Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #885 dnia: Grudzień 11, 2017, 10:19:52 pm »
  Ja powątpiewam, przed świętami książki kupują nawet ci którzy przez cały rok w rękach ani jednej nie trzymali więc po co sobie zmniejszać marżę? Ja w tym miesiącu nawet nie czekałem na jakieś obniżki tylko uzupełniłem zaległości z gildii. Większe rabaty to pewnie po połowie stycznia, po remamentach i przed zakończeniami roku podatkowego (sporo firm wybiera marzec).

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #886 dnia: Grudzień 12, 2017, 08:11:49 am »
W ravelo przez link jak się wchodziło były rabaty do 37%, ale teraz widzę że co druga pozycja u nich jest niedostępna.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #887 dnia: Grudzień 12, 2017, 09:50:34 am »
Artbook jest wydaniem okolicznościowym, z okazji 40 lecia premiery Zdradzonej Czarodziejki. Nie ma racji bytu z okazji 39-lecia, bądź 41-lecia. Jego miejsce jest w roku 2017 [i domyślam się, że ukazał się oryginalnie właśnie w listopadzie/grudniu]. Takie okolicznościowe, limitowane wydawnictwa nie są ni czymś rzadkim, ani nagannym. Dość wspomnieć, że pewne firmy produkują kalendarze, które nawet nie są w oficjalnym obiegu a ich nakład też jest z góry ustalony. W tym przypadku nie jest inaczej, a co poniektórzy zachowują się jak rozkapryszone dzieci.[/i]

100% racji. Całe to narzekanie wynika po prostu z bólu czterech liter z powodu, że komuś nie udało się kupić tej, bądź co bądź kolekcjonerskiej perełki. Nie ma co płakać, trzeba przyjąć na klatę i obejść się smakiem, albo kupić za 400 zł na Allegro, póki jeszcze jest tanio. Ten produkt akurat będzie tylko drożał, więc ewentualnie można to potraktować jako dobrą inwestycję. Ale wypisywanie "i tak mi się to nie podoba, i tak nie zamierzałem kupić" jest typowe właśnie dla rozkapryszonego dziecka :)

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #888 dnia: Grudzień 12, 2017, 12:25:04 pm »
Jak myślicie, jest jeszcze szansa na 35% w Bonito przed świętami?

jak wejdziesz sobie przez link z tematu promocje to masz na ravelo nowości z 37% rabatu, taniej nigdzie nie znalazłem

Offline gobender

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #889 dnia: Grudzień 12, 2017, 01:17:00 pm »
Ale wypisywanie "i tak mi się to nie podoba, i tak nie zamierzałem kupić" jest typowe właśnie dla rozkapryszonego dziecka :)

Albo jest zgodne z prawdą. Poza tym równie zabawne jest nazywanie tego od razu "kolekcjonerską perełką". Jeśli dziś kolekcjonerowi wystarczy tylko fakt, ze było mało i szybko sie sprzedało, to cóż, trochę to smutne.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #890 dnia: Grudzień 12, 2017, 01:34:54 pm »
A ja nie miałem zamiaru kupować, bo mnie to zupełnie nie rusza. Ale i tak uważam, że Egmont pokazał jak nie należy robić edycji limitowanych. Edycja limitowana ma wzbudzić pożądanie itd., ale nie może powodować frustracji. A oni zrobili wszytko, żeby wywołać frustrację - brak dokładnych informacji o nakładzie, sposobie dystrybucji, pojawianie się w sklepach, w których go potem nie było itd.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #891 dnia: Grudzień 12, 2017, 01:47:10 pm »
Nawet gdyby Egmont podał te dane to i tak musiałby się zmierzyć z frustracją osób, które się spóźniły.

Offline eskos

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #892 dnia: Grudzień 12, 2017, 02:20:32 pm »
A artbooka kiedyś sobie sprawie może na amazonie, skoro tekstu w nim niewiele..


