Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 713993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 24, 2017, 12:49:08 pm »
Ostatni kod nie licząc tego co był ostatnio zdarzył się na Warszawskich Targach Książki.
Ceny bez kodu nadal robią robotę, a niedługo będzie czemu tylko jeden komiks gratis dodali do zamówienia, a nie dwa? Poprzewracało się od dobrobytu :biggrin:

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 24, 2017, 12:55:21 pm »
Poprzewracało się od dobrobytu :biggrin:

Dariusz_Notariusz zadał proste, konkretne pytanie - po co ta złośliwość??

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 24, 2017, 01:00:13 pm »
Jak emotka na końcu nie świadczy o lekkim żarcie to postaram się następnym razem dawać w nawiasie wytłumaczenie.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 24, 2017, 01:04:42 pm »
To nie tak. Tylko zapytałem, nie oczekuje, że zawsze będą takie przeceny. Nic się nie poprzewracało. Planuje zaraz na ich stronie wydać kilkaset złotych. Wolałem zapytać  :wink:

Offline pokia

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 24, 2017, 01:08:42 pm »
Zbliżają się Targi Książki w Krakowie. Może z tej okazji będą promocje w sklepach internetowych.

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 24, 2017, 01:24:51 pm »
Jak emotka na końcu nie świadczy o lekkim żarcie to postaram się następnym razem dawać w nawiasie wytłumaczenie.
Ja tam zauważyłem i nawet miałem ubaw z "dwóch komiksów gratis" :)

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 24, 2017, 01:28:25 pm »
Jak emotka na końcu nie świadczy o lekkim żarcie to postaram się następnym razem dawać w nawiasie wytłumaczenie.

Emotka emotką ale sens zdania był jaki był. Już któryś raz w ostatnich dniach pojawia się podobny ton postu. Sklepy robią promocje, dają kody to korzystajmy ile wlezie. Księgarnie rozpieszczają nas rabatami, my ich zamówieniami - jak wszyscy są zadowoleni, to po co drążyć temat? Jak później będą mniejsze rabaty bo skończą się promocje to... za kilka tygodni, albo prędzej pojawi się inna promocja w innym sklepie i znowu będzie szał. Wcześniej była księgarnia Znak, Ravelo... rabaty po 50%. Wejdzie nie daj Boże pewna ustawa i będzie jedna wielka pupa.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 24, 2017, 01:48:58 pm »
To nie jest taka prosta sprawa - takie promocje powodują poważne problemy społeczne. Jan Kowalski w przypadku tak atrakcyjnej promocji wpada w amok zakupów, zamawia 30 paczek, a później żona nie ma co dziecku do garnka włożyć. Z tej całej niemocy zaczyna pić, sfrustrowane (i głodne!) dziecko zazdrości swym rówieśnikom, popada w kompleksy - nie daj Boże, gdy taka sytuacja przypada na okres buntu takiego młodego człowieka, wówczas tylko krok dzieli nas od tragedii i złamanego życia.

Na szczęście Prawdziwa Polska Rodzina ma wielką pomoc w postaci dodatku 500zł do dziecka - taki ojciec (pamiętajmy, że to jednak ojcowie częściej popadają w amok zakupowy komiksów; choć ten ciężki problem społeczny dotyczy również innych grup hobbystycznych) będzie miał jednak pewne skrupuły przed wydaniem pieniędzy, które z góry są przez nasze jakże opiekuńcze państwo przeznaczone dla najsłodszych pociech naszych właśnie (na dodatek 500+ dla komiksiarza jeszcze musimy poczekać, być może aż do wyboru Maksia na prezydenta, ale to zaraz po tym jak wyjdą Żółwie). I tutaj pokładam nadzieję w Państwu, Państwu które musi położyć kres tym bestialskim promocjom. Kochani, bądźmy ludźmi, nie upadlajmy się zniżkami! Znajmy swoją godność! Rabat to wirus, który żeruje na organizmie czytelniczym! Równe ceny dla wszystkich!
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2017, 02:02:32 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 24, 2017, 02:08:40 pm »
Jak patrzą na was jak blokujecie kolejkę i odbieracie ponad 5 rzeczy w kiosku Ruchu, a paczki poupychane nawet pod nogami mają Panie kioskarki i się schodzi? Ja już chyba wszystkie klątwy zebrałem :sad:
W Warszawie mam kolejny problem bo znikają punkty odbioru. Już odbieram w piątym z kolei.

