Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 376952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 22, 2017, 04:26:25 pm »
Ogólne obniżenie jakości obsługi, to mam na myśli pisząc o dziwnych akcjach.

Offline przemo1

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 22, 2017, 04:38:28 pm »
Co w takim razie z moim zamówieniem ? Jeszcze nie miałem takiej sytuacji na gildii. Zamówiłem już dawno temu razem z Egmotnowymi rzeczami (które wychodzą w nadchodzącym tygodniu). Odłożyli mi czy jak ?

Nie miałem jeszcze sytuacji, żebym zamówionego numeru z kolekcji nie dostał. Raz tylko pytali w mailu że mają egzemplarz z lekko obity rogiem i czy mogą taki wysłać - najlepsze że przysłali mi nówkę w folii bez śladu uszkodzeń.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 22, 2017, 04:53:38 pm »
Nie miałem jeszcze sytuacji, żebym zamówionego numeru z kolekcji nie dostał. Raz tylko pytali w mailu że mają egzemplarz z lekko obity rogiem i czy mogą taki wysłać - najlepsze że przysłali mi nówkę w folii bez śladu uszkodzeń.

Wysłałem im maila z zapytaniem ale Janek i ty mnie uspokoiliście. Pewnie mają taki system, że jak wpłynie zamówienie na dany komiks, którego maja mało to automat usuwa jedną sztukę (odkłada) z zapasu i w takiej sytuacji jak moja, że na sklepie już nie ma to moje zamówienie nadal jest kompletne o ten numer WKKM :wink:

Pre-ordery przynajmniej w innych dziedzinach tak działają ;)
 

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 22, 2017, 05:07:41 pm »
Tak, wszystkie znane mi sklepy, w tym gildia tak działają.

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 22, 2017, 05:09:46 pm »
Pewnie mają taki system, że jak wpłynie zamówienie na dany komiks, którego maja mało to automat usuwa jedną sztukę (odkłada) z zapasu i w takiej sytuacji jak moja, że na sklepie już nie ma to moje zamówienie nadal jest kompletne o ten numer WKKM :wink: 
chyba że twój egzemplarz okaże się uszkodzony a że innych egzemplarzy na stanie nie mają to ci go nie wyślą (oczywiście mailem o tym poinformują).

Offline isteklistek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 24, 2017, 08:40:45 pm »
Odebrałem z prenumeraty numery 126-127.

Offline Leyek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 24, 2017, 09:37:35 pm »
Chyba jeszcze nie było (albo przeoczyłem) opinii o Nova: Geneza. Zamierzam niedługo się zabrać za Grzech Pierworodny (a chyba Tomasz Sidorkiewicz zapewniał że ten tom to dobry do niego "wstęp") więc skusiłem się na Novę i nie żałuję. Niby historia prosta, przerabiana już na różne sposoby, ale czyta się to naprawdę dobrze, płynnie i szybko. Do tego świetne rysunku McGuinnessa (o ile ktoś lubi, mi pasuje jego przerysowany, uproszczony styl). Bawiłem się przy tym tomiku dużo lepiej niż przez obu przeczytanych do tej pory komiksach z Odrodzenia (Green Arrow, Detective Comics). Szczerze polecam.

Offline chch

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 25, 2017, 09:28:48 am »
Pytanie laika:
Czy marian albo ktoś inny robił unboxing WKKM 128 - Kapitan Brytania?
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline PRAS1

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 26, 2017, 03:01:02 pm »
Wysłałem im maila z zapytaniem ale Janek i ty mnie uspokoiliście. Pewnie mają taki system, że jak wpłynie zamówienie na dany komiks, którego maja mało to automat usuwa jedną sztukę (odkłada) z zapasu i w takiej sytuacji jak moja, że na sklepie już nie ma to moje zamówienie nadal jest kompletne o ten numer WKKM :wink:

Pre-ordery przynajmniej w innych dziedzinach tak działają :wink:




Chciałbym jeszcze dodać,że zamówiłem na Gildii Dreeda no i przyszedł ok egz tylko początek był z tyłu a koniec z przodu.Napisane było na stronie,że nakład wyczerpany ale będzie kilka egz na dniach.............dzwonię do Nich,że jak ma zabraknąć to komiksu po mimo wady nie będę odsyłał a Gildia:nie spoko zgłaszał pan reklamację,już dla pana odłożyliśmy tomik.Ktoś tam myśli i mam nadzieję,że to się nie zmieni.

Offline starcek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 28, 2017, 06:58:31 pm »
Jak dla mnie Kapitan Moore'a zestarzał się o wiele mniej niż taki Miracleman, ale babole, których nie brakowało, przyprawiały mnie tylko o ból głowy i uzmysławiały dlaczego unikam WKKM.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 30, 2017, 05:05:28 pm »
Ze skądinąd sporym ociąganiem, ale wziąłem się w niedzielę za "majowy" "Gniew Pantery". Nie przepadam za tą postacią i koncepcją uber Wakandy toteż zawsze było "coś ciekawszego". Ostatecznie zmordowałem ten tom w jeden dzień i szczerze pisząc gdyby nie pojedyncze wątki relacji między postaciami, które jakoś pogłębiały i tym samym ratowały zamieszczone historyjki to uznałbym, że to jedna ze słabszych pozycji w tej kolekcji. Inna sprawa, że niby widać, że ktoś tam się starał żeby było literacko albo momentami wręcz lirycznie, ale sama historia niczym ten Euzebiusz co rusz dawała fangę w nos opisom. W efekcie podobał mi się jedynie zeszyt ostatni (napisałbym, że był "najmniej słaby").
Gdyby nie motywy interpersonalne postawiłby "Panterę" na tej samej półce co choćby "Deathlok". Czyli nisko. Dzięki ww. motywom stoi nieco wyżej. Niemniej nadal nieco poniżej średniej.

Zaś w sobotę przerobiłem Kpt. Brytanię. Nie będę się pastwił nad korektą, bo to już zostało zrobione wcześniej. Sama historia była całkiem całkiem, choć chyba pisana na kwasie (  :lol: ), natomiast cały czas nie mogłem opędzić się od wrażenia, że "Szalony kapelusznik Jaspers" to nikt inny jak tylko alter ego Moore`a:roll:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 07, 2017, 02:44:20 pm »
Ten Kapitan Brytania rzeczywiści nie miał korekty bo nawet nie ma jej w stopce wymienionej  :smile:

W Superiorze jest tak samo?

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 07, 2017, 07:07:27 pm »
Jest tak samo. Ale o dziwo w Pajęczaku błędów nie przyuważyłem.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline raf82

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 07, 2017, 08:28:43 pm »
Zmniejszyli nakłady czy co 128 nigdzie nie ma przecież aż taki hit to nie jest?

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 07, 2017, 08:32:44 pm »
Chyba jednak hit, bo to Moore i był hajp. podobnie będzie z days of future past.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2017, 07:09:03 pm wysłana przez misiokles »