Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 375882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Evakuator

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #675 dnia: Maj 25, 2018, 11:08:12 pm »
A czy jest w ogóle sens porównywania filmu do komiksu jako oddzielnych kategorii medialnych?
Chyba, że chodzi o fabułę...czy wersję DP. O ile historie wydane w WKKM były do przyjęcia (trzeba lubić ten rodzaj pastiszu), to DP podobał mi się w oryginalnych limitowanych historiach jak "Circle Chase" czy "Sins of the Past".

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #676 dnia: Maj 30, 2018, 12:17:13 pm »
Ma ktoś już Spider-Gwen? Kto tłumaczył?

Anionorodnik odezwij się (zaglądasz tu co chwilę) i napisz co się dzieje  :smile:

Offline xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #677 dnia: Maj 30, 2018, 12:20:55 pm »
Marek Starosta

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #678 dnia: Maj 30, 2018, 12:57:32 pm »
Ma ktoś już Spider-Gwen? Kto tłumaczył?

Anionorodnik odezwij się (zaglądasz tu co chwilę) i napisz co się dzieje  :smile:


Ja chciałbym wiedzieć co z Fanpage? Pustka została w duszy...
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #679 dnia: Maj 30, 2018, 03:18:38 pm »
Ja chciałbym wiedzieć co z Fanpage? Pustka została w duszy...
Tak samo jak kilka tysięcy osób  :smile: Mój wcześniejszy wpis już przeczytany i zero odzewu. Nie wiem co to za problem napisać o co chodzi a nie olewać wszystkich. Podobno nawet drugi admin z fanpage WKKDC nie wie co z nim jest.

Zakłada ktoś nowy fanpage? Przynajmniej jeden do obu kolekcji Hachette.

Marek Starosta
Dzięki.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2018, 03:22:25 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #680 dnia: Maj 30, 2018, 03:30:50 pm »
Zakłada ktoś nowy fanpage? Przynajmniej jeden do obu kolekcji Hachette.
Tylko że Superbohaterowie mają już dwa fanpage, jedne aktywny i drugi, który wszedł spod ręki admina WKKM, który już nie jest.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #681 dnia: Maj 30, 2018, 04:47:16 pm »
Drugi to ten https://www.facebook.com/KolekcjaSuperbohaterowieMarvela/?ref=br_rs 93 polubienia  :smile:
To ktoś stąd?

Marian może reaktywujesz swój + dodasz tam WKKM (z kimś kto zbiera do pomocy)???

To można w moment rozreklamować zwłaszcza jak tamte nieaktywne.

 
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2018, 04:53:00 pm wysłana przez JanT »

Offline isteklistek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #682 dnia: Czerwiec 01, 2018, 09:13:24 am »
Prenumerata 142-143 dojechała 29.V, dziś odebrana

Offline ciemiejuch

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #683 dnia: Czerwiec 01, 2018, 02:20:14 pm »
W środę 30 maja powinien być chyba nowy tom a nie było w kioskach. Na facebooku nic nie piszą , o oficjalnej stronie kolekcji lepiej nie mówić. Ktoś coś wie?

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #684 dnia: Czerwiec 01, 2018, 02:28:34 pm »
Wyszła na pewno Spider-Gwen ale może nie było we wszystkich kioskach.

Zdjęcie mojego kolegi Bazyla:


Na gildii jest https://www.gildia.pl/komiksy/366430-wielka-kolekcja-komiksow-marvela-144-spider-gwen-scigana Jakby co ( :biggrin: ) brać bo szybko może zniknąć.

Na empik.com też jest http://www.empik.com/wielka-kolekcja-komiksow-marvela,p1191079934,prasa-p

Offline xanar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #685 dnia: Czerwiec 01, 2018, 03:03:56 pm »
Chyba coraz mniej dostarczają sztuk np. do Empików, ja kupiłem ok. godziny 12 w środę, ostatni egzemplarz, popularność kolekcji słabnie  :wink:

Offline sum41

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #686 dnia: Czerwiec 01, 2018, 08:36:42 pm »
Rysunki w Spider Gwen takie cartoonowe i malo szczegolow choc kolorystyka bardzo ladna ale cgyba nie zakupie.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #687 dnia: Czerwiec 01, 2018, 08:55:24 pm »
JanT

I skusiłeś mnie na Ściganą... I zaś 40 zł w plecy... Jak żyć Panie Premierze?

A tak na poważnie od kilku miesięcy przestałem obserwować obie Marvelowskie Kolekcje. Spider-Gwen intryguje, więc przełamałem konwencję, jednak odnoszę wrażenie iż popularność tych kolekcji spada z miesiąca na miesiąc.

Naskrobie ktoś kilka zdań na temat tego komiksu? Czego mogę się spodziewać?

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #688 dnia: Czerwiec 01, 2018, 09:25:08 pm »
Naskrobie ktoś kilka zdań na temat tego komiksu? Czego mogę się spodziewać?
Podbijam pytanie: Jak poziom tej Spider-Gwen i poprzedniego Deadpoola?


Czytał ktoś może tomy przyszłe: Defenders: Breaker of Worlds i Avengers Assemble?

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #689 dnia: Czerwiec 01, 2018, 10:45:56 pm »
Spider-Gwen to typowy "Marvel Now".  :lol: Czyt. kreskówkowe rysunki, zjadanie własnego ogona w kolejnej historii pt. "co by było gdyby Spider-Man był taki albo siaki". W tym wypadku jest dziewczyną, wszystko jest tak samo, ale nie tak samo (bo to
Spoiler: pokaż
inny świat
jest  :shock: ) czyli typowe "marvelowskie" mieszanie w filiżance herbaty w nadziei na to, że zrobi się słodka bez dodawania cukru (w zasadzie nasuwa mi się nieodparte skojarzenie z karuzelą trenerską w naszej ekstraklapie - dokładnie ten sam motyw ciągłych zmian bez nowej jakości/wartości). Jeżeli podobał Wam się origin postaci w "Ultimate Spider-Man" (tom z kolekcji) albo ten śmieszny M. Morales to możecie wziąć. Dostaniecie w miarę to samo tylko z innymi didaskaliami.
Niemniej żeby nie było, że wyłącznie marudzę: ten tom podobał mi się nieco bardziej od utrzymanych w podobnej konwencji "Nova" czy kolekcyjny "Ghost Rider". Jakkolwiek poziom podobny to jednak bohaterka jakaś taka "fajniejsza". I jedna sprawa dla której nie uważam 4 dych za wyrzucone w błoto: autentycznie podoba mi się jej roboczy outfit (może z wyj. balerinek, ale tutaj zwyczajnie kolor mi nie leży  :cool: ).
Dałbym neutralne 5,5/10 (z czego cały 1 pkt za projekt kostiumu). Przeczytać można. Szału nie ma. Ostatnio wydany Rocket cokolwiek lepszy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2018, 10:52:28 pm wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."