Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtpil

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #795 dnia: Grudzień 05, 2017, 10:04:36 am »
Może było, może nie - ale dla nie czytających banerów info :) "dziś na sklep gildia darmowa wysyłka"
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline clandestino

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #796 dnia: Grudzień 05, 2017, 12:20:51 pm »
Odebrałem dziś w Bonito osobiście "Opowieści Niesamowite". Komiks był fabrycznie zafoliowany i po folii widać było, że już się trochę przeleżał. Folia w jednym miejscu była odrobinę rozdarta, a na okładce znalazła się drobna ryska. Na ten detal zwróciła uwagę pani z obsługi, sugerując, że jeśli coś nie gra, komiks mogę bez problemu zwrócić. Plus dla Bonito.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #797 dnia: Grudzień 06, 2017, 08:36:58 am »
Dawno nic nie brałem w Mestro, ale chciałem poczynić pewne zakupy i rabaty wyglądają aktualnie tragicznie. Czy taka sytuacja ma miejsce dłuższy czas??
Ś W I Ę T A
Grupa Nieprzeczytane określa rabaty dynamicznie, więc w przypadku okresów dużego zainteresowania (jak np. okres przedświąteczny) rabaty w ich sklepach są stosunkowo niższe.
Na dodatek z tego co widzę to obecnie bardziej promują główny sklep, czyli Nieprzeczytane i tam są ciut wyższe zniżki.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #798 dnia: Grudzień 06, 2017, 10:08:10 am »
Ś W I Ę T A
Grupa Nieprzeczytane określa rabaty dynamicznie, więc w przypadku okresów dużego zainteresowania (jak np. okres przedświąteczny) rabaty w ich sklepach są stosunkowo niższe.
To fakt, też już na to wcześniej zwróciłem uwagę. Ja zazwyczaj zaopatruję się właśnie w Mestro, ale następne zakupy zrobię tam chyba dopiero po nowym roku.

Na dodatek z tego co widzę to obecnie bardziej promują główny sklep, czyli Nieprzeczytane i tam są ciut wyższe zniżki.
A tutaj to chyba nie do końca jest prawdą. Pierwsze z rzędu przykłady: Anihilacja t. 3 - nieprzeczytane: 69,51, mestro: 67,48; Daredevil t. 2 - n: 119,99, m: 119,98, Punisher MAX t. 3 - n: 76,20, m: 73,98.
Jakby na to nie patrzeć ceny w obu sklepach są obecnie masakryczne.

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #799 dnia: Grudzień 06, 2017, 01:47:52 pm »
prośba o radę gdzie kupić grudniowy egmont, na ravelo jest 37% taniej i nie wiem czy czekać czy brać tam jak są nawet spoko ceny

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #800 dnia: Grudzień 06, 2017, 02:18:05 pm »
Ja tam czekam. Wcześniej czy później zawsze trafi się jakaś promocja w jednym lub drugim sklepie. Jeśli chodzi o Egmont to ja biorę wyłącznie jeśli rabat jest w wysokości co najmniej 40%. Ostatnio stwierdziłem, że totalnie wstrzymuję się z zakupem komiksów z Marvel NOW dopóki nie będzie ciekawych promocji i dobrze zrobiłem, bo przyszła ta nieodżałowana promocja w Merlinie i uzupełniłem sobie zakupy z naprawdę zacną obniżką.
Ale z drugiej strony nawet jeśli wstrzymałbym się z zakupem komiksów na jakieś 2 lata, to i tak miałbym co czytać, więc może moje postępowanie nie jest godne polecenia  :razz:

Offline szuwarek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #801 dnia: Grudzień 06, 2017, 02:23:06 pm »
Przed Świętami pewnie większych zniżek nie będzie niestety.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #802 dnia: Grudzień 08, 2017, 02:35:32 pm »
Heh...

Zamówiłem sobie dawno temu artbook Rosińskiego na merlin.pl, w ten weekend złożyłem zamówienie w ravelo.pl dla kumpla. Kumpel ma już swój egzemplarz, a ja?

