trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maxim1987

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2895 dnia: Styczeń 11, 2019, 07:38:42 am »
Ostatnie jak odbierałem osobiście w Bonito, komiks był lekko uszkodzony. Pani za ladą wydając komiks pokazała uszkodzenie i powiedziała, że moge nie odbierac albo może dac mi dodatkowy rabat 5%
Uszkodzenie nie mialo dla mnie znaczenia, a dodatkowy rabat zawsze chętnie przyjmę :)

Offline Raf Fariszta

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2896 dnia: Styczeń 11, 2019, 08:39:46 am »
Odebrałem wczoraj dwie paczki z BONITO (kurier PP)
W sumie 12 pozycji, wszystko igła.
Całość  miała pójść we wtorek, ale ktoś zgapił u nich na magazynie i musiałem przypomnieć  się - wyszły paczki w środę.
Nocy Matko Dnia

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2897 dnia: Styczeń 11, 2019, 09:11:47 am »
W Bielsku-Białej odbiór osobisty z Bonito to mistrzostwo, miła Pani widząc uszkodzony komiks sama go zgłosiła do wymiany.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2898 dnia: Styczeń 11, 2019, 09:47:39 am »
Zamówienie w bonito z 4 stycznia. Dziś jest 11. a skompletowanie w 12%. Pisałem do BOKu czy nie zapomnieli, pani twierdzi, że to wina Świąt. Nie rozumiałem, dopóki nie przeczytałem Waszych komentarzy.
Oni nadal robią zamówienia przedświąteczne...

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2899 dnia: Styczeń 11, 2019, 10:47:25 am »
Oni nadal robią zamówienia przedświąteczne...
O, ciekawe. Skąd masz taką informację?

Moje ostatnie zamówienia (złożone dzięki uprzejmości kolegi z forum) wyglądały tak:
Zamówienie złożone - SMS z potwierdzeniem odbioru
28.12                     - 31.12
30.12                     - 03.01
03.01                     - 04.01
04.01                     - 09.01 (tu było trochę długo, ale podejrzewam, że wynikało to z faktu, iż dostępny był tylko 1 egzemplarz komiksu)
09.01                     - 11.01
Odbiór osobisty w salonie w Łodzi.

Jak dla mnie wszystko w porządku i bez zbędnych przedłużeń.

Offline roble

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2900 dnia: Styczeń 12, 2019, 01:49:06 pm »
czekaja az ukraincy wroca po swietach, bo pakowac nie ma kto..

Offline ASX76

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2901 dnia: Styczeń 12, 2019, 03:50:50 pm »
Jak widać możliwość odbioru osobistego w Bonito, a ich wysyłki do domu klienta, to niebo a Ziemia. Nie podoba mi się ich sposób pakowania: nawalone sztywnego szarego papieru bez żadnych innych "bajerów", a okładki książek stykają się bezpośrednio, więc wystarczy jedno pierdyknięcie, rzucenie paczką, czy zmiana położenia i nawet jeśli towar był w dobrym stanie, to po czymś takim już niekoniecznie, zwłaszcza w przypadku cięższych... :wink:
W sumie wyszło mi 18 książek do reklamacji. Byłoby więcej, ale z 10 wysłałem do zwrotów pod wpływem szoku wywołanego dramatycznym stanem niektórych egzemplarzy, które bardziej nadawały się na przecenę, niż do zwykłego obrotu  :razz:


Dzisiaj odebrałem dwie paczki w Smyku w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej (oczywiście za pobraniem, odbiór osobisty, sprawdzenie zawartości na miejscu) i zostałem bardzo przyjemnie zaskoczony, zarówno bardzo miłą obsługą (mimo iż trzy Panie musiały zwijać się niczym w ukropie, bo ludu multum), jak i przede wszystkim zawartością, gdyż wbrew obawom okazało się, że na 13 książek, tylko dwie miały małe, pojedyncze uszkodzenia, a poza tym to naprawdę "mucha nie siada"  :smile:  Pakowanie lepsze niż w Bonito: folijki wypełnione powietrzem, naturalnie w kartonach  :smile:
Jeśli dwie ostatnie paczki będą wyglądać jak poprzednie, to nie tylko Veni i Vidi, ale naprawdę Vici :wink:


Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2902 dnia: Styczeń 13, 2019, 10:00:37 pm »
czekaja az ukraincy wroca po swietach, bo pakowac nie ma kto..
I chyba o to chodziło. Zamówienie nagle skompletowane i nadane w sobotę, potwierdzenie dzisiaj, w niedzielę (?).

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2903 dnia: Styczeń 13, 2019, 10:17:41 pm »
I chyba o to chodziło. Zamówienie nagle skompletowane i nadane w sobotę, potwierdzenie dzisiaj, w niedzielę (?).
Nieee... Na pewno nadane? Etykieta przygotowana. Nadane będzie jutro. Miałem podobnie. I tak to wyglądało.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2904 dnia: Styczeń 13, 2019, 10:25:46 pm »
A od kiedy to paczki wysyłają w weekend  :badgrin:

Offline R~Q

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2905 dnia: Styczeń 14, 2019, 07:28:52 am »
Ja też wiele razy dostałem maila od różnych sklepów, że nadano w sobotę/niedzielę.
W rzeczywistości znaczy to, że zarejestrowano przesyłkę w systemie kuriera/poczty. Fizyczna wysyłka odbywa się oczywiście w poniedziałek.

Offline stempel

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2906 dnia: Styczeń 14, 2019, 08:31:26 am »
A od kiedy to paczki wysyłają w weekend  :badgrin:
Wysyłają :smile: , bo niektóre centra obsługi pracują również w weekendy np. ja złożyłem zamówienie w piątek w Znaku i była inf., iż wysyłka nastąpi w poniedziałek, a wczoraj w godzinach popołudniowych otrzymałem info, iż przesyłka została już nadana i odebrana przez kuriera. Dzisiaj rano było już w oddziale regionalnym, zaś kilkanaście minut później została wydana do doręczenia i jest w drodze do mnie. Wielki więc plus dla firmy Znak! :biggrin:

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2907 dnia: Styczeń 14, 2019, 01:16:55 pm »
A od kiedy to paczki wysyłają w weekend  :badgrin:
Od kiedy kurierzy wprowadzili taką opcję.

Paczka dzisiaj rano (poniedziałek) już u mnie jest, mimo iż w piątek na koniec dnia miała status 12%. Czyli skompletowana i nadana w sobotę. Niestety 3 sztuki obite :/

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2908 dnia: Styczeń 14, 2019, 01:50:10 pm »
Wiem, że jest taka opcja, tylko jest dodatkowo płatna i kosztuje pawie 2x tyle co normalna wysyłka, muszą mieć straszne zaległości skoro takie rzeczy robią.

Offline koziorozec1979

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2909 dnia: Styczeń 14, 2019, 02:31:34 pm »
Od kiedy kurierzy wprowadzili taką opcję.

Paczka dzisiaj rano (poniedziałek) już u mnie jest, mimo iż w piątek na koniec dnia miała status 12%. Czyli skompletowana i nadana w sobotę. Niestety 3 sztuki obite :/
Tylko co z tego, że tak szybko jak 3 masz trafione.
Jesteś dzięki temu zadowolony jakoś bardziej z jakości obsługi dostawy czy jak?

 

anything