trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcussz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #990 dnia: Styczeń 04, 2018, 04:04:44 pm »
Nie oceniam, ale zawsze przy okazji takich ewidentnych bledow, zastanawia mnie, jak ci wszyscy domagajacy sie realizacji zamowien (albo marudzacy na anulowanie), zachowaliby sie w odwrotnej sytuacji - gdyby to oni taki biznes prowadzili.


Żeby nie było, robiąc zamówienie, jakoś mocno nie nastawiałem się na to że przy takim ewidentnym błędzie, zamówienie zostanie zrealizowane, choć trochę nadzieji miałem. Natomiast miło mnie zaskoczyli, samemu dając rabat - wiele innych sklepów (np. Merlin czy Ravelo) nie jest tak miła, i dopiero jak się klient upomni, to coś daje - w innym wypadku "pewnie mu nie zależy" albo "i tak nie wykorzysta" pewnie sobie myślą.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #991 dnia: Styczeń 04, 2018, 04:13:35 pm »
Gdyby w mojej firmie to się stało, wysłałbym komiks i potrącił różnicę z pensji pracownika, normalka.
Więcej błędów już by nie było.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #992 dnia: Styczeń 04, 2018, 04:41:33 pm »
O co się czepiać tego Gandalfa? Załatwili to po ludzku - anulowali i dali rabat. Ravelo na początku skopało sprawę i zaczęli wypisywać jakieś głupoty. Dlatego później musieli się bardziej postarać.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #993 dnia: Styczeń 04, 2018, 05:06:39 pm »
W przypadku gier komputerowych takie celowe wykorzystywanie exploitów skończyło by się banem ;p

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #994 dnia: Styczeń 04, 2018, 05:16:30 pm »
Ciekawe co ruch zrobi z prenumeratami WKKDC...? Jeśli faktycznie będą komiksy co 2 tygodnie to ruch będzie może być mocno w plecy. Wychodziło, że to 11 numerów, ja tam byłbym zadowolony nawet z tych 11 bo z rabatem 13,5 % i tak taniej niż gdziekolwiek i ze starą ceną 40 a ne 42.
Choć ciągle podejrzewam, że Eaglemoss nie napisał że będzie co miesiąc, bo napiszą o tym pod koniec stycznia  :wink: , a prenumerata znikła ze strony ruchu, bo jest ta podwyżka o 2 zł

Offline Cringer

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #995 dnia: Styczeń 04, 2018, 05:50:11 pm »
O co się czepiać tego Gandalfa? Załatwili to po ludzku - anulowali i dali rabat.
warto dodać że dzięki temu bonowi rabatowemu można kilka rzeczy złapać z rabatem wynoszącym w sumie około 50%. Jak dla mnie całkiem porządna rekompensata.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #996 dnia: Styczeń 04, 2018, 09:24:02 pm »
Jeśli faktycznie będą komiksy co 2 tygodnie to ruch będzie może być mocno w plecy. Wychodziło, że to 11 numerów,.

Jak liczysz 11 numerów? I to w przypadku jak komiks będzie co 2 tygodnie??


Jesli zmienią tryb na miesięczny wychodziło 10 numerow po 40 zł, albo 12 numerow (jeśli brać pod uwagę okres luty-styczeń, na jaki była prenumerata)... ale 11?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2018, 09:40:05 pm wysłana przez mack3 »

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #997 dnia: Styczeń 04, 2018, 10:01:14 pm »
Jak liczysz 11 numerów? I to w przypadku jak komiks będzie co 2 tygodnie??


Jesli zmienią tryb na miesięczny wychodziło 10 numerow po 40 zł, albo 12 numerow (jeśli brać pod uwagę okres luty-styczeń, na jaki była prenumerata)... ale 11?
w pewnym momencie była prenumerata na cały rok 2018 za 440 zł (bez rabatu) - czyli by wychodziło 11 razy 40 zł

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #998 dnia: Styczeń 04, 2018, 10:34:28 pm »
A, ok, ja patrzyłem już na tę późniejszą wersję.


Niemniej jednak przy obu prenumeratch na tej stronie stało jak byk, że prenumerata WKKDC i że to dwutygodnik...


Myślę, że do nich napiszę żeby się upewnić czy będą to realizować.

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #999 dnia: Styczeń 04, 2018, 11:06:55 pm »
po co pisać, tydzień i będzie wiadomo  :wink:

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1000 dnia: Styczeń 04, 2018, 11:26:56 pm »
Ale co będzie wiadomo? Jesli rzeczywiście będzie cykl, co miesiąc to zdecydowanie bardziej pradwopodobne, że od początku lutego (a na dobrą sprawę moga przejść w taki tryb w każdym momencie, np. za 3 miesiące).


Aa ja chce napisac do Ruchu, żeby nie okazało sie, że po 10 czy 12 numerach przestana mi przysyłać, bo mam taniej niż za 40 zł od znajomego (ale drożej niż w tej prenumeracie), więc wzięcie tylko 11 czy 12 numerów w tej prenumeracie to dla mnie strata ponad 100 zł

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1001 dnia: Styczeń 05, 2018, 06:42:01 am »

Czy ktoś mógłby mi pomóc z zamówieniem z bonito? Chodzi mi o kogoś kto posiada dodatkowe rabaty, jeśli tak to proszę o info, może być na priv.

Offline Sokratesik

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1002 dnia: Styczeń 05, 2018, 06:48:59 am »
Ale co będzie wiadomo? Jesli rzeczywiście będzie cykl, co miesiąc to zdecydowanie bardziej pradwopodobne, że od początku lutego (a na dobrą sprawę moga przejść w taki tryb w każdym momencie, np. za 3 miesiące).


Aa ja chce napisac do Ruchu, żeby nie okazało sie, że po 10 czy 12 numerach przestana mi przysyłać, bo mam taniej niż za 40 zł od znajomego (ale drożej niż w tej prenumeracie), więc wzięcie tylko 11 czy 12 numerów w tej prenumeracie to dla mnie strata ponad 100 zł
To daj znać co odpisali, bo sam jestem ciekaw

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1003 dnia: Styczeń 05, 2018, 07:37:56 am »
To daj znać co odpisali, bo sam jestem ciekaw
Pewnie

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1004 dnia: Styczeń 05, 2018, 08:18:35 am »
Już przyszło info o anulowaniu zamówienia na Anihilacje  :sad:
W ramach rekompensaty - kod na 24zl przy zakupach za 100zl, do marca ważny.
Mi również Gandalf anulował zamówienie. Pretensji nie mam, co więcej wcale nie liczyłem na realizację tego zamówienia.
Ja też dostałem kod rabatowy, a ponieważ nie mam ochoty korzystać z oferty Gandalfa, tak więc mogę komuś odstąpić ten kod. Zainteresowanych zapraszam na priva, kto pierwszy ten lepszy.

Edit. Kod przekazany.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2018, 01:07:06 pm wysłana przez laf »

 

anything