Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #810 dnia: Grudzień 08, 2017, 04:11:24 pm »
Nakład pewnie był całkiem spory. Po prostu magia 'nakładu limitowanego' podziałała stymulująco.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #811 dnia: Grudzień 08, 2017, 04:15:19 pm »
Na mnie właśnie nie podziałała i teraz żałuję. :evil:

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #812 dnia: Grudzień 08, 2017, 04:37:39 pm »
Na mnie właśnie nie podziałała i teraz żałuję. :evil:
I co z tego jakbyś zamówił w niesłusznym miejscu (np. merlin.pl, a nie ravelo.pl), bo tak byś wtedy nic nie dostał...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #813 dnia: Grudzień 08, 2017, 04:46:28 pm »
Ja miałem zamawiać w ravelo i byłem tego bardzo blisko, więc mogę załowac z czystym sumieniem. ;)

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #814 dnia: Grudzień 08, 2017, 04:54:17 pm »



Dostałem dzisiaj 14 paczek z ravelo wyniki:
1 paczkomat - stan idealny
2 kurier - wszystkie walniete
7 kiosk - 2 walnięte
11 księgarnia partnerska - wszystko w stanie idealnym
wiec jeśli jest możliwość polecam ks. partnerską.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #815 dnia: Grudzień 08, 2017, 05:11:29 pm »



Dostałem dzisiaj 14 paczek z ravelo wyniki:
1 paczkomat - stan idealny
2 kurier - wszystkie walniete
7 kiosk - 2 walnięte
11 księgarnia partnerska - wszystko w stanie idealnym
wiec jeśli jest możliwość polecam ks. partnerską.
Proszę tym Thorgalem tak bardzo się nie chwalić...


 :razz:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #816 dnia: Grudzień 08, 2017, 05:26:52 pm »
Zaczynam żałować, że thorgala zamówiłem wraz z szokami, teraz będę 2-3 tygodnie się zamartwiał czy odłożyli i jakim jest stanie :(.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #817 dnia: Grudzień 08, 2017, 06:22:33 pm »
Proszę tym Thorgalem tak bardzo się nie chwalić...


 :razz:

Niestety każdy róg tego komiksu ma wady, od obić po jedno rozdarcie :cry:

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #818 dnia: Grudzień 08, 2017, 06:43:02 pm »
Niestety każdy róg tego komiksu ma wady, od obić po jedno rozdarcie :cry:
A za miesiąc na allegro i tak uda się go sprzedać za 5 stow.  ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #819 dnia: Grudzień 08, 2017, 07:01:58 pm »
Tobie sprzedam za 499,99 zł. Serio, aż tak to Cię boli??
a ja myślałem,  że żartujesz sobie z egzemplarza Night wolfa.
Tym razem serio bez żadnych przytykow z mojej strony.
Poza tym patrząc na reakcje posiadaczy tej pozycji to widzę, że średnio mnie ten artbook interesuje. Jak uda się zdobyć go teraz to ok. Jak nie to nic wielkiego nie stracę.


Bardziej niż brak tego ARTBOOKA boli mnie stan mojego Wolverine #2...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2017, 07:06:30 pm wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #820 dnia: Grudzień 08, 2017, 07:10:12 pm »
Ok, ok :wink: Pisałem całkowicie poważnie, bo to miał być mój egzemplarz. A teraz Ravelo mi go nie wymieni, pozostaje nadzieja że dojdzie ten ze sklepu wydawnictwa.

Bardziej niż brak tego ARTBOOKA boli mnie stan mojego Wolverine #2...

A co z nim?

