trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #735 dnia: Grudzień 01, 2017, 08:09:02 pm »
No nie wiem - jak dam takiego Thorgala Artbooka do koszyka to mam za darmo, a jak dam np. Skrenusa McKwacza to mam 3.99 ;]

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #736 dnia: Grudzień 01, 2017, 08:16:52 pm »
Dziwne, ja mam za darmo.

Offline Talvi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #737 dnia: Grudzień 01, 2017, 08:37:51 pm »
U mnie też jest za darmo - złożyłam 5 zamówień i w żadnym nie musiałam płacić za wysyłkę. Sknerusa też zamawiałam.

Offline Marcussz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #738 dnia: Grudzień 01, 2017, 09:25:13 pm »
8 zamówień poszło :biggrin:

nie rabat nalicza sie jeszcze przed płatnością, a przynajmniej u mnie się naliczał. Ważne by sprawdzić czy 60zł jest przekroczone

A wysyłka do ruchu u mnie też zawsze była darmowa

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #739 dnia: Grudzień 01, 2017, 09:40:31 pm »

No nie wiem - jak dam takiego Thorgala Artbooka do koszyka to mam za darmo, a jak dam np. Skrenusa McKwacza to mam 3.99 ;]


To kolejny błąd ravelo :>, kliknij w przesyłkę a cena magicznie zostanie wyzerowana. Jeśli już masz zaznaczoną kliknij w inną i z powrotem w kiosk.


Może zaproponuję im usługi informatyczne za zupę i komiksy  :badgrin:

Offline Nafciarz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #740 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:17:18 pm »
Trzy zamowienia zlozone poki co wystarczy. Chyba ze ktos znalazl cos naprawde w rewelacyjnej cenie? U mnie po rabatach zawsze prawie 50% ceny katalogowej.

Offline amsterdream

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #741 dnia: Grudzień 02, 2017, 12:15:16 am »
Warto zamawiać z ravelo ten pakiet Egmontu? Jak jest z pakowaniem komiksów u nich? Czy te podarte paczki to sporadyczne przypadki?

Kupiłem od nich trochę rzeczy na poprzedniej promocji i praktycznie wszystko przyszło poobijane. W kartonach nawet nie było żadnej strefy zgniotu tylko wszystko na styk poupychane. Więcej zakupów tam nie zrobię.

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #742 dnia: Grudzień 02, 2017, 10:48:50 am »
Zamówiłem ostatnio tyle paczek, że już nie chce mi się ich od razu otwierać :)
Otrzymałem zamówienie z promocji -40% z Sonia Draga: pakowanie w gruby karton plus folia kurierska, Torpedo 1936 w idealnym stanie choć drogo bo za 89,90 zł a nie za 25 zł czy 30 zł.
Dziś w Ravelo mam problem z płatnością Blikiem, po wprowadzeniu kodu i potwierdzeniu wywala mnie na telefonie z aplikacji banku. Korzystałem z Blika wielokrotnie i nie miałem takiego problemu. Spróbuję kupić coś przez allegro może żeby sprawdzić czy to problem techniczny (Blik lub telefon).
Spróbowałem w innym sklepie, również nie działa, jakiś problem techniczny. Okazało się że blik z Getinbank po aktualizacji aplikacji banku na Iphone nie działa, po zainstalowaniu na Androidzie działa.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2017, 01:00:13 pm wysłana przez hopsasa »

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #743 dnia: Grudzień 02, 2017, 12:42:09 pm »
W tym ravelo z tym blikiem to taniej wychodzi niż w merlinie jak masz partnerską księgarnie :D

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #744 dnia: Grudzień 02, 2017, 01:02:12 pm »
Z tym linkiem z ravelo z tematu z promocjami kupiłem Sknerusa. Cena z kosztami wysyłki była zbliżona do tego co jest standardowo + planetplus, ale dorzuciłem Kokosza i zauważyłem, że wszystkie formy wysyłki się wyzerowały. Dobra opcja dla miłośników kurierów i paczkomatów:) Niestety kasa na koncie z blikiem mi się skończyła i nie kupię już Dredda do poniedziałku - aż się boję policzyć ile kasy wydałem od września:/

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #745 dnia: Grudzień 02, 2017, 02:32:03 pm »
Cały mój budżet na grudzień poszedł do Ravelo właśnie na nowości Egmontu. Blik + link + odbiór w sieci partnerskiej daje całkiem fajny rabat, średnio 55% jakoś
DD2 za 58,-
Sknerus /Cyann3 / Batman-Dredd  po 45,-
Lanfeust 43,-
Noce Nieskończonych w połączeniu z Blacksadami odpowiednio 38,- i 20,-

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #746 dnia: Grudzień 02, 2017, 02:36:26 pm »
A czemu Bkacksad 4 jest tylko na gildii?

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #747 dnia: Grudzień 02, 2017, 02:55:43 pm »
Cashback z planetplus to 6 procent dla ravelo, to się nalicza zaraz po zakupie i do wykorzystania ma kolejny? Czy jest jakiś dłuższy okres oczekiwania na potwierdzenie odbioru zamówienia itp.?

Ja bez tego linku robiłem zakupy na ravelo z pośrednictwa vitay.pl, co daje punkty na paliwo na Orlen. Alternatywa dla plusplanet.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2017, 04:01:03 pm wysłana przez hopsasa »

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #748 dnia: Grudzień 02, 2017, 03:03:45 pm »
Technokapłani też wychodzą w mega cenie - 68zł.

Kijanek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #749 dnia: Grudzień 02, 2017, 03:12:07 pm »

A czemu Bkacksad 4 jest tylko na gildii?
Nie jest

 

anything