długie Halloween" ze zniżką 40%, mimo że nie mieli w ogóle produktu na stanie. Kupiłem je wtedy, a oni przeprosili mnie, że nie mogą dostarczyć, a kiedy dostali nową partię od Muchy, sprzedali mi egzemplarz po cenie, jaką pierwotnie zapłaciłem, mimo że na stronie mieli wtedy tylko standardową obniżkę.

Skłaniam się więc do przypuszczenia, że u Ciebie pomylili coś przypadkiem. Jak do tej pory kontakty z Bonito przebiegały u mnie bez zastrzeżeń.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Marcussz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #514 dnia: Listopad 21, 2017, 09:43:01 pm »
Tym bardziej że w wiadomości od nich, powinieneś mieć informacje po jakiej cenie zamówiłeś

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #515 dnia: Listopad 22, 2017, 09:24:23 pm »
Napisałem. Przeprosili i obniżyli cenę do tej pierwotnej.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #516 dnia: Listopad 23, 2017, 09:56:29 am »
Mamy lekki impas w ofertach komiksowych, a akurat dostałem zastrzyk gotówki. Do uzupełnienia mam NSC z ostatniego miecha, staroci sprzed pół roku od polskich wydawców (Lain, Kurc, KG) oraz nowości z Egmontu, ale to pewnie merlinkiem ogarnę.
Pytanie tylko gdzie?
Czy czekać na Black Frajdaj?

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #517 dnia: Listopad 23, 2017, 10:13:42 am »
Black Friday jak będzie to nie dla nowości tylko do tytułów już długo kurzących się na półkach.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #518 dnia: Listopad 23, 2017, 09:56:14 pm »
Wróciły ładne rabaty na komiksy od Scream w Merlinie, Golden Dogs na przykład wychodzi po 26zł, a komiks słyszałem od znajomego, że świetny.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #519 dnia: Listopad 24, 2017, 08:35:30 am »
Mieliście kiedyś sytuację, że ravelo anulowało część zamówienia? Zamówiłem dziś Torpedo, więc jest
duże ryzyko, że anulują i zastanawiam się czy przyślą resztę czy zwrócą całość.

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #520 dnia: Listopad 24, 2017, 08:38:05 am »
Oni też anulowali mi kilka razy zamówienie bo nie było na stanie.

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #521 dnia: Listopad 24, 2017, 08:40:39 am »
Mieliście kiedyś sytuację, że ravelo anulowało część zamówienia? Zamówiłem dziś Torpedo, więc jest
duże ryzyko, że anulują i zastanawiam się czy przyślą resztę czy zwrócą całość.


Tak czy inaczej fajnie nadaje się do nabijania rabatu na drugą pozycję, jak cofną - trudno, jak nie cofną - jeszcze lepiej. Do tego -20 zł i darmowa do kiosku. Można kombinować.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #522 dnia: Listopad 24, 2017, 08:50:55 am »

Tak czy inaczej fajnie nadaje się do nabijania rabatu na drugą pozycję, jak cofną - trudno, jak nie cofną - jeszcze lepiej. Do tego -20 zł i darmowa do kiosku. Można kombinować.

sorry, jest black friday, nie wiadomo co jest mega promocją a co pomyłką

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #523 dnia: Listopad 24, 2017, 08:54:15 am »
W Black Friday nie ma promocji na nowości z 70 upustem. To akurat jest pomyłka, no ale można próbować ;]

Offline Cringer

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #524 dnia: Listopad 24, 2017, 09:21:05 am »
sorry, jest black friday, nie wiadomo co jest mega promocją a co pomyłką
w przypadku Torpedo podana jest podana cena wyjściowa i wynosi 40zł czyli widać pomyłkę.