trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 360875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 25, 2017, 09:14:07 pm »
parsom

Zainstaluj program Adobe Acrobat Reader, jak otworzysz to po prawej masz opcję wypełnij i podpisz. Najprostszy program. Co do danych, nic nie poradzisz. Takie mają standardy, widać to po mechanicznych odpowiedziach typu kopiuj/wklej. Oni mają tyle zamówień, że pewnie w jakimś tam stopniu taki dokument pomaga im w utrzymaniu porządku. Tak czy siak przyjmują wszystkie reklamacje jak leci, więc nie ma co narzekać.

Offline parsom

« Odpowiedź #136 dnia: Październik 25, 2017, 09:26:20 pm »
O kurde, dzięki Itachi! Kiedyś miałem Acrobata Prefessional i jakoś od tamtej pory zawiesiłem się, ze takie rzeczy tylko w płatnych wersjach. Cofam moją napastliwość, ale Merlin niech się lepiej uczy od innych. Tym bardziej, ze przecież cała taka papierologia nawet im utrudnia życie.

A z tym wysyłaniem zwrotów do innych klientów to pewnie prawda. Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć poorane długopisem strony.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Itachi

« Odpowiedź #137 dnia: Październik 25, 2017, 09:36:12 pm »
Ja miałem tylko problemy z albumami wydawnictwa Scream Comics, jakoś tak pechowo wszystkie miały poważne wady. Ostatnio jeszcze Aurora przyszła rozdarta, ale dzisiaj odebrałem nowy egzemplarz w tanie igła. Długopisem nie miałem nic pomazane, ale pan od cyrkla swoje zrobił :smile:

Offline parsom

« Odpowiedź #138 dnia: Październik 25, 2017, 09:40:49 pm »
Żeby to pomazane. Ale tu jakiś kretyn otworzył komiks, położył kartkę na bodajże drugiej stronie i bazgrał coś mocno dociskając długopis. W efekcie było to widoczne na kilku następnych stronach.
Chociaż mógł to być i ich pracownik - była tam masa plusów, może więc odhaczał kolejne pozycje z kompletowanego zamówienia.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Kris1982

« Odpowiedź #139 dnia: Październik 26, 2017, 10:49:31 am »
Nie wiem czy ktoś o tym wspominał ale na Merlinie jest połowa październikowego pakietu od Non Stop Comics

Offline Szekak

« Odpowiedź #140 dnia: Październik 26, 2017, 10:53:33 am »
Ja nie widzę. :(

Offline Night wolf

« Odpowiedź #141 dnia: Październik 26, 2017, 10:56:37 am »
To wpisz nazwy w wyszukiwarce niema Odrodzenia i Chrononautów reszta jest z rabatem 9%

Offline Kris1982

« Odpowiedź #142 dnia: Październik 26, 2017, 11:02:41 am »
Nie ma jeszcze komiksu Duch Gaudiego.

szulig

• Gość
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 26, 2017, 11:03:16 am »
Nie wiem czy ktoś o tym wspominał ale na Merlinie jest połowa październikowego pakietu od Non Stop Comics

i nie znajdziemy ich w kategorii komiksy tylko fantastyka/fantasy

Offline Voitas

« Odpowiedź #144 dnia: Październik 26, 2017, 11:13:10 am »
To wpisz nazwy w wyszukiwarce niema Odrodzenia i Chrononautów reszta jest z rabatem 9%

akurat te, na których mi zależy :)

Offline jeanvanhamme

« Odpowiedź #145 dnia: Październik 26, 2017, 12:06:10 pm »
Panowie, będę wdzięczny za info gdzie kupić paździercowe Non Stop Comicsy, no i listopadowe również. Przy okazji: czy NonStopComics nie powinno mieć NonStopDystrybucji?

Offline mappy

« Odpowiedź #146 dnia: Październik 26, 2017, 12:14:08 pm »
Jak się spieszy to Gildia.
Poprzedni rzut jest w każdym tanim dyskoncie. Teraz lekkie opóźnienie co do trzech tytułów. Bez paniki.

Offline history

« Odpowiedź #147 dnia: Październik 26, 2017, 12:55:59 pm »
Jak Wy używacie Acrobat Readera do odczytu PDF-ów to krzyż na drogę dla Waszych komputerów :smile: Odwatrzacz pdf powinien zajmowac maks kilka MB i mieć najważniejsze funkcje, a AR ma masę bezużytecznych a sama instalka ma 37MB! Polecam PDF-XChange Viewer

Offline Belzebiusz

« Odpowiedź #148 dnia: Październik 26, 2017, 01:26:01 pm »
Z Duchem Gaudiego oraz Odrodzeniem z NSC w Merlin.pl to ciekawa sprawa. Jakieś 1-1,5 tygodnia temu wyszukiwarka znajdywała te pozycje ale były jeszcze niedostępne. Taka sytuacja trwała kilka dni a potem już tych komiksów nie dało się namierzyć.
Nie chce mi się pisać...

Offline Voitas

« Odpowiedź #149 dnia: Październik 26, 2017, 01:27:28 pm »
Z Duchem Gaudiego oraz Odrodzeniem z NSC w Merlin.pl to ciekawa sprawa. Jakieś 1-1,5 tygodnia temu wyszukiwarka znajdywała te pozycje ale były jeszcze niedostępne. Taka sytuacja trwała kilka dni a potem już tych komiksów nie dało się namierzyć.

To samo było z Chrononauci.

anything