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #821 dnia: Grudzień 08, 2017, 07:16:26 pm »
Cytat: Itachi link=topic=40122.msg1432614#msg1432614
A co z nim?
Posklejane kartki przez farbę czarna drukarkarska. Na razie porozrywalem mniej więcej do połowy tomu. Dalej się boję, że porozrywam podczas tej pracy kartki...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #822 dnia: Grudzień 08, 2017, 07:54:39 pm »
Egmont nie informuje zazwyczaj o dodrukach. Jeżeli sklep podał informację, że mają od wydawnictwa info, że będzie dodruk, to może tak być. Przemilczy się sprawę, że wszystkie tomy artbooka są porysowane, dorzuci się po cichu nowe i nikt nie będzie wymieniał. Na KKK jeszcze nikt nie potwierdził egzemplarza w stanie bez rysy, a trochę osób już pisało.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #823 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:14:27 pm »
Egmont nie informuje zazwyczaj o dodrukach. Jeżeli sklep podał informację, że mają od wydawnictwa info, że będzie dodruk, to może tak być.

Po tym oświadczeniu wątpię:

Drodzy Czytelnicy,


KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ARTBOOKA THORGAL


W związku z docierającymi do nas pytaniami, chcielibyśmy poinformować czytelników, że nakład albumu jest limitowany i nie planujemy jego dodruku.


Otrzymaliśmy też sygnały, że niektóre egzemplarze książki mają wadę - rysę na okładce. Całkowicie rozumiemy fakt, że album za 150 zł powinien być pozbawiony tego typu uszkodzeń i że dla tak wymagających klientów, jakimi są odbiorcy komiksu, może to być wada skłaniająca z rezygnacji z zakupu.


Ponieważ cały nakład trafił już do księgarzy i hurtowników, nie mamy egzemplarzy na wymianę (i nie będziemy ich mieli).
Zgodnie z obowiązującymi aktualnie w Polsce przepisami konsumenckimi, nieusatysfakcjonowani klienci mogą zwrócić towar w sklepach i odebrać pieniądze.


Przepraszamy klientów za kłopot, który jednak nie wynika z winy wydawnictwa Egmont. Album drukowany był w koprodukcji z edycją francuską przez firmę Mediatoon, licencjodawcę serii Thorgal. W procesie pakowania i transportu niektóre egzemplarze zostały uszkodzone. Nakład do dystrybucji dopuszczamy na podstawie egzemplarzy sygnalnych (które były poprawne) i nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkich wydrukowanych egzemplarzy (jak żaden inny wydawca).


Wydawnictwo Egmont

Przewodnika Hugo też nie było, więc analogicznie pewnie będzie z artbookiem.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #824 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:25:44 pm »
Ja bym napisał co o nich myślę, ale się wstrzymam. Kupiłem egzemplarz dokładnie tydzień temu (już wtedy w Fankomiksie były plotki, że nakład niemal się wyprzedał przed premierą i właściciel nie wiedział czy da radę zamówić)  na Bonito (które przecież zawsze sprzedawało to, co ma już na stanie...) i do dziś mi nie wysłali.
Zamówiłem więc przed godzinką na Incalu uszkodzony egzemplarz, bo coś mi się wydaje, że nie doczekam się tego z Bonito.
Michał też własnie wystawił swój uszkodzony, więc jak ktoś z Krakowa, to ma bez problemu (chyba, że problemem jest takie uszkodzenie). https://www.facebook.com/groups/kuppankomiks/permalink/1479803718805401/?sale_post_id=1479803718805401
Za chwilę nie będzie w ogóle. Papirus już sprzedaje za większy hajs na alledrogo. Ciekawe czy leży gdzieś w Empikach. Nie ma to jak wydać artbook najpopularniejszego polskiego rysownika, autora najpopularniejszego w Polsce komiksu w limitowanym nakładzie. A potem - jako truskawka na torcie - jeszcze ten superduper limitowany nakład doszedł w jakiejś sporej części uszkodzony. To najgłupsza akcja od czasu podzielenia Hugo na dwa albumy, wydania tego drugiego w limitowanym nakładzie, a pierwszego w kretyńskim tłumaczeniu. No brawo.

Merlin mi zaczyna wysyłać grudniowy Egmont zakupiony dawno temu z masterpassem. Corto i Sandman już idą. :smile:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2017, 09:29:43 pm wysłana przez Death »