Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2955 dnia: Styczeń 22, 2019, 10:04:39 am »
[/size]Mamy nowy kod, który obniży ceny o dodatkowe 7%!Ważny do jutra, 23 stycznia, do godziny 23:59.Kod: MILLER



Rozumiem, że chodzi o KBoom?

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2956 dnia: Styczeń 22, 2019, 10:16:01 am »
Dostałem odpowiedź od egmontowskiego DOK- przeprosili, ale niewielka to pociecha...

"W trakcie kompletacji okazało się iż ten tytuł jest defektem, dlatego magazyn nie wysłał go do Pana.

Niestety nie posiadamy w tej chwili egzemplarza pełnowartościowego żeby dosłać.

Przepraszamy za zaistniała sytuacje ."

Także uwaga na Egmont i zamówienia u nich, bo może się okazać, że zamawiacie np. komplet  składający się z 12 części, a przyjdzie wam jedynie ostatni tom... Kurde, gdyby mnie poinformowali, zamówiłbym gdzie indziej, a teraz i tam nie ma.
"Kolega nie ma pańskiego płaszcza" mi się przypomniało :)


Pani Maaagdalenko, może pani wspomni we fabryce, że warto by informować klienta o niemożności skompletowania zamówienia.


PS- "kompletacja", mimo że istnieje w słowniku, nadal gryzie mię w oczy :/ Nie lepiej "w trakcie kompletowania"?

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2957 dnia: Styczeń 22, 2019, 10:18:18 am »
Rozumiem, że chodzi o KBoom?
Nie, do Fantastycznych Światów.
Już dodałem za kolegą w odpowiednim wątku.

Offline maaagdalenka

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2958 dnia: Styczeń 22, 2019, 10:25:46 am »
Dostałem odpowiedź od egmontowskiego DOK- przeprosili, ale niewielka to pociecha...

"W trakcie kompletacji okazało się iż ten tytuł jest defektem, dlatego magazyn nie wysłał go do Pana.

Niestety nie posiadamy w tej chwili egzemplarza pełnowartościowego żeby dosłać.

Przepraszamy za zaistniała sytuacje ."

Także uwaga na Egmont i zamówienia u nich, bo może się okazać, że zamawiacie np. komplet  składający się z 12 części, a przyjdzie wam jedynie ostatni tom... Kurde, gdyby mnie poinformowali, zamówiłbym gdzie indziej, a teraz i tam nie ma.
"Kolega nie ma pańskiego płaszcza" mi się przypomniało :smile:


Pani Maaagdalenko, może pani wspomni we fabryce, że warto by informować klienta o niemożności skompletowania zamówienia.


PS- "kompletacja", mimo że istnieje w słowniku, nadal gryzie mię w oczy :/ Nie lepiej "w trakcie kompletowania"?


Temat defektów już poruszyłam
To jeszcze ogon noworocznej inwentaryzacji, ale już ogarniamy

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2959 dnia: Styczeń 22, 2019, 01:05:07 pm »
Defekt czy nie defekt, tu głównie chodzi o brak poinformowania klienta o sytuacji.

I może jeszcze jedno do poprawy- mejl o wysłaniu paczki dotarł wczoraj, czyli trzy dni po jej odebraniu.



Czuwaj!

Offline maaagdalenka

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2960 dnia: Styczeń 22, 2019, 01:05:55 pm »
wiem wiem, zgłoszone, walczymy

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2961 dnia: Styczeń 23, 2019, 07:57:17 am »
Bardzo niskie ceny ma również czytam.pl
Według mnie też dobrze pakują, ja dostałem przesyłkę w paczce i wolne przestrzenie były wypełnione folią bąbelkową plus wypełniacze.
Mam tam teraz -3% dodatkowo a niedługo będę miał więcej.
Jeżeli do każdej pozycji w adresie www dodacie "-ceneo" to dodatkowo macie niższą cenę, nie trzeba nawet szukać na ceneo bo nie wszystko jest. Razem z tym kodem dużo pozycji ma bazowo -42% i nawet więcej niektóre do -50%.
Na przykład: https://czytam.pl/k,ks_773089,Stulecie-Winnych-Bestsellerowa-trylogia-Albena-Grabowska.html bazowo mają -43%
Dajemy: https://czytam.pl/k,ks_773089,Stulecie-Winnych-Bestsellerowa-trylogia-Albena-Grabowska-ceneo.html i już mamy -51%, plus od tego -3%. Od odpowiedniej kwoty jest też darmowa wysyłka.

Ja polecam i jakby ktoś np. z Krakowa chciał łączyć zamówienia to zachęcam, mogę też złożyc osobne zamówienie.

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2962 dnia: Styczeń 23, 2019, 11:36:06 pm »
@history
Dzięki za info, zaryzykowałem i styczniowe zamówienie wziąłem w czytam.pl Cenowo faktycznie wychodzą korzystnie i duży wybór wydawnictw (jak na szybko sprawdziłem to brakuje chyba tylko Studia Lain i kolekcjonerskiego Ongrysa; są OMG, KBoom, Planeta, Mucha tylko jakoś częściowo). Mam nadzieję na dobre pakowanie, bo ostatnio się ostro przejechałem na Livro. Sprawdziłem, że na Czytam raz kiedyś brałem zamówienie, ale to ze 3 lata temu i nie pamiętam już jakości obsługi.

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2963 dnia: Styczeń 24, 2019, 08:26:14 am »
@history
Dzięki za info, zaryzykowałem i styczniowe zamówienie wziąłem w czytam.pl Cenowo faktycznie wychodzą korzystnie i duży wybór wydawnictw (jak na szybko sprawdziłem to brakuje chyba tylko Studia Lain i kolekcjonerskiego Ongrysa; są OMG, KBoom, Planeta, Mucha tylko jakoś częściowo). Mam nadzieję na dobre pakowanie, bo ostatnio się ostro przejechałem na Livro. Sprawdziłem, że na Czytam raz kiedyś brałem zamówienie, ale to ze 3 lata temu i nie pamiętam już jakości obsługi.

Livro z pakowaniem to tragedia. Na 3 zamówienia każde było zapakowane byle jak. Zamówiłem 3 tom Kaczogrodu 2szt. i 1szt. tomu 2 i dostałem tylko najnowszy. Żadnego maila, zwrotu kasy nic. Na dodatek latało to luzem w kopercie. Już więcej tam nie zamówię, wolę zapłacić kilka groszy gdzie indziej.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2964 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:17:57 am »
seczytam.blogspot.com

Offline [robak]

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2965 dnia: Styczeń 24, 2019, 09:29:19 am »
Może ktoś się orientuje, kiedy na bonito rusza znów 35%?

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2966 dnia: Styczeń 24, 2019, 10:01:39 am »
Może ktoś się orientuje, kiedy na bonito rusza znów 35%?
WIADOMO KIEDY NA BONITO 35%WRÓCI?
Kurcze, przecież niedawno co się zakończyło! Zapewne w lutym (pod koniec?) znowu będzie. Żeby jeszcze załapać się na kod "dyktando".
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2967 dnia: Styczeń 24, 2019, 01:11:21 pm »
A tymczasem skorzystajcie z bratniego sklepu Aros, tam teraz 35%. Wiem, nie tak dogodny odbiór itp, ale zawsze cuś.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2968 dnia: Styczeń 24, 2019, 01:58:53 pm »
Nie takie rabaty jak na bonito :)

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2969 dnia: Styczeń 24, 2019, 02:18:31 pm »
Na mestro z reguły jest +/- 40%, dobre pakowanie, wzorowa obsługa....