Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #975 dnia: Styczeń 03, 2018, 04:42:53 pm »
PS Nie wiem, gdzie takie rzeczy umieszczać, może tutaj pasuje. Lau wreszscie ujawnił wariant do S#18, zmienił styl - 1 z 3
Załóż nowy wątek! :) Sam nie zbieram, ale zawsze mnie cieszy jak ludzie je wrzucają. Ciekawie też poczytać o różnych artystach i ich okładkach itp itd, zwłaszcza jak się w tym "nie siedzi".

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #976 dnia: Styczeń 03, 2018, 04:52:43 pm »
Wydaje mi się, że to dobre jest jako wyprzedaż, bo jeszcze jest możliwe do kupienia. Jak się ludzie rzucą i wykupią, to będzie trzeba płacić grube pieniądze np. Supergirl #12 Lau mi przed nosem uciekła (drugi egzemplarz).

Offline Kris1982

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #977 dnia: Styczeń 03, 2018, 08:52:57 pm »
Na Gandalfie Anihilacja Tom 3 za 25 zł.

Offline Marcussz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #978 dnia: Styczeń 03, 2018, 10:09:55 pm »
Na Gandalfie Anihilacja Tom 3 za 25 zł.

Dzięki! Skorzystałem  :biggrin:

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #979 dnia: Styczeń 04, 2018, 12:33:30 am »
Wydaje mi się, że to dobre jest jako wyprzedaż, bo jeszcze jest możliwe do kupienia. Jak się ludzie rzucą i wykupią, to będzie trzeba płacić grube pieniądze np. Supergirl #12 Lau mi przed nosem uciekła (drugi egzemplarz).

Wydaje mi się, że to jest dobry pomysł aby założyć osobny wątek, oczywiście za zgodą administracji :wink: Sam nie mam tak obszernej wiedzy na temat variantów i ogólnie zeszytówek, które warto kupić lub takich, które mogą zyskać na wartości. Ale chętnie bym trochę podłapał tej "wiedzy".  :cool:

Offline Ryba2111

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #980 dnia: Styczeń 04, 2018, 07:03:51 am »
Chcesz zostać wariantowym spekulantem :cool: ? \
Tutaj reprint drugiego numeru Metala dla 7Ate9Comics. Zrobione po to, żeby raz jeszcze wyciągnąć kasę od ludzi lubiących prace Mattiny robione metodą kopiuj/wklej. Przypomina mi to scenę z Judge Death, ale za cholerę nie mogę znaleźć tego kadru.

Na Gandalfie Anihilacja Tom 3 za 25 zł.

To jet jakiś błąd, tak?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2018, 07:39:32 am wysłana przez Ryba2111 »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #981 dnia: Styczeń 04, 2018, 08:16:57 am »
Na Bonito także nowa pula tytułów w wyprzedaży:

https://bonito.pl/w-321-0-komiksy

Anihilacja tom 3 za 25 zl


https://www.gandalf.mobi/b/anihilacja-tom-3/

Panowie, dziękuję Wam niezmiernie z całego serca. Dzięki promocji na Bonito uzupełniłem już wszystkie wydania z Nowego DC, które miałem w planach. No i ciekawe czy z tą Anihilacją dojdzie do realizacji.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #982 dnia: Styczeń 04, 2018, 09:38:32 am »
To jet jakiś błąd, tak?

Tak, cena Anihilacji 3 na Gandalfie to błąd. Podobnie mają źle cenę okładkową Black Science 1. Zwracałem im na to uwagę i poprawili w obu przypadkach, a potem ceny wróciły do dziwnych.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #983 dnia: Styczeń 04, 2018, 10:08:23 am »
Ciekawe, ile osób spośród tych, którzy tak wieszali psy za brak relizacji zamówień z błędnymi cenami (co to było, Torpedo zdaje się), skorzystało z tego, ewidentnego błędu ludzkiego :)

Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #984 dnia: Styczeń 04, 2018, 12:08:24 pm »
Dzięki błędowi z Torpedo połowa nakładu zeszła  :biggrin:  Ja niestety przegapiłem  :sad:

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #985 dnia: Styczeń 04, 2018, 12:27:59 pm »
Tak, cena Anihilacji 3 na Gandalfie to błąd.
Cena Anihilacji w Gandalfie wróciła do normalnego stanu, a dodatkowo jest informacja, że komiks jest już niedostępny.

Offline Marcussz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #986 dnia: Styczeń 04, 2018, 01:59:30 pm »
Już przyszło info o anulowaniu zamówienia na Anihilacje  :sad:
W ramach rekompensaty - kod na 24zl przy zakupach za 100zl, do marca ważny.

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #987 dnia: Styczeń 04, 2018, 02:24:06 pm »
Dlatego mam olbrzymi szacunek do ravelo za to jak wyszli z tego z twarzą, od momentu tej akcji z torpedo wydałem tam prawie tysiaka i powiem szczerze że w tym roku pewnie jeszcze sporo tam kupię, a gandalf trafia na czarną listę.

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #988 dnia: Styczeń 04, 2018, 03:44:29 pm »
Do mnie dzisiaj przyszła paczucha od nich 33 zł łącznie z wysyłką, więc to nie jest tak, że wszystkim z marszu anulują. Jestem niemal w 100% pewien, że kilku "januszy" ruszyło na zakupy z myślą o allegro (szczególnie, że chyba nawet dawali jeszcze taniej za 5 sztuk), wiec ta okazja musiała się szybko wyczerpać.

Offline donTomaszek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #989 dnia: Styczeń 04, 2018, 03:47:28 pm »
Nie oceniam, ale zawsze przy okazji takich ewidentnych bledow, zastanawia mnie, jak ci wszyscy domagajacy sie realizacji zamowien (albo marudzacy na anulowanie), zachowaliby sie w odwrotnej sytuacji - gdyby to oni taki biznes prowadzili.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

 

anything