trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #720 dnia: Grudzień 01, 2017, 03:32:50 pm »

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #721 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:03:21 pm »
Kupowałem już kilka razy od ravelo, ale nigdy przez ich stronę. Dzisiaj skorzystałem z blika i pieniądze ściągnęło z konta, ale na stronie banku zero wiadomości o wpływie, w poczcie żadnego potwierdzenia, na ravelo w zakładce "twoje zamówienia" pustki. To normalne czy jakiś błąd? Ktoś się orientuje?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 05:07:02 pm wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #722 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:08:36 pm »

Kupowałem już kilka razy od ravelo, ale nigdy przez ich stronę. Dzisiaj skorzystałem z blika i pieniądze ściągnęło z konta, ale na stronie banku zero wiadomości o wpływie, w poczcie żadnego potwierdzenia na ravelo w zakładce "twoje zamówienia" pustki. To normalne czy jakiś błąd? Ktoś się orientuje?


Na ravelo to normalne, już o tym pisałem. Piszesz do nich maila, za kilka dni odpiszą z propozycją zwrotu lub jakiegoś pokręconego skojarzenia opłaty z nowym zamówieniem... nie do końca zrozumiałem o co im chodziło. Jak dobrze pójdzie za 10-15 dni  będziesz miał kasę na koncie.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #723 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:12:00 pm »
Poważnie?

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #724 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:20:59 pm »
Poważnie?


Tak. Niestety. Tak jak pisałem ravelo to loteria. Może płatność się uda, może nie. Może książka dojdzie ubita, może nie.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #725 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:21:49 pm »
Mi ravelo za torpedo pieniądze zwrócili praktycznie od ręki. Kupowałem kilka razy, problemów z blikiem też nie miałem. Czy mam szczęście, nie wiem. Za to w inbook zwracają mi już 10 dni i jakoś im nie wychodzi.


Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #726 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:27:05 pm »
Z wysyłką problemów nigdy nie miałem z nimi, zawsze przychodziło porządnie spakowane. No cóż jak do jutra nic się nie pojawi w tym temacie to napiszę maila. I na bank nie dam się zbyć jakimś zwrotem gotówki za dwa tygodnie. Już mi ciśnienie skoczyło.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #727 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:31:42 pm »

Tak. Niestety. Tak jak pisałem ravelo to loteria. Może płatność się uda, może nie. Może książka dojdzie ubita, może nie.
U mnie i z płatnościami i stanem komiksów problemu nie było, wyjątkiem były taurusowe pozycje bez folii które miały wyraźne znamiona magazynowania.

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #728 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:35:10 pm »
Z wysyłką problemów nigdy nie miałem z nimi, zawsze przychodziło porządnie spakowane. No cóż jak do jutra nic się nie pojawi w tym temacie to napiszę maila. I na bank nie dam się zbyć jakimś zwrotem gotówki za dwa tygodnie. Już mi ciśnienie skoczyło.


To może po prostu ja mam jakiegoś pecha do nich, albo ktoś mnie tam nie lubi :biggrin: . Trzy zamówienia, w tym jedno błąd blik i dwa ubite. Jeżeli chcesz szybciej to może telefonicznie? Oni i tak będą się kontaktować z działem księgowym, potwierdzać problem. Na odpowiedź na pierwszego maila czekałem 4 dni...

Offline Netzach

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #729 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:48:49 pm »
Moja paczka też była zarąbiście poobijania plus ślad buta, na szczęście komiksy przetrwały to bez szwanku. Taki ryzyk fizyk. Teraz paczka z Ravelo szła przez magazyn regionalny -> magazyn centralny. Może gdzieś tam w tym regionalnym nie przepadają za paczkami? :smile: No cóż... dzisiaj na Ravelo spadły trochę ceny na nowości grudniowe Egmontu. Sknerus za 54 zł, Punisher za 47 zł :smile: bardzo fajne ceny, prawie 50% z BLIKiem. Po akcji z Torpedo, zaryzykuje nawet tę dzikie pakowanie :P Ale Daredevila zamówię już gdzie indziej :P
Przez ten magazyn centralny musiało chyba przejść więcej paczek z ravelo. Pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby paczka w ruchu szła tyle dni i dotarła w takim stanie - jakby ktoś na niej jeździł po podłodze. Może mieli jakieś zawody w magazynie, która paczka dalej "dojedzie"? Mocno promocyjny Torpedo doszedł jednak bez większych uszkodzeń (jak na stan ogólny paczki, tylko delikatnie obity jeden róg). Wydanie ekstra, chociaż przyznam, że trochę przeszkadza mi logo NSC wyglądające jako "ósemka" na grzbiecie, zwłaszcza jak jest kilka tomów obok siebie ;)

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #730 dnia: Grudzień 01, 2017, 05:54:40 pm »
  Udało mi się znaleźć płatność w banku w zakładce blokady razem z dzisiejszą wypłatą pieniędzy z bankomatu pod hasłem "blokada banku" (?). Czasami tak się zdarza, że jakby mi nie naliczało operacji i z reguły na drugi dzień samo się wszystko rozlicza, mam nadzieję że do jutra to się wszystko ułoży odpowiednio. Może to jednak nie wina ravelo tylko samego blika? Albo i tego i tego.

Offline nazareth

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #731 dnia: Grudzień 01, 2017, 06:35:09 pm »
Na Bonito trochę nowych komiksów w wyprzedaży 40-50% (m.in. 4 egzemplarze "Opowieści niesamowitych"):

https://bonito.pl/w-321-0-komiksy
Z ciekawszych tytułów są też dwa tomy Lady S z rabatem 50% i Opowieści frontowe z 40%.


W FŚ pojawił się z kolei pakiet muchowych zapowiedzi na grudzień. Działa jeszcze rabat 6% - Grudzień.
http://fantastyczneswiaty.pl/przedsprzeda%C5%BC-o_s_preorder.html

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #732 dnia: Grudzień 01, 2017, 07:39:29 pm »
Na Ravelo opłaca się kupić Blacksad 1+2 z Blikiem. Wychodzi  po 20 PLN za tom.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #733 dnia: Grudzień 01, 2017, 07:59:50 pm »
7 zamówień poszło. Dobra promocja. Choć dostawa do kiosków ruchu wcale nie jest darmowa.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #734 dnia: Grudzień 01, 2017, 08:04:16 pm »
Jest, od 39zł.