Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 377633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #480 dnia: Marzec 20, 2018, 11:53:33 am »
Odpowiem jak Lee do Cartera w "Godzinach Szczytu": Masz rację.
To za karę musisz napisać coś o tych eventach  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #481 dnia: Marzec 20, 2018, 12:00:31 pm »
To za karę musisz napisać coś o tych eventach  :smile:
Masz rację.
Ale z nich to tylko o Onslaught sadze mógłbym coś skrobnąć. Avengersów nie nadrabiałem z lat 90. Tak w ogóle to nie ma tam nic z X-menami z lat 90  :sad: .

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #482 dnia: Marzec 20, 2018, 12:44:02 pm »
Ktoś tam pytał o grubości tomów:



*Galactic Storm 3 powinien być zamiast 1 drugi raz  :smile:

6 zeszytów z Marvel NOW (po 20 stron) to tomy grubości 12.5/13 mm (podpisane u dołu)

I widać jak byk że Old Man Logan Berserker będzie zbierał dwa pierwsze tomy (pewnie bez zapychaczy)
Spider-Woman to chyba też będą tomy 2 i 3 (pierwszy był wcześniej) w jednym.
Civil War II też będzie coś dodatkowego poza główną serią.
Tomy z eventów to ładne grubaski.

No poszli na grubo  :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2018, 12:50:39 pm wysłana przez JanT »

Offline kamilo

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #483 dnia: Marzec 20, 2018, 12:53:09 pm »
Anion napisz coś więcej o tych nowych tomach :biggrin:

Offline Amandi89

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #484 dnia: Marzec 20, 2018, 02:27:08 pm »
Wiadomo,  czy w naszej kolekcji będzie Thor Gromowładny: Bogobójca?

Offline Andy13

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 20, 2018, 02:39:38 pm »
Widać też że pod film wolą puszczać tańsze wydania (co jest logiczne)
Jeśli to jest takie logiczne, to skąd ciągłe prośby a potem zaskoczenie, że nie wydali (pewnie stówkę za komiks) Infinity Gauntlet w klasyce Marvela?

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #486 dnia: Marzec 20, 2018, 02:55:56 pm »
Jeśli to jest takie logiczne, to skąd ciągłe prośby a potem zaskoczenie, że nie wydali (pewnie stówkę za komiks) Infinity Gauntlet w klasyce Marvela?
A co mieli wydać w Marvel NOW? :biggrin: Powód nie wydania tego przez Egmont może być całkiem inny.

Offline Andy13

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #487 dnia: Marzec 20, 2018, 03:12:15 pm »
A co mieli wydać w Marvel NOW? :biggrin: Powód nie wydania tego przez Egmont może być całkiem inny.
Przecież ja nie o tym piszę. Skoro to takie logiczne, że "pod film wolą puszczać tańsze wydania", to czemu wcześniej logiczne było dla Ciebie Infinity Gauntlet w drogiej klasyce Marvela i późniejsze niezrozumienie, że nie wydali tego? Tylko nie pisz o Marvel NOW!. To nie ja chciałem wydania Deadpoola w DC Deluxe ;)

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #488 dnia: Marzec 20, 2018, 03:24:47 pm »
Przecież ja nie o tym piszę. Skoro to takie logiczne, że "pod film wolą puszczać tańsze wydania", to czemu wcześniej logiczne było dla Ciebie Infinity Gauntlet w drogiej klasyce
"wolą" to nie znaczy że tylko tak. Takie to trudne do zrozumienia?  :smile:

To nie ja chciałem wydania Deadpoola w DC Deluxe :wink:
Ja też nie (tam było czy zna ktoś resztę Deadpool vol 1) Nawet nie umiesz się czepiać  :smile:

Offline Andy13

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #489 dnia: Marzec 20, 2018, 03:45:02 pm »
"wolą" to nie znaczy że tylko tak. Takie to trudne do zrozumienia?  :smile:
Hej, no przecież sam podałeś tylko przykłady na miękko.
Ale Egmontowi wystarczy że tytuł się zgadza  :smile:


To tylko Marvel Now. Więc proszę o nie pierdzielenie głupot o zapętlaniu się na tym co jest pod film  :smile:
I raczej ciężko coś znaleźć z Marvela pod film na twardo. Wojna domowa to raczej nie był wybór Egmontu, tylko wymóg Marvela. I wyszedł sporo po filmie.

