Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 377250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #300 dnia: Styczeń 05, 2018, 04:55:16 pm »
Wolverine i X-men - pierwszy tom z runu Aarona, jeszcze przed Marvel Now. To mój typ:)
To by było 'coś'!

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #301 dnia: Styczeń 05, 2018, 04:59:30 pm »
Pisałem o tym na pierwszej stronie :wink: Też bym chciał. Połączyliby 2 pierwsze trejdy (8 zeszytów). Tomy 3 i 4 to tie-iny AvX. Taką tylko dziurę byśmy mieli w tej serii, bo od 5 tomu startował Egmont 

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #302 dnia: Styczeń 05, 2018, 08:33:46 pm »
A ja sobie obstawię tak:

FF Hickmana
Spider-Woman Bendisa/Maleeva
Invincible Iron-Man Gillena (ale to już MarvelNOW, więc chyba się nie łapie do widełek - niemniej jakiś Iron-Man mógłby się jeszcze pojawić)

Problem w tym, że nawet jeżeli ktoś z nas trafił, to Anion i tak tego nie będzie mógł potwierdzić :smile:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2018, 08:56:31 pm wysłana przez Jaxx »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #303 dnia: Styczeń 05, 2018, 08:46:56 pm »
Cytuj
Problem w tym, że nawet jeżeli ktoś z nas trafił, to Anion i tak tego nie będzie mógł potwierdzić :)

Może chociaż napisze kiedy mamy się spodziewać drugiego tomu z tej tajemniczej piątki. Wcześniej zdradził, że pierwsza niespodzianka w styczniu ;)

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #304 dnia: Styczeń 06, 2018, 07:43:39 am »
FF Hickmana
Oby nie  :smile: Tu cały run tworzy całość więc wyrywek byłby bez sensu.

Spider-Woman Bendisa/Maleeva
To jest w SBM


Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #305 dnia: Styczeń 07, 2018, 10:18:13 am »
Przeczytałem sobie Kapitana w świecie Z. i wcale nie uważam żeby to była zła lektura choć bolało trochę tkwiące z tyłu głowy niczym drzazga przekonanie, że wszystko to już widziałem w "Planeta Hulka".
Niemniej świat przedstawiony na plus. To nie jest rzeczywistość dla dziesięciolatków. Jest ciemno, jest brudno i na "marvelowy" sposób, ale jednak brutalnie. Klimatem przypominało to w jakimś tam stopniu "Mój własny wróg" i rzeczywistość Cybertrona pod rządami Deceptikonów [ :biggrin: ] (tygiel z biomasą!) toteż faktem jest, że w związku z tymi wyobrażonymi(?) podobieństwami świat przedstawiony traktowałem w pewnym stopniu sentymentalnie (pytanie czy ulgowo...). Zaś druga rzecz po stronie pozytywów to fakt, że zupełnie nie przeszkadzało mi odkurzenie na potrzeby tej historii Zoli. Gdyby to było "uniwersum" np. Red Skull`a pewnie bym się zżymał i irytował, że oto "znowu on" natomiast do Zoli jakoś mi to wszystko pasowało.
Co prawda były i elementy frustrujące: oczywiście absolutnie nie mogło minąć kilkanaście no bo co księgowi na to... Do tego jakże superbohaterskie zejście agentki Carter (to kiedy powróci z martwych? :evil: ) i "twisty" związane z odwracaniem sojuszy między Kapitanem A. a rodzeństwem. No ale...
Rysunki JRJR do przełknięcia (pomijając lata 30-ste i baniaste głowy - chyba nie powinienem czytać opinii przed lekturą, bo od razu rzuciły mi się "na oczy" a faktem jest, że i tak wyglądały lepiej niż choćby "popisy" Ramosa w "Pajęcza wyspa").
Generalnie nie spodziewałem się arcydzieła toteż rozczarowań nie ma. Nawet nieco ponad oczekiwania choć głównie dzięki "taniemu sentymentalizmowi" i skojarzeniom z innymi produkcjami. W każdym razie nie traktuję tego tomu jako zmarnowanych 4 dych i półtorej godziny.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #306 dnia: Styczeń 07, 2018, 01:00:51 pm »
A ktoś z Was już dostał prenumeratę z Kapitanem i Nieskończonością?

