Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 711951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #585 dnia: Listopad 24, 2017, 06:01:18 pm »

Czyli przydałaby sie taka ... ustawa o jednolitej cenie książki

;)
Gdyby rzeczywiście miało to działać tak, że książki/komiksy by staniały... Ale w to nie wierzę.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #586 dnia: Listopad 24, 2017, 06:26:32 pm »
W którym miejscu trzeba wpisać ten kod  w sklepie Sonia Draga? Bo jako kupon nie wchodzi. Dopiero po kliknięciu - kupuję?

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #587 dnia: Listopad 24, 2017, 06:32:43 pm »
W którym miejscu trzeba wpisać ten kod  w sklepie Sonia Draga? Bo jako kupon nie wchodzi. Dopiero po kliknięciu - kupuję?
W koszyku (http://www.soniadraga.pl/koszyk.html). Z lewej czerwonego przycisku: Użyj kuponu. Przed chwilą sprawdziłem. Działa.
Ogólna cena się nie zmienia, ale poniżej będziesz mieć:
Cena z użytym kuponem:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #588 dnia: Listopad 24, 2017, 06:45:44 pm »
Tylko to trzeba robić przez stronę Sonia Draga - nie klikać w baner do komiksów NSC, bo to przenosi do innego sklepu.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #589 dnia: Listopad 24, 2017, 07:19:39 pm »
Ravelo wspaniale przejęło pałeczkę po ś.p. merlinie.
35% na drugą książkę + promo Blik (-20zł) + darmowa wysyłka. Fak jeeee. Odrodzenie+Głębia - 43,90 zł... Na NSC wychodzi 51 + przesyłka

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #590 dnia: Listopad 24, 2017, 07:41:52 pm »
Tylko to trzeba robić przez stronę Sonia Draga - nie klikać w baner do komiksów NSC, bo to przenosi do innego sklepu.
Ahaaaaaaa.... To wiele wyjaśnia :)
Cóż, miałem wydać na merlinie, zamiast tego wydałem na Sonii... Jeden stracił, inny zyskał, w przyrodzie nic nie ginie  :biggrin:

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #591 dnia: Listopad 24, 2017, 07:42:06 pm »
Deja vu, czarna owca jak widać nie potrafi wyprzedać tych komiksów, rok temu było to samo (chyba nawet taniej?).

Offline Kokosz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #592 dnia: Listopad 24, 2017, 11:34:17 pm »
Ale mamy porąbane czasy... A wolałbym wejść do księgarni i ściągnąć sobie na spokojnie tytuł z półki, zapłacić przy kasie i nie siedzieć w internetach po naście godzin tygodniowo, by w promocji dać taniej o złotówkę, niż gdzieś indziej w internetach...

Ale to jest niewykonalne. Każda sprzedaż bezpośrednia - czy to sklep stacjonarny, czy stoisko na targach, czy cokolwiek, generuje większe koszty niż duży i dobrze zorganizowany sklep wysyłkowy. Czyli w wysyłce zawsze będzie taniej.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #593 dnia: Listopad 24, 2017, 11:41:56 pm »
Ale mamy porąbane czasy... A wolałbym wejść do księgarni i ściągnąć sobie na spokojnie tytuł z półki, zapłacić przy kasie i nie siedzieć w internetach po naście godzin tygodniowo, by w promocji dać taniej o złotówkę, niż gdzieś indziej w internetach...
Kto Ci broni kupować w księgarni? ;)

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #594 dnia: Listopad 25, 2017, 10:58:38 am »
Takie czasy nastały, że koledzy zaczynają z wytęsknieniem czekać na pojawienie się ustawy o jednolitej cenie? No ciekawie...
:)


Kod rabatowy dający dodatkowe 6%!!!
KOD: GRUDZIEŃ

Ważny do piątku 1 grudnia, do godziny 23:59.

Mają już "Szoki"
Nie tylko Szoki, ale i pakiet Egmontu na styczeń. Co prawda bez okładek póki co:
http://fantastyczneswiaty.pl/przedsprzeda%C5%BC-o_s_preorder.html

Offline Nafciarz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #595 dnia: Listopad 25, 2017, 11:32:59 am »
Czy ja dobrze widze ze ktos narzeka na to ze moze kupic taniej komiksy przez internet zamiast kupowac drogo w sklepie?  :shock:

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #596 dnia: Listopad 25, 2017, 11:43:32 am »
To ten niebezpieczny moment kiedy kolekcjonerstwo i pasja przechodzą w fazę zbieractwa. Pojawiają się wtedy niuanse o których wcześniej nawet by się nie pomyślało.

Offline Marcussz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #597 dnia: Listopad 25, 2017, 01:09:24 pm »
Czy ktoś może pamięta: Czy na Bonito, komiksy Taurusa pojawiają sie z rabatem 35%? sprawdzałem na Arosie teraz i jest tylko 25% mimo że trwa akcja -35%

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #598 dnia: Listopad 25, 2017, 01:46:00 pm »
Wiecie jak się mają komiksowe book rage do tej pory? Wziąłem właśnie udział w tym z komiksami centrali i nie wiem czy mam się na nie nastawiać:)

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #599 dnia: Listopad 25, 2017, 01:51:08 pm »
Ja przez Merlina przerobiłem ponad 50 zamówień. Tyle kartonów na zmarnowanie że szok. Komiksów to było jak na lekarstwo, dużo rzeczy których bym w życiu w merlinie nie kupił, jak pasta do zębów (w sklepie na promocji po 11zł, a dzieki masterpass wyszła mnie po 8), pieluchy dla dziecka (potem podnieśli znacząco ceny i się nie opłacało), książki dla siebie i rodziny, audiobooki itd.

 

anything