trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 712014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #390 dnia: Listopad 12, 2017, 05:36:06 pm »
Ale kartę masz dodaną?

endriu84

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #391 dnia: Listopad 12, 2017, 09:46:56 pm »
Problem rozwiązany. Trzeba bylo zmienic na polską wersję jezykową - wtedy dziala. Tyle ze opcja zmiany nie działa w kazdej przegladarce. Formularz kontaktowy nie działa za to w ogole, wiec nie mozna zglosic blędu.
Po dokonaniu jednej transakcji kolejny problem - nie mogę dokonac więcej platnosci (mimo ze limity mi na to pozwalają).

Ręce opadają.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #392 dnia: Listopad 13, 2017, 09:19:52 pm »
Ja korzystam z upaid wallet i właściwie żadnych problemów. Spróbuj tam.

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #393 dnia: Listopad 14, 2017, 12:19:51 am »
I jak zakończyła się sprawa z inbookowym Wolverinem Aarona ? Ktoś cuś dostał?

Kurczę, zmienili wtedy cenę podczas gdy ja zamawiałem- za długo zastanawiałem się nad kupnem pióra do kaligrafii  :lol:

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #394 dnia: Listopad 14, 2017, 06:16:22 am »
Cały czas wisi jako przyjęte do realizacji, więc jeszcze nie wiadomo co z tego Wolverina będzie. Może dzisiaj coś ruszy.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #395 dnia: Listopad 14, 2017, 06:18:17 am »
I jak zakończyła się sprawa z inbookowym Wolverinem Aarona ? Ktoś cuś dostał?

Kurczę, zmienili wtedy cenę podczas gdy ja zamawiałem- za długo zastanawiałem się nad kupnem pióra do kaligrafii  :lol:

mi w mestro anulowali zamowienie tlumacząć sie ze nie maja na stanie i nie sa w stanie zamowic od wydawcy. napisalem im ze moge zaczekac ale olali mojego maila i zwrocili kase

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #396 dnia: Listopad 14, 2017, 08:28:00 am »
Po zamówieniu cisza. Spodziewałem się, że wczoraj otrzymam potwierdzenie wysyłki albo informacje o anulowaniu zamówienia. Wysłałem do nich maila z prośbą o podanie terminu wysyłki. Jak Inbook wyślę tego Wolverine to pakiet grudniowy z Egmont zostanie kupiony u nich. Natomiast rozum podpowiada, że oni zachowają się jak typowy polski sklep.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #397 dnia: Listopad 14, 2017, 08:57:20 am »
Czy Empik ma rokrocznie promocje z okazji Black Friday? Czy raczej nie krzewi tej świeckiej tradycji? Ja mam sklerozę, więc nie pamiętam, co było w zeszłym roku.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #398 dnia: Listopad 14, 2017, 09:14:10 am »
Jakąś tam miał. Choć ibtak wychodziło drożej niż w dyskontach bez specjalnej promocji.

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #399 dnia: Listopad 14, 2017, 09:31:14 am »
Po zamówieniu cisza. Spodziewałem się, że wczoraj otrzymam potwierdzenie wysyłki albo informacje o anulowaniu zamówienia. Wysłałem do nich maila z prośbą o podanie terminu wysyłki. Jak Inbook wyślę tego Wolverine to pakiet grudniowy z Egmont zostanie kupiony u nich. Natomiast rozum podpowiada, że oni zachowają się jak typowy polski sklep.
Pewnie czekają na decyzję kierownictwa  :wink:

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #400 dnia: Listopad 14, 2017, 09:45:02 am »
Dzisiaj bez większych nadziei sprawdziłem program lojalnościowy swojej karty kredytowej w CITI banku, zazwyczaj olewam tego typu "promocje", bo przelicznik jest żenujący.
Okazało się jednak, że do programu bonusowego należy merlin.pl.  :razz: Wykorzystałem więc bon na 100 zł, by kupić trzy komiksy z NSC (te w najlepszej cenie). Dodatkowo skorzystanie z bonu nie zamyka opcji płatności z masterpassem. Zwariowałem. Za 3 komiksy zapłaciłem 4,97





Gdyby kogoś faktycznie interere taka karta (jezu, brzmię jak sprzedawca kredytów), to tylko wspomnę, że za polecenie jej ja dostanę 150 ziko, a kartobiorca dostanie jakiś tablet Lenovo, musi tylko w ciągu dwóch miechów wydać nią 1000 złotych. I z tej kasy punkty wracają od razu na konto bonusowe, do wydania w merlinie.
Ja w ciągu dwóch lat nabiłem tam 16 tys punktów, a bon na 100 zł do merlina kosztuje 4 tys punktów. Niby przelicznik dla lamerów, ale z rabatem masterpass, bez żadnej gotówki mogę kupić komiksów na 440 złotych. FAK JE
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2017, 09:51:39 am wysłana przez jeanvanhamme »

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #401 dnia: Listopad 14, 2017, 09:49:59 am »
Jaki to bank?

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #402 dnia: Listopad 14, 2017, 09:52:10 am »
Jaki to bank?
CITI - najważniejszego nie napisałem

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #403 dnia: Listopad 14, 2017, 10:00:28 am »
Te 16000 punktów to w przeliczeniu ile?

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #404 dnia: Listopad 14, 2017, 10:09:22 am »
Te 16000 punktów to w przeliczeniu ile?
4 tys punktow to 100 pln w merlinie, zerknij na jego post

 

anything