trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #345 dnia: Listopad 10, 2017, 11:25:43 am »
Merlin zaczyna krecic lody ,a tyle zajelo mi dolaczenie do grona masterszczesciarzy :roll:  Udalo mi sie zlozyc 11 zamowien i czekam na Aliena 30(kasa odlozona/pozycji w ofercie brak)...Moze warto teraz zainwestowac i zlozyc zamowienie na grudzien nim zaczna kombinowac jeszcze bardziej :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2017, 11:47:13 am wysłana przez SawiK »

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #346 dnia: Listopad 10, 2017, 11:42:43 am »
W grudniu może być wysyp promocji świątecznych, więc może warto poczekać. Ja czekam do grudnia do okresu miedzy światami, a sylwestrem.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #347 dnia: Listopad 10, 2017, 11:45:23 am »
I tak w każdej chwili Merlin może ci anulować zamówienie.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #348 dnia: Listopad 10, 2017, 11:50:52 am »
czekam na Aliena 30(kasa odlozona/pozycji w ofercie brak)...
W bonito.pl też go ni ma... https://bonito.pl/k-1211544-aliens-30th-anniversary-edition
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #349 dnia: Listopad 10, 2017, 12:01:34 pm »
O rosnących cenach po dodaniu do koszyka już zdje się pisaliśmy, jest chyba rzeczywiście tak jak pisze merlin (brak zgrania systemu, choć to dziwnie brzmi), bo raz zdarza się, że cena rośnie a raz, że spada po dodaniu do koszyka (upredzając pytania - tak, miałem tak przy kilku pozycjach, że po dodaniu do koszyka cena spadła w porównaniu z tym co było widać).

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #350 dnia: Listopad 10, 2017, 12:14:47 pm »
Ja zamówiłem na razie WW i Spider-Mana, bo ich cena jest identyczna w koszyku. Na resztę poczekam, aż się system ustatkuje.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #351 dnia: Listopad 10, 2017, 12:23:09 pm »
Merlin sucks i to wiadomo od dawna. I oczywiście zakupy robię tam tylko dzięki zacnej promocji. Skończy się promocja , skończy się zamawianie.


Ja ze swojej strony radzę pisać maile do Merlina i skarżyć na wszystko, prosząc  o rabat na kolejne zamówienia.
Tym sposobem mam jeszcze 2 kody z 10% rabatem. Opłaca się wtedy kupować droższe pozycje. Taki Artbook wyszedł 85zł ( byłoby 80 zł gdyby nie oszustwo na ich stronie - na co też oczywiście zwróciłem im uwagę:)




Offline szuwarek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #352 dnia: Listopad 10, 2017, 01:27:52 pm »
Thorgal Artbook jeszcze dzisiaj rano rzeczywiście był po 99,99 zł. Zamawiałem po 7.
Z masterpassem i dodatkowym kodem zapłaciłem 82,99. Widocznie od tego czasu zamówiło go wystarczająco dużo ludzi, że automatycznie spadł z 34% na 30% startowego rabatu.
Tak to u nich działa - im więcej jest zamówień na daną pozycję tym rabat automatycznie spada. Progi to 38% (chyba nie na wszystkie pozycje i/lub bardzo krótko), 34%, 30%, 27% itd. Przy czym wyświetlanie ceny najpierw aktualizuje się na stronie konkretnego produktu, a dopiero później np. w ogólnym widoku wyszukiwanych pozycji. W miarę ilości zamówień rabat wskakuje na coraz niższe progi rabatowe, aż wreszcie zatrzyma się na jakimś niskim lub będzie niedostępny (przynajmniej teoretycznie). Po jakimś czasie cała karuzela zaczyna się od nowa.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2017, 01:32:32 pm wysłana przez szuwarek »

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #353 dnia: Listopad 10, 2017, 01:28:10 pm »
... jest chyba rzeczywiście tak jak pisze merlin (brak zgrania systemu, choć to dziwnie brzmi), bo raz zdarza się, że cena rośnie a raz, że spada po dodaniu do koszyka...


Ceny na listach są cache'owane, a ceny na stronach produktów lądują bezpośrednio z aktualnej bazy. System mają skopany, nikt z programistów pewnie nie przewidział, że sklep będzie zmieniał ceny codziennie. Cache pewnie odświeża od święta (jeśli w ogóle, bo być może wymaga restartu całego serwera).

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #354 dnia: Listopad 10, 2017, 01:35:23 pm »
https://www.inbook.pl/wolverine-t-1-praca-zbiorowa

Właśnie kupiłem od nich pierwszy tom Wolverine z klasyki Marvela za 26,88 PLN. Nie wiem czy to jakiś błąd na stronie czy super promocja, ale jak coś może też wam się uda :)

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #355 dnia: Listopad 10, 2017, 01:44:17 pm »
Hmm, ISBN 9788328127500 się zgadza :D, zamówione. Dzięki!

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #356 dnia: Listopad 10, 2017, 01:46:18 pm »
Również sprawdzałem po ISBN i również się zgadza. Zamówienie przeszło, dostałem maila, iż przyjęte do realizacji i za 1 dzień roboczy wysyłają.

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #357 dnia: Listopad 10, 2017, 02:13:39 pm »
Hłe hłe he dobrze, że zwolniłem ostatnio z merlinowym szaleństwem, jak tu wariaci prawie -75% dają :biggrin: Wolverina za takie pieniążki z radością na półce przywitam :biggrin:


EDIT: W koszyku miałem info o ostatnich sztukach, także nie warto się zbyt długo namyślać!
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2017, 02:17:32 pm wysłana przez J4rre »

Offline clandestino

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #358 dnia: Listopad 10, 2017, 02:16:06 pm »
Pomyliło się komuś pewnie z marvel now, bo cena podobna. Nie cieszyłbym się póki co na waszym miejscu, nie wiem, jak robi inkbook, ale niektóre sklepy takie zamówienia realizują, a inne anulują.

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #359 dnia: Listopad 10, 2017, 02:21:00 pm »
Oby tylko nie podmienili na inną pozycję z NOW, dla pewności zrobiłem screen i zapisałem stronę z ISBN :>. A jak anulują to trudno.


Edit: Cena juz w normie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2017, 02:24:34 pm wysłana przez juras9 »