trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 386114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1290 dnia: Grudzień 04, 2018, 01:00:28 pm »
Kolekcja DP też dużo pełniejsza (jak na razie tak można wnioskować z zapowiedzi) niż Deadpool Classic.

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1291 dnia: Grudzień 04, 2018, 01:20:36 pm »
Myślę że łatwo jest sprawdzić czy będzie koniec na 170 czy nie po prostu porównując co jest na panoramie, bo przecież nie urwą głównego czynnika :wink: dla którego kupuje się te kolekcję, a raczej będą chcieli ją ładnie zakończyć.
W UK po Czarnej Panterze jest dobre miejsce na koniec u nas.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Jutrzen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1292 dnia: Grudzień 04, 2018, 04:51:32 pm »
Nie bierzecie pod uwagę prostej rzeczy - że klient kolekcyjny tylko w niewielkim stopniu pokrywać się może z klientem egmontowym i dla klienta kolekcyjnego nie istnieje pojęcie dubla.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1293 dnia: Grudzień 04, 2018, 05:03:38 pm »
Chyba Hachette po 121-151 uważa inaczej jak teraz całkowicie pomija duble  :smile:

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1294 dnia: Grudzień 04, 2018, 05:10:24 pm »
My tu jesteśmy łapczywi i bierzemy wszystko ;)
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Jutrzen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1295 dnia: Grudzień 04, 2018, 05:30:37 pm »
Chyba Hachette po 121-151 uważa inaczej jak teraz całkowicie pomija duble  :smile:
Albo ktoś z Hachette bierze 10 osób udzielających się na forum za reprezentatywną próbę ich docelowej grupy klientów:)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1296 dnia: Grudzień 04, 2018, 05:33:13 pm »
Widać rękę Aniona w tej liście  :lol:

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1297 dnia: Grudzień 04, 2018, 06:09:24 pm »
Ja cały czas myślę że ten nowy gość z infolinii to Anion  :lol:

Albo ktoś z Hachette bierze 10 osób udzielających się na forum za reprezentatywną próbę ich docelowej grupy klientów:)
My tu jesteśmy łapczywi i bierzemy wszystko :wink:
:smile:

Hachette chyba widzi jak im się duble 121-150 sprzedały.

Offline erol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1298 dnia: Grudzień 04, 2018, 08:16:16 pm »
[...] odnośnie Marvel Now, to nie wiem czy takich tytułów brakuje. Nie wiem czy nawet jest zapotrzebowanie na naszym rynku dla nich. Nie wiem czy się by sprzedawały. To nie są znane marki Marvela. Jak pokazuje dyskusja z wątku Kurca ludzie nie kupują nie znanych tytułów, nie ważne czy dobre czy klasyk. A Squirrel Girl jest okropna (i tak mam tonę uzasadnienia dlaczego).
To proszę uzasadniaj. Już jakiś czas temu przeczytałem vol 1 oraz początek drugiego Squirrel Girl i było świetne.Super się bawiłem. Jakie masz humorystyczne serie sh na polskim rynku? Deadpool i Harley Quinn noo jest z czego wybierać... Dlatego przydałaby się taka seria.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1299 dnia: Grudzień 04, 2018, 09:51:34 pm »
Mkolek to smutny gość który nie kmini żartów i dlatego dla niego to słabe  :D

Goodreads nie kłamie https://www.goodreads.com/series/178026-the-unbeatable-squirrel-girl  :badgrin:

Pierwszy tom Wiewióry (ten w WKKM to trójka) będzie w SBM.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1300 dnia: Grudzień 05, 2018, 06:12:15 am »
Mkolek to smutny gość który nie kmini żartów i dlatego dla niego to słabe  :biggrin:
Bardzo marna zaczepka, na którą pozwolę odpowiedź sobie w taki sposób:
A nie czepiaj się mnie co chwilę  :roll:
I to jest dobry żart wiedząc jak lubisz sam siebie cytować  :wink:

Goodreads nie kłamie https://www.goodreads.com/series/178026-the-unbeatable-squirrel-girl  :badgrin:
Tak Goodreads to wyrocznia do oceniania wszystkiego.
To proszę uzasadniaj.
Do końca tygodnia będziesz mieć mój dłuższy wpis dotyczący tych dwóch serii Squirrel Girl  i co mi się w nich nie podoba.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1301 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:05:25 am »
Mówiłem że nie kmini żartów bo to właśnie żart był (z goodreads też)  :smile:

Okładki Galactic Storm:



I patrząc po autorach to będzie pełna zawartość tych dwóch tomów (wraz z What If):

https://www.marvel.com/comics/collection/3631/avengers_galactic_storm_vol.1_trade_paperback
https://www.marvel.com/comics/collection/5368/avengers_galactic_storm_vol_2_trade_paperback

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1302 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:15:11 am »
Mówiłem że nie kmini żartów bo to właśnie żart był (z goodreads też)  :smile:
No tak najlepiej żartować z kogoś, bo jak ktoś żartuje z ciebie to już nie jest zabawnie. Widać że też sam nie łapiesz masy żartów. Ale niech ci będzie

I patrząc po autorach to będzie pełna zawartość tych dwóch tomów (wraz z What If):
Musiało tak być. Bo to nie jest event (czyli nie ma własnej mini serii) tylko crossover rozrzucony na kilka serii Avengers (tak, też z solowymi bohaterami). Jakby coś pominęli to by wyszła z tego tak kupa jak wydanie Black Vortex przez Egmont.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1303 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:23:54 am »
No tak najlepiej żartować z kogoś, bo jak ktoś żartuje z ciebie to już nie jest zabawnie. Widać że też sam nie łapiesz masy żartów. Ale niech ci będzie
Ty nie żartujesz (czy raczej "z tobą nie ma żartów"  :smile: ) Ja tu nieraz sam z siebie żartowałem. Ale nie ważne.
Jakby coś pominęli to by wyszła z tego tak kupa jak wydanie Black Vortex przez Egmont.
Te 2 zeszyty What If mogli pominąć.

Offline -gościu-

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1304 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:36:47 am »
Dobry ten Galactic Storm?