Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #255 dnia: Listopad 04, 2017, 09:02:07 am »
Dlaczego misiokles się nie chwalisz, że pojawiły się listopadowe nowości Egmontu?
Są już, ale bez daty, więc trzeba je ręcznie szukać. Na pewno jest Aquaman, Wolverine, Hellboy, więc wszystko powinno być.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #256 dnia: Listopad 04, 2017, 09:13:35 am »
Eeee.... bo ktoś się parę postów wcześniej chwalił, że się pojawiły i na tej podstawie dokonałem zakupów ;]

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #257 dnia: Listopad 04, 2017, 09:17:39 am »
Chytruski powrzucały je do działu science fiction i to nie jako zapowiedzi, a jako dostępne w 24h (i tak planowana wysyłka to 8.11). Najlepiej to chyba wyszukiwać je sobie po nazwie.
Dlaczego misiokles się nie chwalisz, że pojawiły się listopadowe nowości Egmontu?
Zapewne z góry zakłada, że ludzie czytają nowe posty w tematach w których się udzielą :smile:


Swoją drogą ciekawe czy merlin zdąży dać jeszcze jakiś kod rabatowy nim skończy się masterpass...
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2017, 09:26:31 am wysłana przez J4rre »

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #258 dnia: Listopad 05, 2017, 07:02:33 pm »
Pierwszy raz tak płace i mam pytanko do płacących Visa pzrez u PidWallet w Merlinie: Gdy zrobicie transakcje, od razu pobiera Wam z konta pko? U mnie nic nie zeszło(nawet weryfikacyjne 1,88) a w wiadomościach na poczcie mam: Status: Transakcja oczekująca - jeżeli dokonano zapłaty, nie została ona jeszcze zaksięgowana. Jest tez : ''Opłac zamówienie''. Mimo iż już raz zrobiłem cały schemacik z wpłata :/

« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2017, 07:37:31 pm wysłana przez SawiK »

Offline stefan09

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #259 dnia: Listopad 05, 2017, 07:55:24 pm »
A w jakim banku masz konto? Ja w PKO BP nie mogłem płacić ani przez uPaid Wallet, ani przez mPay Wallet. Dopiero gdy dodałem kartę z Millenium to działało.

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #260 dnia: Listopad 05, 2017, 08:01:30 pm »
PKO BP. Na ipko mam te dwa przelewy w ,,blokady,, jeden weryfikacyjny, a drugi za pierwsze zamówienie z Merlina. Jeśli jutro zejdzie z konta to jadę z tym  koksem  :roll: Nie wiem co mógłbym więcej zrobić, zostało czekać, ewentualnie porady tych posiadaczy Visa PKO BP, którym to sie udało.

Offline stefan09

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #261 dnia: Listopad 06, 2017, 06:57:36 am »
No to może u Ciebie przejdzie, bo u mnie była tylko blokada za przelew weryfikacyjny. Po zakończeniu transakcji  w masterpassie w przeglądarce robiła się biała strona i w ogóle nie pobierało pieniędzy za zamówienie. Po 2 rozmowach z konsultantem w banku i 6 mailach z merlinem i BOK z obydwu Walletów dałem sobie spokój.

Offline FloreK9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #262 dnia: Listopad 06, 2017, 07:43:14 am »

Kiedyś wrzucałem chłopaki małą solucję jak podejść do problemu z PKO BP. Spróbujcie, u mnie działa cały czas.

Dobra chłopaki z PKO BP...

Irytuje mnie jak czegoś nie mogę ogarnąć i znowu zacząłem kombinować z tym Masterspassem... spróbujcie przez stronę sklepu zapłacić za daną pozycję, ale przechodząc do portfela elektronicznego (w moim wypadku ten cały WALLET) nie klikajcie na kartę którą macie już wprowadzoną tylko dodajcie nową kartę (tą samą tylko jeszcze raz). Po zatwierdzeniu kwoty do autoryzacji zostaniecie poproszeni o podanie kody mPIN i ponowne podanie kodu na stronie banku już za konkretne zamówienie. Powinno załapać.

Każde zamówienie trzeba chyba robić w ten sposób, dodając nową kartę. Dajcie znać czy u Was też się sprawdza.

EDIT: Wszystkie zamówienia aktualnie opłacone i w realizacji.  :cool:

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #263 dnia: Listopad 06, 2017, 07:48:01 am »
No to może u Ciebie przejdzie, bo u mnie była tylko blokada za przelew weryfikacyjny. Po zakończeniu transakcji  w masterpassie w przeglądarce robiła się biała strona i w ogóle nie pobierało pieniędzy za zamówienie. Po 2 rozmowach z konsultantem w banku i 6 mailach z merlinem i BOK z obydwu Walletów dałem sobie spokój.

dziwi mnie Twoje podejscie. Jak coś nie działa i BOK nie pomaga to zmień bank. Płacisz za usługi i nie mozesz z nich korzystac/lub ich nie masz? Zmień bank na taki gdzie nie bedzie mial powyzszych problemów

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #264 dnia: Listopad 06, 2017, 07:56:20 am »
Ale to może być akurat wina silnika Masterpassa, na który PKO nie ma wpływu, więc zmiana banku w tym przypadku byłaby desperacką decyzją :)

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #265 dnia: Listopad 06, 2017, 08:15:06 am »
dziwi mnie Twoje podejscie. Jak coś nie działa i BOK nie pomaga to zmień bank. Płacisz za usługi i nie mozesz z nich korzystac/lub ich nie masz? Zmień bank na taki gdzie nie bedzie mial powyzszych problemów


To samo powtarzam od lat ojcu (też PKO BP), tyle że z innych powodu (opłat, olewania klienta itp.). Już się poddałem :>. Nie działają argumenty, porównania. Ma swój bank od lat i nie zmieni, nie ważne, że robią go w balona, wciskają jakieś złote karty i inne pierdoły...

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #266 dnia: Listopad 06, 2017, 11:20:00 am »
Merlin właśnie anulował mi Anastazję bo niby nie może jej dostać z hurtowni. Na ich stronie jest dostępna w 24h ale za 9zł więcej niż poprzednio. Nie podoba mi się to.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #267 dnia: Listopad 06, 2017, 11:38:50 am »
napisz do nich - otrzymasz kod na znizke 10% do wykorzystania na dowolne zamowienie

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #268 dnia: Listopad 06, 2017, 12:33:20 pm »
Mogliby pytać czy anulować albo czekać. Mi nie robi różnicy tydzień czy dwa. Dzisiaj dostałem anulację Prometeusza, a jak wiadomo Scream pisał, że będzie lekki poślizg. Pewnie teraz będzie anulowanie wszystkiego od Scream plus jeszcze Anastazja. Meh...

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #269 dnia: Listopad 06, 2017, 12:55:49 pm »
U mnie d..pa , z konta pko ne pobrali kwoty testowej. Ciagle wisi w blokadzie. A kwota ktora miala byc za pierwsze zamowienie okazala sie kwota ze stacji benzynowej gdzie zona zrobila platnosc zbliżeniowo czyli niefart. :doubt:

 

anything