trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 713982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NuoLab

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2940 dnia: Styczeń 18, 2019, 10:00:12 pm »
Jakbym już nie miał to brałbym też "Przebiegłe dochodzenia Ottona i Watsona" za 25 zł (58 % taniej)


Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2941 dnia: Styczeń 18, 2019, 11:09:25 pm »
Wrócę do niedawnej wyprzedaży Egmontu- kiepsko obsługa tego handlu wygląda.
Z 3 zamówionych komiksów najważniejszy był dla mnie StarWarsKomiks 4/18, imć Vader, co to go w kioskach mało było. Dziś przyszła paczka, dwa pozostałe tytuły są, Dartha nie ma. 
Co gorsza na stronie oznaczony jest już  jako niedostępny...nikt ze sklepu nie powiadomił mnie o trudnościach ze skompletowaniem paczki, tylko wysłali niekompletną...zdziwiłem się na poczcie, że suma do zapłaty ciut jednak mniejsza. W innych księgarniach zazwyczaj dzwonił lub mejlował ktoś ze sklepu- tutaj nic. Posłałem mejla do działu obsługi klienta, zobaczymy, jak się to rozwinie.

Ale w weekend miałem sobie poczytać starwarsowe komiksy, a tu kicha. Powinienem chyba skarżyć za straty moralne :!:

Offline Pawelek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2942 dnia: Styczeń 19, 2019, 12:26:38 am »
Wrócę do niedawnej wyprzedaży Egmontu- kiepsko obsługa tego handlu wygląda.
Z 3 zamówionych komiksów najważniejszy był dla mnie StarWarsKomiks 4/18, imć Vader, co to go w kioskach mało było. Dziś przyszła paczka, dwa pozostałe tytuły są, Dartha nie ma. 
Co gorsza na stronie oznaczony jest już  jako niedostępny...nikt ze sklepu nie powiadomił mnie o trudnościach ze skompletowaniem paczki, tylko wysłali niekompletną...zdziwiłem się na poczcie, że suma do zapłaty ciut jednak mniejsza. W innych księgarniach zazwyczaj dzwonił lub mejlował ktoś ze sklepu- tutaj nic. Posłałem mejla do działu obsługi klienta, zobaczymy, jak się to rozwinie.

Ale w weekend miałem sobie poczytać starwarsowe komiksy, a tu kicha. Powinienem chyba skarżyć za straty moralne :!:
Dziwne, przedwczoraj kupiłem na dworcu w taniej prasie. Leżało tam z 15 szt. :-)

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2943 dnia: Styczeń 19, 2019, 01:16:03 am »
W Stolicy? Podaj pan , panie szanowny, dokładne koordynaty tak na wszelki wypadek  :)

Offline Pawelek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2944 dnia: Styczeń 19, 2019, 08:10:06 am »
Stolica ale Warmii i Mazur  :wink: Olsztyn.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2945 dnia: Styczeń 19, 2019, 10:36:55 am »
nikt ze sklepu nie powiadomił mnie o trudnościach ze skompletowaniem paczki, tylko wysłali niekompletną...
Bonito też zaczyna tak obsługiwać zamówienia. Bez kontaktu coś Ci usuną z zamówienia i wysyłają. Jak zapłaciłeś za daną rzecz zwrócą Ci hajs. Ale co z tego jeśli np. kupujesz właśnie kilka tytułów z jakiejś serii wydawniczej i interesuje Cię tylko całość i nie wiadomo czy w innym miejscu dokupisz brakujący wolumin.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline midar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2946 dnia: Styczeń 19, 2019, 11:40:43 am »
Bonito też zaczyna tak obsługiwać zamówienia. Bez kontaktu coś Ci usuną z zamówienia i wysyłają. Jak zapłaciłeś za daną rzecz zwrócą Ci hajs. Ale co z tego jeśli np. kupujesz właśnie kilka tytułów z jakiejś serii wydawniczej i interesuje Cię tylko całość i nie wiadomo czy w innym miejscu dokupisz brakujący wolumin.
Ja mam inne doświadczenia. Jeśli mają mieć chociaż dzień opóźnienia, to zawsze dostaję maila (np. wczoraj), że przepraszają i zrealizują w kolejnym dniu roboczym. Na jakieś 350 kupionych u nich pozycji, zawsze miałem komplet zamówienia.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2947 dnia: Styczeń 19, 2019, 02:31:29 pm »
Ja mam inne doświadczenia. Jeśli mają mieć chociaż dzień opóźnienia, to zawsze dostaję maila (np. wczoraj), że przepraszają i zrealizują w kolejnym dniu roboczym. Na jakieś 350 kupionych u nich pozycji, zawsze miałem komplet zamówienia.
O opóźnieniach (jednodniowych) zawsze informują - to fakt.
Zamówiłem w grudniu i styczniu bodajże 4 paczki. W dwóch z nich brakowało zamówionych pozycji (w jednym zamówieniu jednej, w drugim dwóch tytułów). Nie zostałem jednak w żaden sposób o tym poinformowany. W pierwszej przesyłce brakowało jednej pozycji (dowiedziałem się dopiero po odebraniu przesyłki i mailu do Bonito z prośbą o wyjaśnienia), w drugim zamówieniu "braków" miałem dwa tytuły (dowiedziałem się o tym chwilę po wydrukowaniu etykiety na paczkę, bo mój bank poinformował mnie o zwrocie środków na konto).
Jednocześnie widzę, że w moim przypadku coraz częściej trafiają mi się stłuczone pozycje. Może wynika to z szybkiego pakowania. Nie wiem. I przez to coraz więcej zabawy z "reklamacjami" z mojej strony. Fakt - uznają reklamacje i wymieniają pozycje.
Całość obsługi tłumaczę sobie tym, że ostatnio mieli dużo zamówień i pewnie przez to obsługi klienta u nich zaczęła leżeć. Mam nadzieję, że wrócą do formy sprzed pół roku i nie będę miał już żadnych niespodzianek.



DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline midar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2948 dnia: Styczeń 19, 2019, 02:56:49 pm »
To słabo, że mają takie wpadki. Może ich coraz większy rozrost spowodował spadek jakości.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2949 dnia: Styczeń 19, 2019, 03:09:59 pm »
Taka wpadka może zdarzyć się wszędzie. Jednego dnia w McDonaldzie zostaniesz obsłużony miło, drugiego dnia przez inną osobą bardziej protekcjonalnie. I zapewne w Bonito jedna osoba się przyłoży i wyśle maila a inna n innej zmianie nie. Czynnika ludzkiego nigdy nie da się wyeliminować niezależnie od couch-owskich dyrdy**ł o relacjach firma-klient.

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2950 dnia: Styczeń 19, 2019, 06:19:35 pm »
W bonito od czasu upadku paczki w Ruchu odbieram osobiście, praktycznie co tydzień, i nigdy takiego problemu nie miałem, zresztą w Egmoncie też dotąd takiego badziewia nie doświadczyłem. Zawsze ktoś mnie informował, pytali czy wysyłać to, co jest, czy też poczekać, aż skompletują całość.
Oby ten trend się szybko skończył. Nerwowy jestem ostatnio  ;-) i takie gie potrafi mi humor zepsuć na czas dłuższy

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2951 dnia: Styczeń 21, 2019, 07:46:12 am »
Ogólnie chyba większość dyskontów nie doszła jeszcze do pełni "formy". Moja reklamacja w Mestro (tuż przed świętami) do dziś jeszcze nie doczekała się finału. Korespondencja z sklepem również ciągnie się jak nigdy przedtem...

Offline bambule

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2952 dnia: Styczeń 21, 2019, 10:20:42 am »
30% na wszystkohttps://egmont.pl/cały czas do -60% na wyprzedażyhttps://egmont.pl/wyprzedaz


Fajnie, ale znowu komuś coś się pomieszało, nie ma rabatu - 30% na wszystko pozostałe :/

Offline maaagdalenka

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2953 dnia: Styczeń 21, 2019, 10:24:06 am »
AAAa... dzięki za info!


Już poprawione!




Offline Mruk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2954 dnia: Styczeń 21, 2019, 10:24:43 pm »
W Empiku rabat 24 zł przy zamówieniu min. 124 zł. Kod BLUEMONDAY. Tylko dzisiaj.
Działa na prasę, a więc w założeniu również na kolekcje.

Dzięki.

Uzupełniłem braki w czołówce listy WKKDC, którą przygotowano pod kierunkiem SkandalistaLarryFlynta, w tym "Człowieka, który się śmieje", którego już chyba trudno dostać gdzie indziej.

Szkoda, że kod działa tylko na jedno zamówienie.


 

anything