Uprzejmie informuję, że dzisiaj otrzymaliśmy informację od dostawcy o zakończeniu nakładu na tytuł "Rosiński Artbook. Thorgal 40 lat".
Wydawca zaplanował dodruk tego wydania na styczeń 2018.
W związku z tym nie będziemy mieli możliwości zrealizowania Pańskiego zamówienia na powyższy tytuł we wcześniej deklarowanym terminie.
Zamówienie zostanie zrealizowane po tym terminie.
Bardzo proszę o informację i Pana decyzję czy chciałby Pan anulować te zamówienia czy poczekać na realizację zamówienia w styczniu.

W imieniu całego zespołu bardzo Pana przepraszam za zaistniałe niedogodności.


Chciałbym jednak mieć ten tytuł u siebie na półce i smutno mi będzie, gdy okaże się, że merlin.pl w kulki sobie poleciał (i może ani jednego egzemplarza artbooka nie widział, a ravelo wiadomo - współpracuje z Egmontem i stał pierwszy w kolejce...)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #803 dnia: Grudzień 08, 2017, 02:42:29 pm »
I tak dobrze, Inbook napisałby, że nakład się skończył i żebyś wypełnił wniosek o zwrot kasy. Po czym mija 3 tydzień, a kasy nie ma :-)

Offline Talvi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #804 dnia: Grudzień 08, 2017, 02:49:55 pm »
I tak dobrze, że coś wiedzą, mi bonito właśnie anulowało zamówienie artbooka i nie wiedzą, czy w ogóle go będą mieli.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #805 dnia: Grudzień 08, 2017, 03:19:01 pm »
Info z Egmont opublikowane na FB przez Thorgalvers.



Drodzy Czytelnicy,


KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ARTBOOKA THORGAL


W związku z docierającymi do nas pytaniami, chcielibyśmy poinformować czytelników, że nakład albumu jest limitowany i nie planujemy jego dodruku.


Otrzymaliśmy też sygnały, że niektóre egzemplarze książki mają wadę - rysę na okładce. Całkowicie rozumiemy fakt, że album za 150 zł powinien być pozbawiony tego typu uszkodzeń i że dla tak wymagających klientów, jakimi są odbiorcy komiksu, może to być wada skłaniająca z rezygnacji z zakupu.


Ponieważ cały nakład trafił już do księgarzy i hurtowników, nie mamy egzemplarzy na wymianę (i nie będziemy ich mieli).
Zgodnie z obowiązującymi aktualnie w Polsce przepisami konsumenckimi, nieusatysfakcjonowani klienci mogą zwrócić towar w sklepach i odebrać pieniądze.


Przepraszamy klientów za kłopot, który jednak nie wynika z winy wydawnictwa Egmont. Album drukowany był w koprodukcji z edycją francuską przez firmę Mediatoon, licencjodawcę serii Thorgal. W procesie pakowania i transportu niektóre egzemplarze zostały uszkodzone. Nakład do dystrybucji dopuszczamy na podstawie egzemplarzy sygnalnych (które były poprawne) i nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich wydrukowanych egzemplarzy (jak żaden inny wydawca).


Wydawnictwo Egmont
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline janjedlikowski

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #806 dnia: Grudzień 08, 2017, 03:21:42 pm »
Czyli trzeba się przeprosić z rysami i uszkodzonymi okładkami, super...

Dobrze, że coś mi podpowiedziało żeby anulować zamówienie z merlina i złożyć na Ravelo. Dziwię się jednak Egmontowi, skoro idzie to jak świeże bułeczki to czemu nie puszczą jakiegoś dodruku?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2017, 03:24:50 pm wysłana przez janjedlikowski »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #807 dnia: Grudzień 08, 2017, 03:23:23 pm »
Wydać ekskluzywny album i nie mieć ani sztuki na wymianę. Egmont.

Swoją drogą ciekawe jaki był nakład, że zszedł właściwie w dniu premiery... 500 sztuk czy co?

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #808 dnia: Grudzień 08, 2017, 03:25:56 pm »
Ciekawe, czy istnieją albumy bez wad, skoro wszystkie się rozeszły, to pewnie jakieś foto nie będzie trudno zobaczyć. Fotografia, gdzie znajduje się kilka egzemplarzy sygnalnych by się przydała, bo jak nie zobaczę, to nie uwierzę. 

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #809 dnia: Grudzień 08, 2017, 03:58:28 pm »
Ma ktoś fotkę tej wady z tyłu artbooka Thorgala?

 

anything