Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 713969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #240 dnia: Listopad 02, 2017, 08:38:41 pm »
A ja właśnie dostałem maila z merlina, że Daredevil do mnie wyleciał :smile: Czyli zasoby uzupełnili, mam nadzieje, że zapasy w kartony też. I jak to mówią - lepiej późno niż wcale - no to będzie akurat na... poniedziałek  :roll:

U mnie to samo. Jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało, to chyba jest coś na rzeczy z tymi kartonami ;)

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #241 dnia: Listopad 03, 2017, 12:01:48 am »
Mamy jakiś aktualny kod na fantastyczne światy? :>

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #242 dnia: Listopad 03, 2017, 08:52:55 am »
Mamy jakiś aktualny kod na fantastyczne światy? :>
Na chwilę obecną ten 5% co ciągle jest w użytku KVhfKjF.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #243 dnia: Listopad 03, 2017, 10:28:43 am »
Kiedyś w atomie były jakieś drobne kody - to już tylko odległy śpiew przeszłości?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #244 dnia: Listopad 03, 2017, 10:32:58 am »
Teraz Atom ma fajną promocję na zeszyty z nowego pre-ordera. 1 zł taniej na każdy zeszyt.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #245 dnia: Listopad 03, 2017, 12:23:06 pm »
Merlin chyba wziął się za reklamacje w należyty sposób.
Wcześniej musiałem upominać się nawet po dwóch tygodniach o przesyłkę z nową, nieuszkodzoną pozycją, a teraz dzwonią tego samego dnia, którego dostali na magazyn reklamowany egzemplarz. Do tego dochodzi potwierdzenie adresu i wysyłka kurierem, a nie jak wcześniej do kiosku Ruchu.
Potwierdzam brak tych fajnych kartonów. Dostałem w normalnym, takim jak wszędzie.

Offline szuwarek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #246 dnia: Listopad 03, 2017, 01:34:02 pm »
Merlin chyba wziął się za reklamacje w należyty sposób.
Wcześniej musiałem upominać się nawet po dwóch tygodniach o przesyłkę z nową, nieuszkodzoną pozycją, a teraz dzwonią tego samego dnia, którego dostali na magazyn reklamowany egzemplarz. Do tego dochodzi potwierdzenie adresu i wysyłka kurierem, a nie jak wcześniej do kiosku Ruchu.
Potwierdzam brak tych fajnych kartonów. Dostałem w normalnym, takim jak wszędzie.
Tu mam trochę inne doświadczenia.
Na początku promocji Masterpass przysyłali (szybko) kuriera po odbiór reklamowanych pozycji. Plus za szybkość odbioru i brak konieczności wysyłania zdjęć, minus za konieczność załączania tego ich formularza reklamacji. Po odbiorze uszkodzonych komiksów przysyłali do kiosku nowe po ok. 2 tygodniach.
W tej chwili zmieniła się jedna rzecz - kiedy już kurier dostarczy im reklamowane komiksy reagują natychmiast (!), ale w przedziwny sposób... mimo, że zaznaczam, że interesuje mnie wymiana na nowy, pełnowartościowy towar oni z automatu odpisują, że "Niestety aktualnie nie mamy możliwości wymiany tego produktu na pełnowartościowy i w związku z tym zostanie zlecony zwrot środków", mimo, że wszystkie reklamowane tytuły cały czas są na ich stronie jako dostępne z terminem wysyłki 24h. Na pocieszenie wysyłają w takiej sytuacji dodatkowe kody rabatowe na 5-7 zl.

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #247 dnia: Listopad 03, 2017, 01:47:27 pm »
Ciekaw jestem gdzie ląduje wykorzystany rabacik masterpass po takim zwrocie :D.

Offline szuwarek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #248 dnia: Listopad 03, 2017, 01:50:34 pm »
Ciekaw jestem gdzie ląduje wykorzystany rabacik masterpass po takim zwrocie :biggrin: .
No ciekawe... może masz rację, że o to chodzi ;)

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #249 dnia: Listopad 04, 2017, 06:31:45 am »
Jeśli tak jak jak ja, cały czas odświeżacie na merlinie zakładkę z zapowiedziami, z nadzieją że pojawią się listopadowe nowości egmontu - zaprzestańcie - albowiem komiksy te już tam są. Chytruski powrzucały je do działu science fiction i to nie jako zapowiedzi, a jako dostępne w 24h (i tak planowana wysyłka to 8.11). Najlepiej to chyba wyszukiwać je sobie po nazwie.


Tradycyjnie warto łapać za odrodzenie, bo jest te magiczne +50%. Z resztą różnie ;p Wolverine ledwo sięga 40%, z Hellboyem troche lepiej ;p a i Deadpoola nie widze.

Offline LoganOldschool

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #250 dnia: Listopad 04, 2017, 07:52:28 am »
Kiedyś w atomie były jakieś drobne kody - to już tylko odległy śpiew przeszłości?

Ten działa od dłuższego czasu:

Cytuj
★Kod zniżkowy na komiksy Marvela w atomcomics!: ►"Dymo5Marvel" - 5% (Egmont się nie liczy :c )

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #251 dnia: Listopad 04, 2017, 07:56:49 am »
Merlin wyprzedał Aliena 30th ? Jest jakis kod promocyjny który mozna teraz wykorzystać?

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #252 dnia: Listopad 04, 2017, 07:58:06 am »
W głównym wątku pojawiła się informacja, że ruszyła promocja 35% na Bonito.

Ja natomiast informuję, że jeżeli ktoś chce, to mogę zamówić z dwoma dodatkowymi zniżkami 5%.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2017, 08:23:58 am wysłana przez radef »
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #253 dnia: Listopad 04, 2017, 08:57:06 am »
Merlin w pewnych warunkach daje radę. Listopadowy Thorgal, nowy Ptak Czasu, Hellboy 1, oba Blacksady kuszą atrakcyjną ceną ;]

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #254 dnia: Listopad 04, 2017, 09:01:23 am »
Ten działa od dłuższego czasu:
Dziękuję!
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

 

anything