trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 377772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #315 dnia: Styczeń 12, 2018, 07:34:10 pm »
Takie pytania bym dalej z nimi ciągnął.  :lol:
Ja im tak strasznie "naściemniałem" a i tak nie ujawnili listy  :smile:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2018, 07:43:01 pm wysłana przez JanT »

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #316 dnia: Styczeń 13, 2018, 09:53:43 am »
W jaki sposób "naściemniałeś"? Może gdzie popełniłeś "błąd".

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #317 dnia: Styczeń 13, 2018, 10:09:16 am »
Podałem im listę tych tomów które będą na pewno  :smile: Napisałem też że na tej grafice panoramy widać grubość tomów czyli muszą już znać  :smile:

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #318 dnia: Styczeń 13, 2018, 10:54:05 pm »
Trochę się "nasłuchałem" o nich, więc nie dziwi mnie, że nawet po tym są nieugięte.

Offline Lesiok

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #319 dnia: Styczeń 14, 2018, 09:18:29 am »
Czy ktoś mógłby napisać coś o tomie z Hulkiem? Jakoś cicho o nim, a mi przydałaby się jakaś opinia. Z góry dzięki.

Offline nayroth

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 14, 2018, 10:48:24 am »
Też się zastanawiam nad Asunderem.
Na okładce widnieje co prawda Mark Silvestri, ale przez większą część albumu (#4-7) rysuje Portacio, który jest jednak oczko niżej..
Poza ładną grafiką tu i tam tytuł raczej przeciętny, ale mozę się skusze przez sentyment do Marvela z lat 90-tych.

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 14, 2018, 06:52:16 pm »
Czy ktoś mógłby napisać coś o tomie z Hulkiem? Jakoś cicho o nim, a mi przydałaby się jakaś opinia. Z góry dzięki.

Myślę, że nie powinieneś sugerować się opiniami. Ja kupiłem tego Hulka, ponieważ wiele osób go zachwalało i srodze się rozczarowałem. Przedstawiona historia jest w moim odczuciu idiotyczna, do tego strasznie przewidywalna. Jeśli lubisz zmutowane genetycznie stwory i historie o szalonych naukowcach owładniętych manią dokonania czego, to ci się spodoba. Jak dla mnie słabizna.

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 15, 2018, 10:49:17 am »
Jeśli chodzi o nowego Hulka powiem, że jest to komiks z cyklu miła rozrywka na parędziesiąt minut bez zobowiązań. Dla mnie jako fana twórczości Jasona Aarona jest to stety (albo niestety) kolejna pozycja, która oferuję:
- dylematy
- fatalizm
- naparzankę
oczywiście wszystko polane w lekko dusznym sosie.
Oczywiście szkoda, że nie dostaniemy całości runu ale opowiedziana historia ma początek i koniec. Dla mnie takie 3/5 i ląduje na półce z kolekcję. Kiedyś na pewno wrócę z powodu dosyć dobrych rysunków i stylu Aarona.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2018, 01:57:05 pm wysłana przez eridraven »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Lesiok

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 15, 2018, 09:23:30 pm »
Dzięki Panowie za opinie. Hulk jednak ominie moją półkę.

Offline isteklistek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 22, 2018, 02:29:00 pm »
No i stało się, moja premka 132-133 zaginęła. Dostałem informację, że wysłali 5. I. Czy ktoś jeszcze nie dostał, a może dostał dziś?



Edit
Premka doszła, okazało się, że wysłali też reklamowane numery za pobraniem - odmówić przyjęcie i kolejna sprawa szybko zamknięta.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2018, 02:39:51 pm wysłana przez isteklistek »

Offline flagranta

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 24, 2018, 10:10:48 am »
W moim kiosku nie było dziś wkkm. Ktoś wie o co chodzi ?

Offline midar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #326 dnia: Styczeń 24, 2018, 10:20:08 am »
W moim kiosku nie było dziś wkkm. Ktoś wie o co chodzi ?


Sprawdź gdzie indziej. Ja normalnie kupiłem w Inmedio.

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #327 dnia: Styczeń 25, 2018, 08:37:18 am »
Najnowszy tom (Young Avengers) jak najbardziej przypadł mi do gustu. Odczucia podobne jak przy czytaniu Hawkeye czy Ms. Marvel. Szybka i wartka akcja zapewniła parę miłych chwil. Oczywiście czuć, że historia jest adresowana do czytelników w wieku bohaterów ale nie ma to znaczenia gdy z uśmiechem przewraca się kolejne kartki. Szczerze chciałbym przeczytać cały run wydany po polsku. Historia rozpoczęła się ciekawie i zastanawia mnie jakie będą dalsze konsekwencje rzuconego przez Wiccana czaru.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #328 dnia: Styczeń 25, 2018, 09:22:23 pm »
Również jestem zdania, że "Young Avengers" wypada względnie dobrze. Standardy naszych czasów (promowanie homoseksualizmu wśród nastolatków oraz tzw. fajnych rodziców, którzy pozwalają dosłownie na wszystko) ewidentnie dolepione na siłę i dość prędko się o nich zapomina. Młody Loki momentami nawet zabawny, America drętwa i nabzdyczona jak zawsze (co też na swój sposób jest humorystyczne); reszta ekipy niezgorsza. Nie mogę niestety przekonać się do rysunków Jamie'go McKelvie choć nie da się ukryć, że ma on pomysł na siebie. Pechowo dla mnie jest zdecydowanie zbyt sztywny i "tableciany". Do tego ta "landrynkowa" kolorystyka z lekka mnie odstręcza (może tzw. schyłczani millenialsi to lubią). Z drugiej strony ciekawie eksperymentuje on z układem kadrów w ramach planszy i choćby z tego względu warto zapoznać się z tym tytułem. Brakowało natomiast Patriota, którego dobrze wspominam m.in. z okresu "Wojny domowej". Że tak się wyrażę: pchał naonczas grupę do przodu. Po lekturze zarówno tego albumu jak i "Krucjaty dziecięcej" nie dziwię się, że te postacie (wbrew twierdzeniom kolegi Lupoi) nie przyjęły się na dłuższą metę w uniwersum Marvela. Z drugiej strony taka odskocznia od pierwszego szeregu Domu Pomysłów ma swoje dobre strony. Nie powiem abym był napalony na rozpoznanie dalszych przygód tej grupy niczym przysłowiowy Kirgiz na krzesiwo; niemniej jeśli przytrafi się ku temu okazja na pewno nie będę nadmiernie oponował.

Offline Andy13

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #329 dnia: Styczeń 25, 2018, 10:44:22 pm »
Standardy naszych czasów
Dzięki za info. Odpuszczam pozycję.

straszyć przed zdobyczami cywilizowanego świata.
Przed czym?  :lol:

 

anything