Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nafciarz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #690 dnia: Listopad 30, 2017, 05:11:26 pm »
Ja kupiłem w sumie 3, w pierwszym zamówieniu wziąłem 2 jeden dla mnie jeden dla znajomego, ale anulowali mi mówiąc, że niema na stanie. Gdzie dalej oferta wisiała więc zamówiłem dla jaj kolejny raz tylko, że jedną sztukę z tym torpedo 1972. Dziś rano dostałem, że wszystko wysyłają o.O w sumie za 3 sztuki mam do zapłaty 57,26 przy odbiorze.


Gdybys chcial sprzedac jeden egzemplarz to daj znac jaka cena Cie interesuje  :smile:

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #691 dnia: Grudzień 01, 2017, 09:51:39 am »
Właśnie odebrałem za pobraniem anulowany wcześniej Torpedo 1936.  :cool: Pomimo tego, że w systemie zamówienie nadal wisi jako anulowane. Także nie zrażajcie się tym, dostaniecie swoje...
kbk

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #692 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:02:19 am »
Ale dostałeś wcześniej jakąś informację, że już w drodze? Wysłali takim sposobem, jak zamawiałeś? Bo nie lubię, jak mi się kurier znienacka po pieniądze dobija. A zwłaszcza jak trafia na żonę.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #693 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:11:32 am »
Powinieneś dostać maila z dhl z możliwością zmiany adresu dostawy, dodania informacji itd. sam przekierowałem paczke do pracy 30 km dalej.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #694 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:18:35 am »
Powinieneś dostać maila z dhl z możliwością zmiany adresu dostawy, dodania informacji itd. sam przekierowałem paczke do pracy 30 km dalej.

Ale ja ruchem zamawiałem. I nie wiem czy w ferworze naprawiania błędów nie wyślą mi tego inaczej.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #695 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:28:30 am »
Ale ja ruchem zamawiałem. I nie wiem czy w ferworze naprawiania błędów nie wyślą mi tego inaczej.

Mam tą samą sytuację i też nie dostałem jeszcze żadnej informacji (poza tym, że wznawiają zamówienie). Myślę, że chwilę trzeba poczekać.

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #696 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:32:26 am »
Ale dostałeś wcześniej jakąś informację, że już w drodze? Wysłali takim sposobem, jak zamawiałeś? Bo nie lubię, jak mi się kurier znienacka po pieniądze dobija. A zwłaszcza jak trafia na żonę.
Zamawiałem z odbiorem w księgarni partnerskiej, bo mam po drodze. Zapłaciłem od razu. Napisali, że pieniądze już zdążyli zwrócić, więc wyślą kurierem za pobraniem - nie do księgarni, ponieważ tam nie ma opcji zapłaty przy odbiorze. Oprócz tego maila od Ravelo dostałem tylko dzisiaj w nocy/rano smsa i maila od firmy kurierskiej (GLS) o przesyłce, że nadano ją do mnie i będzie doręczenie. I tyle.

Mam tą samą sytuację i też nie dostałem jeszcze żadnej informacji (poza tym, że wznawiają zamówienie).
I nie dostaniesz od Ravelo już raczej nic. Spodziewaj się wiadomości od firmy kurierskiej w dniu doręczenia, ew. dzień wcześniej.
kbk

Kijanek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #697 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:33:06 am »
Powinieneś dostać maila z dhl z możliwością zmiany adresu dostawy, dodania informacji itd. sam przekierowałem paczke do pracy 30 km dalej.
Do mnie torpedo idzie GLS - ci to w ogóle nie mają opcji przekierowania - planowane godziny dostawy 10-13 :/

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #698 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:40:47 am »
Czyli lepiej przygotować drobne...
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #699 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:41:32 am »
26 zł jakoś się znajdzie :D

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #700 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:44:10 am »
Czyli lepiej przygotować drobne...

26 zł jakoś się znajdzie :biggrin:

Haha, koledzy, ha ha ha. Bardzo śmieszne! :P  :biggrin: Szczególnie dla tego biedaka z Ravelo, który zawinił w tej sprawie.
kbk

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #701 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:50:58 am »
Hmm... a na inbooka powrócił Wolverine tom 1 ;p Dziwne, że aż 2 tygodnie wytrzymali bez niego w ofercie. Tak mnie tym Ravelo rozochociliście, że chyba wieczorkiem naskrobię maila, czy jednak nie chcieliby zrealizować zamówienia skoro jednak mają możliwość sprowadzenia z innego źródła - a to było przyczyną anulowania. Ciekawe co odpiszą :)

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #702 dnia: Grudzień 01, 2017, 10:53:58 am »
Chyba miałem pecha, paczka z ravelo wysłana ruchem w poniedziałek dopiero dzisiaj doszła. Pakowanie mają tragiczne, pudełko porozrywane, w środku torpedo bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Brzeg książki rozerwany, okładka porysowana. Niby fajnie się zachowali wysyłając, ale za problemy z blikiem i jakość pakowania ravelo ląduje u mnie na czarnej obok inbooka i chodnika literackiego.

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #703 dnia: Grudzień 01, 2017, 11:46:44 am »
No nie wierzę. Dostałeś książkę za ułamek jej wartości i jeszcze zrzędzisz... Możesz uznać, że to przecena, zasadna zważywszy na stan towaru.
kbk

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #704 dnia: Grudzień 01, 2017, 11:47:13 am »
Hellboy i Noce Nieskończone w ravelo obniżyli do 59zł. Dodałem dwa ebooki, wykorzystałem 20zł z blika i 2,40 z planetplusa (polecam
https://www.planetplus.pl/rejestracja/36122/) Wyszło 37,50zł od sztuki. Taniej chyba jeszcze nie było:) Do tego dziś darmowa dostawa.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 12:35:17 pm wysłana przez muaddib85 »