Polska wersja Artbooka ma dwie dodatkowe plansze. Część nakładu została od razu wykupiona przez francuskich fanów. Wersja francuska jest dostępna na ebay.fr za 39 euro + 10 euro przesyłka.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #893 dnia: Grudzień 12, 2017, 02:24:01 pm »
Albo jest zgodne z prawdą. Poza tym równie zabawne jest nazywanie tego od razu "kolekcjonerską perełką". Jeśli dziś kolekcjonerowi wystarczy tylko fakt, ze było mało i szybko sie sprzedało, to cóż, trochę to smutne.

Wprawdzie ja nie jestem kolekcjonerem, ale nie tylko unikatowość o tym świadczy, ale również jakość artystyczna i estetyczna. Poza tym na polskim rynku niewiele jest takich wydawnictw, więc dodatkowo jest to fajna ciekawostka.

EDIT: rzuciłem okiem na Allegro i co widzę? Malkontenci tu narzekają, a rynek ma swoje zdanie :) 400 zł za artbooka w opcji "kup teraz" i 200+ na 4 dni przed końcem w licytacji. Powtórzę jeszcze raz - kupujcie, bo taniej nie będzie  :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2017, 02:29:03 pm wysłana przez Feldkurat »

Offline gobender

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #894 dnia: Grudzień 12, 2017, 02:31:59 pm »
Nawet gdyby Egmont podał te dane to i tak musiałby się zmierzyć z frustracją osób, które się spóźniły.

A z ciekawości, oni w jakis sposób podali informacje ksiegarniom o limitach?

@ Feldkurat  nie kupujcie. natura znajdzie sposób. Vide Incal i Feralny major.

Offline roble

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #895 dnia: Grudzień 12, 2017, 02:33:09 pm »
Ja swojego wciąż mam we foli bo dostane go pod choinkę od żony..   może pójdzie za tysiaka.. ? :smile:

Feldkurat

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #896 dnia: Grudzień 12, 2017, 03:45:48 pm »
A z ciekawości, oni w jakis sposób podali informacje ksiegarniom o limitach?

@ Feldkurat  nie kupujcie. natura znajdzie sposób. Vide Incal i Feralny major.

A o co chodzi z Incalem? Bo ja swojego, używanego, opchnąłem za ponad 2x wyższą cenę, niż cena zakupu. Szkoda że nie kupiłem więcej na handel :)

Offline nazareth

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #897 dnia: Grudzień 12, 2017, 05:12:02 pm »
Ktos się orientuję czy będzie dodatkowy kod w Fantastycznych światach na grudzień?
Zapytaj u źródła. Pewnie Ci odpowiedzą.
A jak tak, to podziel się info :)

Offline Kokosz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #898 dnia: Grudzień 12, 2017, 05:13:57 pm »
100% racji. Całe to narzekanie wynika po prostu z bólu czterech liter z powodu, że komuś nie udało się kupić tej, bądź co bądź kolekcjonerskiej perełki. Nie ma co płakać, trzeba przyjąć na klatę i obejść się smakiem, albo kupić za 400 zł na Allegro, póki jeszcze jest tanio.

Od rana zastanawiam się jak można być takim (napiszę eufemistycznie) aempatycznym osobnikiem, żeby napisac coś takiego, ale teraz już wszystko rozumiem:

A o co chodzi z Incalem? Bo ja swojego, używanego, opchnąłem za ponad 2x wyższą cenę, niż cena zakupu. Szkoda że nie kupiłem więcej na handel :smile:

więc już nic nie napiszę, bo ciężko zachować eufemistyczność.

Egmoncie, wsłuchaj sie w głos Feldkurantów na forum i wydawaj więcej "kolekcjonerskich perełek", których nakład jest za mały i nie się ich nigdzie kupić, poza Allegro, w cenie "jedynie" 2x wyższej, co się bardzo opłaca, bo to bardzo tanio a produkty będą drożeć.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2017, 05:17:17 pm wysłana przez Kokosz »

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #899 dnia: Grudzień 12, 2017, 05:35:45 pm »
@Kokosz

Na tym forum już chyba nikt nie czyta wypocin Feldkurata na poważnie. Tyle kompromitacji na swoim koncie nie ma tutaj żaden użytkownik.

 

anything