Ja też nie (tam było czy zna ktoś resztę Deadpool vol 1) Nawet nie umiesz się czepiać  :smile:
O czepianiu pisze koleś, który ni stąd ni zowąd zarzucił mi, że chcę wydania Infinity Gauntlet w linii Marvel NOW! :D

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #490 dnia: Marzec 20, 2018, 04:09:27 pm »
Hej, no przecież sam podałeś tylko przykłady na miękko.
Napisałem że "Tylko z Marvel NOW" ale masz też na twardo (nawet ciut drożej niż Klasyka Marvela):



O WW z DC Deluxe też TK mówił że puszczają po części pod film. Tylko nie pisz że DC to co innego  :smile:
Może skończymy czy dalej będziesz się czepiał?

Offline Andy13

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #491 dnia: Marzec 20, 2018, 04:24:42 pm »


O WW z DC Deluxe też TK mówił że puszczają po części pod film. Tylko nie pisz że DC to co innego  :smile:
Może skończymy czy dalej będziesz się czepiał?
DC to co innego. Te serie (i cała linia Nowe DC), które podałeś już od dawna wychodziły na twardo. W przypadku Marvela Egmont miał wybór i mógł wydać na miękko w Now! albo na twardo w Klasyce. Z DC pod film to chyba bardziej wydali Superman/Batman... Ale ja nie o tym.
Czepiam się, bo piszesz tak jakbyś wszystko wiedział i zawsze miał rację. Infinity Gauntlet wydadzą. Potwora wydadzą. Przy Amazing Spider-Man Straczynskiego dałem uśmieszek, a nie pisałem, że wydadzą. Ultimate X-Men wydadzą. A jak nie wydadzą, to napiszę, że dałem emotikon...
Wprowadzasz (osoby, które nie siedzą na tym forum non-stop) w błąd jak Bazyliszek swego czasu z komentarzami o wydawaniu kolekcji. I dlatego się czepiam. Ale już kończę ten OT.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #492 dnia: Marzec 20, 2018, 04:33:38 pm »
Przy Amazing Spider-Man Straczynskiego dałem uśmieszek, a nie pisałem, że wydadzą. Ultimate X-Men wydadzą. A jak nie wydadzą, to napiszę, że dałem emotikon...
Wprowadzasz (osoby, które nie siedzą na tym forum non-stop) w błąd jak Bazyliszek swego czasu z komentarzami o wydawaniu kolekcji. I dlatego się czepiam. Ale już kończę ten OT.
Pokaż mi gdzie napisałem że wydadzą Straczynskiego? Gdzie napisałem że wydadzą Ultimate X-Men?
Tylko o potworze pisałem że wydadzą. Nie wszyscy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem  :smile:

A dzisiaj przyczepiłeś się o to:
Widać też że pod film wolą puszczać tańsze wydania (co jest logiczne)
Więc już nawet nie wiesz o co się czepiasz  :biggrin:

Offline Marcussz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #493 dnia: Marzec 20, 2018, 04:38:33 pm »
A prawda jest taka, że Egmont pod film może wydać cokolwiek. Dobrze ilustruje to ostatnia premiera Marvela.
Film - "Czarna Pantera", a Egmont co reklamował przed seansami - Spider 2099.
Nie ważne jest co wydadzą, a to co w kinie przed seansem zareklamują. :biggrin:

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #494 dnia: Marzec 21, 2018, 11:23:37 am »
Kolejny tom (139 Wolverine & X-Men: Nowy początek) i znowu brak rozpoczęcia nowej postaci. Sam nie wiem co kombinują. Zielony płaszcz Dooma do 150 numeru i koniec? ;)
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

 

anything