Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #270 dnia: Listopad 06, 2017, 01:13:20 pm »
Merlin.pl anulował mi zamówionego "Aliens. 30th Anniversary Edition". Czy komuś jeszcze anulował zamówienie? Długo im zajmuje zwrot pieniędzy?

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #271 dnia: Listopad 06, 2017, 01:15:38 pm »
Merlin.pl anulował mi zamówionego "Aliens. 30th Anniversary Edition". Czy komuś jeszcze anulował zamówienie? Długo im zajmuje zwrot pieniędzy?
Mi również anulowali. Mogliby wyslac maila z zapytaniem czy czekamy na realizację czy anulować.
Nie wiem jak dlugo trwa zwrot pieniędzy.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #272 dnia: Listopad 06, 2017, 01:19:17 pm »
Merlin.pl anulował mi zamówionego "Aliens. 30th Anniversary Edition". Czy komuś jeszcze anulował zamówienie? Długo im zajmuje zwrot pieniędzy?
Dostałem tę samą informację. Widzę, że zwrot został już zlecony. Dodatkowo tego tytułu nie można już znaleźć na merlin.pl
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2017, 01:23:07 pm wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #273 dnia: Listopad 06, 2017, 01:28:39 pm »
U mnie to samo. :(

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #274 dnia: Listopad 06, 2017, 01:28:54 pm »
Też mam anulowane i teraz zaczynam się obawiać o dostępność tej (podobno) limitowanej edycji Aliens :biggrin: .




Edit: na FS z kodem KVhfKjF wychodzi 79zł, chyba najtaniej w tej chwili.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #275 dnia: Listopad 06, 2017, 01:46:01 pm »
Przecież Scream dawał informację, że będzie poślizg. To samo dzieje się u Kurc. Niby zapowiedź na 17.11. Pewnie też mi anulują te dwie pozycje od nich.

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #276 dnia: Listopad 06, 2017, 01:56:02 pm »
Panoe/Panowie ktos z Was dodawal karte pko bp visa do platnosci przez bz wbk? Czy to zadziala czy tez problemowo jak z wallet

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #277 dnia: Listopad 06, 2017, 01:56:20 pm »
U mnie d..pa , z konta pko ne pobrali kwoty testowej. Ciagle wisi w blokadzie.
Ktoś tu kiedyś pisał, że przyczyną takiej sytuacji może być ustawiony limit 0 zł na transakcje internetowe.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #278 dnia: Listopad 06, 2017, 02:05:42 pm »
Zamówiłem dwie pozycje ze Scream: Prometusz (anulowali i zwrocili pieniądze) oraz ALiens 30TH....., status jest w realizacji. Dzwoniłem do merlina i wypytalem o sytuację. Prometuesza nie beda mieć (tak pani twierdzi na inforlinii) i dlatego oddali pieniądze i anulowali. Co do drugiej pozycji to dostali małą ilość i czekają na info czy będą mieć wiecej. Jak juz sie dowiedzą to podejmą odpowiednie kroki: anulują lub zrealizują

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #279 dnia: Listopad 06, 2017, 02:16:06 pm »
Zaczęli już anulować transakcje, więc chyba się namyślili. A co się dzieje przy zwrocie z 10 PLN od Masterpass? Zatrzymują to dla siebie? Teoretycznie mogą wszystkie zamówienia preorder anulować, zatrzymać 10 PLN i wystawić drożej na nowo.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #280 dnia: Listopad 06, 2017, 02:46:42 pm »
Bzdury opowiadają. Ja zamówiłem obie pozycje w tym samym czasie, Prometeusza nie anulowali, a Aliens anulowali. Po prostu burdel mają jak zawsze.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #281 dnia: Listopad 06, 2017, 02:51:05 pm »
Bzdury opowiadają. Ja zamówiłem obie pozycje w tym samym czasie, Prometeusza nie anulowali, a Aliens anulowali. Po prostu burdel mają jak zawsze.

u mnie na odwrót. Prometeusza anulowali a Aliens nie. Tez zamawialem w tym samym czasie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieje ze nie jest to zagrywka jak swojego czasu w empiku ze skalplem 5

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #282 dnia: Listopad 06, 2017, 02:57:19 pm »
Moim zdaniem oni tak chętnie anulują, bo i tak mają te "10 PLN" od Masterpass. Pewnie skalkulowali, że im się to opłaca. Przecież jakby sprzedali więcej niż zamówili to mogliby domówić od Scream dodatkowe egzemplarze i napisać, że wyślą później. Tak Merlin zrobił mi z Daredevil i Gotham Central. Dziwne praktyki.

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #283 dnia: Listopad 06, 2017, 03:49:02 pm »
Cytuj
Ktoś tu kiedyś pisał, że przyczyną takiej sytuacji może być ustawiony limit 0 zł na transakcje internetowe
Limit mam na 500zł, właśnie sprawdziłem. Dzwoniłem do bo ipko i niezbyt pomocni. Stwierdzili ze jeśli jest te moje weryfikacyjne 1,88 w blokadzie tz ze z mojego rachunku wyszło, wskazując na druga stronę  :neutral:
ps
jak sprawdzic czy te weryfikacyjne doszło do walleta?
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2017, 03:58:04 pm wysłana przez SawiK »

Offline roble

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #284 dnia: Listopad 06, 2017, 05:33:48 pm »
Pko u mnie tez nie chodzi ale visa z wbk jak najbardziej.. :)