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 24, 2017, 02:43:16 pm »
Jak patrzą na was jak blokujecie kolejkę i odbieracie ponad 5 rzeczy w kiosku Ruchu, a paczki poupychane nawet pod nogami mają Panie kioskarki i się schodzi? Ja już chyba wszystkie klątwy zebrałem :sad:
W Warszawie mam kolejny problem bo znikają punkty odbioru. Już odbieram w piątym z kolei.

Ogólnie nie mam tego problemu, przy którymś razie Pani kioskarka się zapytała czemu tyle zamawiam pojedynczo, zdradziłem jej sekret masterpassa z Merlina i teraz sama z mężem jakieś książki zamawia a ja witany jestem z szerokim uśmiechem  :biggrin:

Offline Garf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 24, 2017, 03:30:44 pm »
Biuletyn aktualizacji Merlinowych zapowiedzi nr 465321: można już zamawiać tom 7 "Kriss de Valnor" z grudniowego pakietu Egmontu! Nie obraziłbym się, gdyby dorzucili i resztę, ale może najpierw listopad...?

https://merlin.pl/zapowiedzi/?category_ids=1655
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 24, 2017, 04:55:02 pm »



Jak patrzą na was jak blokujecie kolejkę i odbieracie ponad 5 rzeczy w kiosku Ruchu, a paczki poupychane nawet pod nogami mają Panie kioskarki i się schodzi? Ja już chyba wszystkie klątwy zebrałem




Dlatego osobiście wybrałem duży kiosk (nie taka budka przy przystanku), drukowałem kody na kartce, zostawiałem kartkę rano, a odbierałem paczki kilka godz. później.




Ogólnie nie mam tego problemu, przy którymś razie Pani kioskarka się zapytała czemu tyle zamawiam pojedynczo, zdradziłem jej sekret masterpassa z Merlina i teraz sama z mężem jakieś książki zamawia a ja witany jestem z szerokim uśmiechem 




To samo było u mnie, a jak się ucieszyła na wieść o dodatkowych 7% niedawno.

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 24, 2017, 05:22:29 pm »
Jak patrzą na was jak blokujecie kolejkę i odbieracie ponad 5 rzeczy w kiosku Ruchu, a paczki poupychane nawet pod nogami mają Panie kioskarki i się schodzi? Ja już chyba wszystkie klątwy zebrałem :sad:
W Warszawie mam kolejny problem bo znikają punkty odbioru. Już odbieram w piątym z kolei.
Ja odbieram w trzech - blisko domu, koło pracy i w drodze do pracy.
Parę razy już czekałem w kiosku jak ktoś np. rejestrował numer tel - uwierzcie trwało to o wiele dłużej, więc teraz z czystym sumieniem olewam czekających za mną w kolejce  :smile:

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 24, 2017, 05:59:58 pm »
Ja jak mam kilka paczek do odbioru to przepuszczam ludzi w kolejce. ;P

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 24, 2017, 06:07:26 pm »
Ja raz stałem w kolejce gdzie na 10 osób 8 odbierało paczkę. Przepuszczam tylko tych co kupują papierosy i bilety. Nic innego chyba się tam nie sprzedaje.
Co do numerów na kartce to przydzieliłem sobie osobny notes tylko do kiosków Ruch. Wolę nie patrzeć ile tego tam jest :roll:

 

anything