Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 711974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #570 dnia: Listopad 24, 2017, 02:48:26 pm »
Chciałbym mieć dostęp do danych merlina - głównie liczby i kwoty transakcji. Plus do tego, z jakich kont były składane zamówienia - żeby zobaczyć, ile kartonów itp. zmarnowano przez brak możliwości łączenia zamówień.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #571 dnia: Listopad 24, 2017, 02:56:58 pm »
Mi lideria anulowała już. ;D

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #572 dnia: Listopad 24, 2017, 03:00:52 pm »
nvm :D, deleted

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #573 dnia: Listopad 24, 2017, 03:07:30 pm »
Hm... Łącznie mi już 5 egz. "Torpedo" anulowano: 3 z Ravelo i 2 z Liderii.
LECZ...
Złożyłem jedno zamówienie na 2 Torpedo + e-booka za 50 groszy na Ravelo i zapłaciłem Blikiem, i to zamówienie nie zostało anulowane. Na stronie zamówienia mam tak
" Zamówienie jest w trakcie kompletowania.
Przewidywana data dostawy: 05.12.2017."
Ciekawe co z tego wyjdzie.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #574 dnia: Listopad 24, 2017, 03:07:54 pm »
Ravelo anulowało mi dwa razy, lideria też. Zacząłem z ravelo jakąś pyskówkę, ale to raczej tylko tak dla sportu. O dziwo inbook ciegle wisi, ale realizacji raczej się nie spodziewam.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline reston

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #575 dnia: Listopad 24, 2017, 03:20:20 pm »
Mi inbook na ponaglenie w sprawie Torpedo tak napisał:

Witam Pozycja dotrze do nas w poniedziałek/wtorek i zostanie niezwłocznie wysłana do Pana. Opóźnienie wynika z przesunięcia terminu dodruku pozycji.

Offline Khml

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #576 dnia: Listopad 24, 2017, 03:25:19 pm »
Ravelo anulowało mi dwa razy, lideria też. Zacząłem z ravelo jakąś pyskówkę, ale to raczej tylko tak dla sportu. O dziwo inbook ciegle wisi, ale realizacji raczej się nie spodziewam.

Też mi anulowali, bo "brak komiksu w magazynie". Napisałem, że poczekam aż będzie.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #577 dnia: Listopad 24, 2017, 03:27:32 pm »
Ja tu przychodzę do domu przekonany, że w to święto naciągania frajerów merlin rzuci jakiś dodatkowy kodzik na 5-6% i mając przygotowaną z tej okazji nadmiarową stówkę a nawet zastanawiając się nad wyciągnięciem drugiej z zaskórniaków a tu takie druzgoczące wieści. 57 zamówień w tym 38 komiksów, to były piękne czasy. Teraz chłopaki i dziewczyny z magazynów merlina mogą wrócić z powrotem do dłubania w nosach, grania w karty i urządzania wyścigów karaluchów, przed Pałacem Prezydenckim powinni opuścić flagę do połowy masztu. Mając na uwadze miniankietę z pytaniem "czy chciałbyś aby promocja wróciła" czekam na kolejną turę.

Offline Nafciarz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #578 dnia: Listopad 24, 2017, 03:29:28 pm »
Soniadraga ma moje pieniadze. Wzialem od nich 3 tytuly za ponad 100 zl dzieki kodowi wyszlo 88 I darmowa wysylka 😊

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #579 dnia: Listopad 24, 2017, 03:32:48 pm »
Kurdebele, połasiłem się na ygreka z ravelo. Do dupy ten BLIK, kasa z konta pobrana, zamówienia brak, potwierdzenia brak, na stronie www z koszykiem info "Płatność nieudana, prosimy spróbować ponownie" (no już próbuję, trzymajcie mnie) :D. I teraz kilka dni wyjaśniania...

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #580 dnia: Listopad 24, 2017, 03:50:55 pm »
Bardzo fajna promocja na stronie sonia draga. Szkoda ze w sumie wszystko z tego wydawnictwa posiadam. Ale to znak dla nas ze standardowy rabat około 25 % który jest w dyskontach to nie jest max który z tego wydawnictwa będzie można osiągnąć. 


Torpedo zamówione , chociaż jak inbook i Ravelo wyślą mi zamówione egzemplarze to Bede miał kilka na półce :)

Offline Cringer

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #581 dnia: Listopad 24, 2017, 04:58:27 pm »
Złożyłem jedno zamówienie na 2 Torpedo + e-booka za 50 groszy na Ravelo i zapłaciłem Blikiem, i to zamówienie nie zostało anulowane. Na stronie zamówienia mam tak
" Zamówienie jest w trakcie kompletowania.
Przewidywana data dostawy: 05.12.2017."
Ciekawe co z tego wyjdzie.
też tak miałem do pewnego momentu. Zamówiłem 2 pozycje z czego jedno to Torpedo. Teraz w szczegółach zamówienia mam już informacje że Torpedo został anulowany. Jest jeden plus. Chrononautów mi pakują, i wyjdzie 25zł bez kosztów wysyłki. Więc nie tak źle.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #582 dnia: Listopad 24, 2017, 05:28:48 pm »
Bardzo fajna promocja na stronie sonia draga.[...] Ale to znak dla nas ze standardowy rabat około 25 % który jest w dyskontach to nie jest max który z tego wydawnictwa będzie można osiągnąć. 
1. Fajne promo zrobili.
2. Tu kupujesz bezpośrednio od wydawcy, więc mogą sobie pozwolić na większy rabat (w gildia.pl pozycje z NSC mają 25%, więc co mi tam jakieś dyskonty!)
3. Obawiam się, że będę kupował "od ręki" tylko te serie, które mnie naprawdę wciągną (Black Monday Murders! yeah!), a resztę zostawiał na dziwnego typu promocje, a jeśli okaże się, że nakład się wyprzedał to płakać nie będę [i tak będę robił nie tylko z pozycjami od NSC].


Już od dłuższego czasu widzę tendencję, że nie ma co kupować w miesiącu premiery. Lepiej odłożyć sobie hajs i spokojnie czekać na wyprzedaże/promocje. Wiadomo, że są pozycje (czy konkretne wydawnictwa), które niestety idą jak świeże bułeczki (nawet niektóre WKKM/WKKDC wyprzedaje się na pniu, tj. Batgirl, czy Czasy minionej przyszłości - kupiłem odpowiednio wcześnie w gildia.pl, już są niedostępne, a inne, wcześniejsze tytuły zalegają...). Lekko nie ma. Trzeba decydować, odkładać hajs i ryzykować (brać później czy teraz?). :wink:


Ale mamy porąbane czasy... A wolałbym wejść do księgarni i ściągnąć sobie na spokojnie tytuł z półki, zapłacić przy kasie i nie siedzieć w internetach po naście godzin tygodniowo, by w promocji dać taniej o złotówkę, niż gdzieś indziej w internetach... [/i]
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #583 dnia: Listopad 24, 2017, 05:53:02 pm »
Mam jeszcze parę kodów na 10% do Merlina, a tu taka niespodzianka :sad:

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #584 dnia: Listopad 24, 2017, 05:55:04 pm »
[quote author=vision2001

Ale mamy porąbane czasy... A wolałbym wejść do księgarni i ściągnąć sobie na spokojnie tytuł z półki, zapłacić przy kasie i nie siedzieć w internetach po naście godzin tygodniowo, by w promocji dać taniej o złotówkę, niż gdzieś indziej w internetach...



Czyli przydałaby sie taka ... ustawa o jednolitej cenie książki :)

 

anything