Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 715757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tical

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2880 dnia: Styczeń 03, 2019, 02:19:06 pm »
nie działa już ;p;p


Offline R~Q

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2881 dnia: Styczeń 07, 2019, 10:13:54 am »
Taka firma jak Empik na tym nie zbiednieje.
Zwłaszcza że najprawdopodobniej przerzuci koszty na wydawców, jak to ma w zwyczaju

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2882 dnia: Styczeń 08, 2019, 05:02:19 am »
Szukam kogoś z kompletem zniżek na bonito, kto pomógłby mi z zamówieniem.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2883 dnia: Styczeń 08, 2019, 07:06:41 am »
masterpass w empiku, działa na zapowiedzi? W sensie, przy zakupie zapowiedzi i zapłaty masterpassem dostanę kupon? W regulaminie nic nie ma, a może ktoś próbował :)

Offline no153

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2884 dnia: Styczeń 08, 2019, 07:58:35 am »
W regulaminie jest napisane, że kupon zostaje przyznany po odebraniu zamówienia. Więc jeżeli to zapowiedź i odbierzesz ją za jakiś czas, to możliwe, że limit kuponów będzie w danym momencie wyczerpany...,

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2885 dnia: Styczeń 08, 2019, 08:28:04 am »
Aa w sumie racja. Dzieki

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2886 dnia: Styczeń 08, 2019, 08:59:13 am »
No ale zawsze można wtedy nie odbierać zamówienia :D

Offline ASX76

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2887 dnia: Styczeń 10, 2019, 12:15:54 am »
Ostatnia promocja w Bonito to jakaś totalna masakra - co zamówienie, to kilka tytułów do reklamacji, lub zwrotu. Dzisiaj udało mi się wreszcie dodzwonić do BOK i pod wpływem wielce negatywnych doświadczeń wywołanych różnego rodzaju uszkodzeniami okładek zrezygnowałem z jednego zamówienia.
A także jeden rekord - zamówienie złożone 18 grudnia, zostało wysłane dopiero dzisiaj, a i to gdyby nie telefon, to mimo dwukrotnych zapytań w tej sprawie czekałbym do końca świata ;)
Pakują w duże kartony, a jako jedyne zabezpieczenie zawartości dużo sztywnego szarego papieru. Co prawda książki nie latają w środku, ale wystarczy pierdyknięcie o twarde podłoże, czy coś w ten deseń i nieszczęście gotowe. W magazynie najwidoczniej nie ma czasu zwrócić uwagi na stan fizyczny tytułów, które nieraz wyglądają tak, jakby pochodziły z outletów. Jutro targam na Pocztę drugą paczkę do zwrotu (na 9 książek aż 5 do d...).

Offline midar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2888 dnia: Styczeń 10, 2019, 12:44:39 am »
Ja zrobiłem wielkie zakupy (4 zamówienia) korzystając z  obecnego 35%. Przy odbiorze osobistym (a tylko tak zamawiam) wszystko było bez zarzutu, i jakość i terminowość. Widziałem za to, ilu ludzi odbierało zamówienia, stała nawet kolejka na zewnątrz.
Może dlatego rozjechali się logistycznie w okresie świąteczno-noworocznym. Nie usprawiedliwia to jednak niechlujnego pakowania przesyłek.

Offline ASX76

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2889 dnia: Styczeń 10, 2019, 12:55:10 am »
Niestety, nie ma możliwości odbioru osobistego w tym zapyziałym Białymstoku, więc trza się zdawać na łut szczęścia i później borykać ze zwrotami oraz reklamacjami ;)


Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2890 dnia: Styczeń 10, 2019, 05:18:09 am »
Zamiast poczty pisz do nich, zeby wyslali kuriera po odbior reklamacji. Nie trzeba nosic przesylki i czekac na zwrot kasy za wysylke. Od razu tez powinines dostac nowe egzemplarze.

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2891 dnia: Styczeń 10, 2019, 07:15:42 am »
Dlatego wolę Mestro - rabaty podobne; jeśli to pojedyncze egzemplarze do wymiany; obsługa bardzo satysfakcjonująca; nigdzie się nie muszę fatygować - wszystko dostarczane/odbierane przez kurierów prosto na biurko do pracy (wczoraj nawet telefonowali sami aby przyspieszyć wymianę jednego tytułu. Polecam.

Offline Mawer

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2892 dnia: Styczeń 10, 2019, 08:00:30 am »
Zamiast poczty pisz do nich, zeby wyslali kuriera po odbior reklamacji. Nie trzeba nosic przesylki i czekac na zwrot kasy za wysylke. Od razu tez powinines dostac nowe egzemplarze.


Z tymi zwrotami to mają niezły pierdzielnik.
Przed świętami zamówiłem Encyklopedie Marvela.
14 grudnia dostałem paczkę, ale towar był mocno obity. 15 grudnia odpisali, że wyślą do mnie 20 grudnia dwóch kurierów, jeden odbierze uszkodzony produkt, natomiast drugi da nowy egzemplarz. 20 grudnia był tylko jeden kurier (z egzemplarzem dla mnie). Zgłosiłem, że nie odebrali swojej paczki. Odpisali, że 27 grudnia będzie u mnie kurier.
27 grudnia, faktycznie był kurier, ale nie odebrał paczki bo nie miał listu przewozowego i miał błąd w systemie bo powinien odebrać paczkę, a wpisany miał list. Oczywiście następnego dnia im to zgłosiłem, odpisali, że 2 stycznia będzie jeszcze raz kurier (ze wszystkimi papierami). Dzisiaj właśnie wysłałem im wiadomość, że kuriera nadal nie było.
Nie spieszy mi się, a nie widzę sensu by im odsyłać na mój koszt.

Offline ASX76

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2893 dnia: Styczeń 10, 2019, 01:23:47 pm »
Zamiast poczty pisz do nich, zeby wyslali kuriera po odbior reklamacji. Nie trzeba nosic przesylki i czekac na zwrot kasy za wysylke. Od razu tez powinines dostac nowe egzemplarze.

Aha... Dzięki za info! Po raz pierwszy zwracam i wymieniam u nich towar, więc byłem zielony niczym wiosenna trawa ;)

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2894 dnia: Styczeń 10, 2019, 08:29:28 pm »
Jeśli chodzi o Bonito to odbiór osobisty jest w dechę. Często zamówienie składane rano jest do odbioru po południu. Natomiast wysyłki od nich nie zamówię już nigdy. Dramat gorszy niż Buka w Muminkach.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

 

anything