Offline Prometeusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #307 dnia: Styczeń 08, 2018, 06:57:30 pm »
Podobno za granicą WKKM wystartowało od nowa po zakończeniu. Chcielibyście takie rozwiązanie w Polsce?

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #308 dnia: Styczeń 08, 2018, 07:52:57 pm »
Podobno za granicą WKKM wystartowało od nowa po zakończeniu. Chcielibyście takie rozwiązanie w Polsce?

Nie podobno, tylko na pewno. Nie ma już nawet strony ze starą wersją, tylko z nową. U nas coś takiego to byłoby chyba samobójstwo Hachette - ci, co zbierają od początku nie szarpną się na powtórkę, ci, którzy kupują wybiórczo raczej już mają, co chcą (a i tak kupując pojedyncze tomy nie byliby targetem), a tych nowych, co to by się za to wzięli, nie ma chyba już tak wielu.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #309 dnia: Styczeń 08, 2018, 08:35:38 pm »
Najpierw niech wydadzą tą pierwszą 600tkę  :biggrin:

Offline Prometeusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #310 dnia: Styczeń 10, 2018, 04:46:09 pm »
Ale ludzie są chorzy... taki Kapitan Brytania dopiero co był w kioskach z miesiąc temu, a już na Allegro chcą za niego 80zł. Bardzo bym chciał żeby te kolekcje przeszły na tryb comiesięczny, albo chociaż niech WKKM się skończy i mój portfel odsapnie... ostatnio to kupuje same kolekcje, archiwalne, aktualne, i w ogóle mnie już nie stać na komiksy z normalnych wydawnictw.

Offline T0M3K

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #311 dnia: Styczeń 12, 2018, 03:05:31 pm »

Dzień dobry,

Odnośnie grafiki na grzbietach, pracujemy nad tym by Klienci byli zadowoleni.
Odnośnie liczby numerów w kolekcji. Nie możemy potwierdzić ostatecznej ilości numerów. Prowadzimy rozmowy z licencjodawcą.

Pozdrawiam

BIURO OBSŁUGI KOLEKCJI
HACHETTE POLSKA
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2018, 03:09:24 pm wysłana przez T0M3K »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #312 dnia: Styczeń 12, 2018, 03:16:17 pm »
Odnośnie liczby numerów w kolekcji. Nie możemy potwierdzić ostatecznej ilości numerów. Prowadzimy rozmowy z licencjodawcą.
Czyli chcą przedłużyć  :biggrin:

Egmont lepiej dawaj Visiona  :smile:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2018, 03:20:39 pm wysłana przez JanT »

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #313 dnia: Styczeń 12, 2018, 05:09:28 pm »
To było do przewidzenia. Tylko czemu Egmont ma "dawać lepiej Visiona"? Może być w przedłużeniu, więc część osób raczej wstrzyma się z zakupem, niż pobiegnie go kupić.


Prenumerata 132-133 dotarła.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #314 dnia: Styczeń 12, 2018, 07:29:47 pm »
Dzień dobry,

Odnośnie grafiki na grzbietach, pracujemy nad tym by Klienci byli zadowoleni.
Odnośnie liczby numerów w kolekcji. Nie możemy potwierdzić ostatecznej ilości numerów. Prowadzimy rozmowy z licencjodawcą.

Pozdrawiam

BIURO OBSŁUGI KOLEKCJI
HACHETTE POLSKA

1. Czy jest szansa na ujawnienie tomów jakie znajdą się w kolekcji do numerka 150?
2. Dlaczego robicie z tego taką tajemnicę? Wiele osób ma problemy z rozplanowaniem zakupów przez tak powolne ujawnianie tytułów.

Takie pytania bym dalej z nimi ciągnął.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2018, 07:39:35 pm wysłana przez Antari »

 

anything