Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 375852 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 20, 2017, 07:30:59 am »
Anion, a możesz rzucić słówko, co z Punisherem w WKKM? Będzie dubel z SBM czy udało się na coś podmienić? Tytułu oczywiście nie zdradzaj, jeżeli nie możesz, ale czy chociaż tyle jesteś w stanie powiedzieć?

(...) a Vampire State powinno być w spisie tomów, które nie ukażą się w WKKM.

Vampire State jest na liście SBM, więc to bardzo dobrze, że nie będzie go w WKKM. 

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 20, 2017, 07:35:58 am »
Myślę że wtedy by napisał tak jak z Vampire State.

Czyli lista już jest prawidłowa w 100%  :smile:

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 20, 2017, 07:48:54 am »
A to nas nabrałeś. Nieumyślnie oczywiście. Każdy myślał od miesięcy, że to 5 tomów z Marvel NOW heh.
No faktycznie, Anion potrafi zaskoczyć  :badgrin:

Ten Deadpool Suicide Kings to pewniak jest? Kolejny (obok Punishera) dubel z SBM? Bez sensu.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 20, 2017, 07:59:07 am »
Myślę że wtedy by napisał tak jak z Vampire State.

Czyli lista już jest prawidłowa w 100%  :smile:

Ale gdzieś tam przy którejś okazji pisał, że spróbuje zainterweniować w sprawie Punishera. Dlatego zapytałem.

Suicide Kings raczej pewniakiem nie jest. Nie przesądzałbym go tutaj, bo Anion wyraźnie napisał odnośnie listy tytułów: "Hachette ich nie wyda ani w WKKM, ani w SBM". Ponieważ wyszedł w SBM, to w WKKM jego obecność nie jest dla mnie taka pewna.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 20, 2017, 08:07:32 am »
Wcześniej na liście było: Vampire State albo Suicide Kings

Anion napisał:
Vampire State powinno być w spisie tomów, które nie ukażą się w WKKM.
Więc chyba wszystko jasne. Już i tak nie znajdziesz za cholerę nic co by tu mogło być  :smile: (była niewiadoma tylko czy to czy Vampire State)

Lista już jest pewna.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 20, 2017, 08:16:39 am »
@Jan nie ma wszystkich międzynarodowych ekskluzywów a taki Fearless idealnie pasował do tego co napisał Anionorodnik. Poczekamy zobaczymy. Pytanie tylko czy będą to zamknięte historię?

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 20, 2017, 08:23:37 am »
@Jan nie ma wszystkich międzynarodowych ekskluzywów a taki Fearless idealnie pasował do tego co napisał Anionorodnik. Poczekamy zobaczymy. Pytanie tylko czy będą to zamknięte historię?
Fearless się pojawiło teraz a Anion listę znał już dawno. Nie ma tylko dwóch ekskluzywów (nie licząc Fearless) i nie będzie bo o tym było tu http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,39570.msg1405815.html#msg1405815

A że Fearless pasowało to wiem bo pierwszy o tym napisałem  :smile: Ale go nie będzie:
Żadnych tie-inów. Cztery tomy z początków nieruszanych wcześniej przez Hachette serii i jeden z końca jeszcze innej serii. Pierwsza niespodzianka już w styczniu.

edit: O Kaczorze zapominałem bo nie jest na liście ekskluzywów  :smile: Ale też jest potwierdzony że nie będzie.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2017, 09:00:30 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 20, 2017, 08:52:41 am »
@OK, masz racje umknął mi fakt że mówił o HOWARD THE DUCK i DEADPOOL'ach.
To zostaje tylko pytanie czy będą to zamknięte historię?

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 20, 2017, 09:09:11 am »
Lepiej napisz jakie serie ruszały w 2011/2012r  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 20, 2017, 09:28:42 am »
Lepiej napisz jakie serie ruszały w 2011/2012r  :smile:
A potem ktoś mi zarzuci, że ploty piszę. Ale specjalnie na twoje życzenie:
- wspomniany już kilkakrotnie Wolverine & the X-Men (wolałbym aby to jednak wydał Egmont w całości)
- Journey Into Mystery Kierona Gillena (z młodym Lokim początek ma związek z Fear Itself, więc może koniec, ale to bez sensu by było)
- Uncanny X-Force (wiem Mucha wydała, ale cały czas było zaznaczane, że serie nie ruszane przez Egmont)
- The Punisher Grega Rucki (i też wolałbym aby to jednak wydał Egmont w całości)
- Captain America and Bucky (koniec runu Brubakera) lub Winter Soldier Brubakera
- X-23 (pasuje koniec serii bo wychodził w 2011-2012)
- Deadpool Kills the Marvel Universe
- Fantastic Four Hickman (fragment kiedy dołącza Spiderman do drużyny) lub FF
- [Żart] Dark Tower: The Gunslinger :wink:
więcej pomysłów nie mam.
 
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2017, 09:44:33 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Damballa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 20, 2017, 09:43:09 am »
A czym Hachette  motywuje niechęć do podania pełnej listy, tego co wydadzą do 150 tomu?

Deadpool i X-23 bardzo chętnie zobaczyłbym w tej kolekcji, pod warunkiem, że nie będą to urwane historie.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 20, 2017, 09:45:02 am »
@mkolek81
Tylko tyle? To za dużo wyboru nie ma  :smile: Miniserie chyba odpadają (ten Deadpool) bo mają być początki serii.

A czym Hachette  motywuje niechęć do podania pełnej listy, tego co wydadzą do 150 tomu?
Oni nie znają pełnej  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2017, 09:48:29 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 20, 2017, 09:50:23 am »
@mkolek81
Tylko tyle? To za dużo wyboru nie ma  :smile:
Wybierałem te popularne. Jest jeszcze np. SHIELD, Alpha Flight, Annihilators, Carnage, U.S.A., Black Panther: The Man Without Fear, Ghost Rider (serie, które poza 12 zeszytów nie wychodziły) i większość łapie się na ten dupny Fear Itself w 2011. A 2012 to już start Marvel Now na jesień.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 20, 2017, 09:55:31 am »
Jeszcze Incredible Hulk Aarona. Czyli trochę tego jest a znając życie to dostaniemy pewnie same kasztany  :biggrin:

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 20, 2017, 09:57:20 am »
Cytuj
Deadpool Kills the Marvel Universe

To byłoby idealne. Deadpool to się sprzeda i do tego zamknięta mini seria więc narzekań na urwane historie nie będzie.

Chyba jeszcze wychodziła wtedy końcówka serii New Mutants. Film w przyszłym roku więc może ?

Taki cross New Mutants i Journey Into Mystery
https://comicvine.gamespot.com/journey-into-mystery-new-mutants-exiled-1-tpb/4000-377152/
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2017, 10:00:27 am wysłana przez bogi1 »

 

anything