trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #645 dnia: Listopad 27, 2017, 08:16:16 pm »
Oby nie wysłali wam tych zapychaczy tylko. Trzymam jednak kciuki za całość zamówienia. Bardzo dobry deal :biggrin:

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #646 dnia: Listopad 27, 2017, 08:18:08 pm »
No oby, ja mam przy Torpedo status wysłany po wejściu w szczegóły zamówienia, więc zobaczymy. :D

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #647 dnia: Listopad 27, 2017, 08:52:50 pm »
EDIT: o kurka to się chyba dzieje, na stronie w "pakowaniu", ale właśnie dostałem maila, że paczka w ruchu do mnie leci. To musi być to :P Szkoda tylko, że nie ma jak się upewnić...


Potwierdzam, coś z ruchu nadchodzi (i nie jest to merlin :P).


Przy okazji sprawdziłem ile to merlin ze mnie wydoił i ile kartonu poszło...



Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #648 dnia: Listopad 27, 2017, 10:12:27 pm »
Sprawdzaliście? Działa również z kartami mastercard/maestro?

Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem??????? Od tego jest ten wątek!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ^&645 co za ludzie...

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #649 dnia: Listopad 27, 2017, 10:21:27 pm »
Tym co wysyłają Torpedo jakie mieliście numery zamówienia? :)

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #650 dnia: Listopad 27, 2017, 10:23:18 pm »
Ja wolę nie podawać swojego. :wink:

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #651 dnia: Listopad 27, 2017, 10:25:28 pm »
Tez dostalem info ze torpedo w drodze :)

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #652 dnia: Listopad 27, 2017, 10:43:14 pm »
To jutro jak ktoś dostanie to niech od razu zda relacje czy To na pewno to Torpedo co trzeba. ;D

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #653 dnia: Listopad 28, 2017, 07:35:17 am »
To jutro jak ktoś dostanie to niech od razu zda relacje czy To na pewno to Torpedo co trzeba. ;D

pewnie będzie do odbioru rano przed pracą więc dam znać czy im się nie "pomyliło" to torpedo :D

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #654 dnia: Listopad 28, 2017, 12:41:15 pm »
Takiego maila dostałem od ravelo:

Chcieliśmy serdecznie przeprosić za niedogodności, jakie spotkały Państwa w związku z zakupem Torpedo 1936. Równocześnie zapewniamy, że czynimy starania, aby wszyscy klienci, którzy kupili tę pozycję w niezwykle atrakcyjnej cenie, swój  zakup otrzymali. Pomimo tego, że taka cena była wynikiem błędu, chcemy stanąć na wysokości zadania i zrealizować zamówienia w miarę dostępności nakładu u wydawcy, w cenie, w jakiej Państwo komiks zakupili. Jednocześnie przepraszamy za wcześniejszą komunikację  o braku towaru w magazynie – była to automatyczna wysyłka, której treść powinna zostać zmodyfikowana, jednak w nawale pracy z okazji Black Friday to nie nastąpiło. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i chcemy podkreślić, że uczynimy co w naszej mocy, aby wszyscy  klienci otrzymali Torpedo 1936. Jednocześnie prosimy o wybaczenie, jeśli dostępność nakładu u wydawcy nie będzie wystarczająca, aby pokryć całość zapotrzebowania. Tych z Państwa, którym nie będziemy w stanie zaoferować Torpedo 1936 serdecznie przepraszamy  i postaramy się zaproponować atrakcyjną rekompensatę.

I sprawdza się złota reguła - nie robić z klienta idioty (nawet jeżeli jest idiotą). Jakby od razu napisali, że pomyłka, to pretensji bym nie miał.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #655 dnia: Listopad 28, 2017, 12:53:31 pm »
Inbook.pl powinien się od nich uczyć. Mi anulowanie tańszego Wolverine, a Torpedo do teraz wisi jako zamówienie w trakcie realizacji (od 18 listopada). Brawo Ravelo, pakiet Egmont z grudnia wezme u nich.

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #656 dnia: Listopad 28, 2017, 12:55:34 pm »
Też dostałem maila z Ravelo. Sprytnie zaznaczyli dwa razy, że zrealizują w miarę możliwości, to jest dostępności nakładu u wydawcy. Bez przesady - na pewno nie sprzedał im się cały nakład w ten feralny piątek... Cwaniaki!

Edit: Wczoraj mieli Torpedo na stanie w swoim magazynie w dużej ilości. Teraz jest brak - musieli dzisiaj wszystko powysyłać szczęśliwcom takim jak ci z powyższych postów. Trzeba czekać na kolejną dostawę od wydawcy/dystrybutora.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2017, 01:01:29 pm wysłana przez kbk »
kbk

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #657 dnia: Listopad 28, 2017, 01:03:06 pm »
Inbook.pl powinien się od nich uczyć. Mi anulowanie tańszego Wolverine, a Torpedo do teraz wisi jako zamówienie w trakcie realizacji (od 18 listopada). Brawo Ravelo, pakiet Egmont z grudnia wezme u nich.

Czekaj, czekaj - na razie ravelo rozsyła maile i może się na mailach skończyć.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #658 dnia: Listopad 28, 2017, 01:10:21 pm »
inbook.pl właśnie napisał

 "Z przykrością informujemy, iż nie otrzymamy w najbliższym czasie dostawy pozycji:  Torpedo 1936 - Abuli Enrique Sanchez. Dostawca wycofał się z dystrybucji."

:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Kijanek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #659 dnia: Listopad 28, 2017, 01:11:38 pm »
do usunięcia

« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2017, 01:17:20 pm wysłana przez Kijanek »