trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 376960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #690 dnia: Czerwiec 02, 2018, 04:41:41 pm »
Dla mnie seria Spider-Gwen jest bardzo dobra, jeden z lepszych komiksów SH wydanych u nas ostatnio. Nie znoszę co prawda wszelkich różowości, ale tu przymykam oko, z każdą kolejną stroną mniej mi to przeszkadzało  ;-) A już postać Daredevila w tych komiksach moim zdaniem napisana jest świetnie.
A że kreskówkowe? Ja nie narzekam, zresztą GRider też mi się podobał od strony graficznej.

Ja tam  polecam, dobrej klasy rozrywka.... szkoda, że pewnie nikt nie wyda kolejnych tpb, bo z chęcią zebrałbym całość po polsku..

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #691 dnia: Czerwiec 02, 2018, 05:03:23 pm »
szkoda, że pewnie nikt nie wyda kolejnych tpb, bo z chęcią zebrałbym całość po polsku..
Jest szansa na kolejny tom w kolekcji.

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #692 dnia: Czerwiec 02, 2018, 05:42:35 pm »
Podbijam pytanie: Jak poziom tej Spider-Gwen i poprzedniego Deadpoola?



Według mnie Spider-Gwen jest genialna. To jedna z niewielu serii z Marvel Now, którą chętnie bym przeczytał w całości. Fajnie napisane postacie Punishera i Murdocka. Nie wiem czy rysunki cartoonowe, ale mi się podobały. Ośmielę się powiedzieć, że moim zdaniem jeden z najlepszych tomów w całej kolekcji. A Deadpool cóż...tu mam problem, bo jak przeczytałem na forum, że jednak zamienili tom, to czytałem go w euforii :smile:  Wilson nie bawił mi, ale dość miło mi się to czytało - taka niezobowiązująca odprężająca historia. A co do humoru, to zależy co kto lubi.

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #693 dnia: Czerwiec 02, 2018, 05:59:10 pm »
Jest szansa na kolejny tom w kolekcji.

Byłoby dobrze...chociaż pewnie kupię po angielsku, zaraz po slottowym Surferze .

Offline Evakuator

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #694 dnia: Czerwiec 03, 2018, 10:41:16 pm »
Nie wiem co to za problem napisać o co chodzi a nie olewać wszystkich. Podobno nawet drugi admin z fanpage WKKDC nie wie co z nim jest.

Wygląda jakby poszło o dubla :???: Swoją drogą, ktoś, kto prowadzi taki fanpage odwala robotę za wydawnictwo, które samo nie potrafi powiadomić klientów o kolejnych numerach, czy ich zawartości, nie wspominając o reklamie.
I nie mówiąc też o poważnym traktowaniu klientów, którzy w dwóch różnych kolekcjach tego samego wydawnictwa dostają te same komiksy - może po prostu komuś skończyła się cierpliwość.
A może już mamy kompletny przesyt na rynku komiksowym i nie warto skupiać się na ofercie wydawnictwa, które ma takie podejście do klienta.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #695 dnia: Czerwiec 04, 2018, 10:39:12 am »
Podbijam pytanie: Jak poziom tej Spider-Gwen i poprzedniego Deadpoola?
Deadpool jest średni - pierwsza historia z Herkulesem bardzo dobra i zabawna, potem jest już tylko gorzej, chociaż są przebłyski. Generalnie o wiele czytelniej i zabawniej niż Classic, taki poziom Marvel Now. Jeśli lubisz Deadpoola wydawanego w MN to powinno Ci podejść. Lektura poszła szybko i przyjemnie, ale chwilę po już wylatuje z głowy.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #696 dnia: Czerwiec 04, 2018, 11:12:02 am »
Generalnie o wiele czytelniej i zabawniej niż Classic
To też jest w Classic w tomie 13  :smile:

Zgadzam się że ten Hercules i jeszcze z jeden zeszyt w miarę OK a potem raczej słabo. Dla mnie gorsze od runu Kelly'ego i na pewno od Marvel NOW. Postacie też bardzo dziwne dobrane do tych Team-Up'ów (ale może o to chodziło) Można śmiało odpuścić (i tak już chyba ciężko dostać)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2018, 12:04:43 pm wysłana przez JanT »

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #697 dnia: Czerwiec 04, 2018, 11:46:24 am »
(i tak już chyba ciężko dostać)
W takiej sytuacji z pomocą zawsze przychodzi kiosk online - https://kiosk.ruch.com.pl/products/wielka-kolekcja-komiksow-marvela-286036-143-18

Offline anrananarywa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #698 dnia: Czerwiec 09, 2018, 03:04:42 pm »
Nie wiem, czy ten temat już był, ale możecie powiedzieć coś więcej o dwóch nadchodzących tomach kolekcji - Defenders i Avengers? Np. które zeszyty wchodzą w ich skład, no albo po prostu czy historie warte przeczytania:)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #699 dnia: Czerwiec 09, 2018, 05:52:46 pm »
Nie wiem, czy ten temat już był, ale możecie powiedzieć coś więcej o dwóch nadchodzących tomach kolekcji - Defenders i Avengers? Np. które zeszyty wchodzą w ich skład, no albo po prostu czy historie warte przeczytania:)
Jeżeli chodzi o zeszyty to:
Defenders (6 zeszytów, połowa runu)
https://comicvine.gamespot.com/defenders-1-breaker-of-worlds-part-1-i-hate-myself/4000-305573/
Avengers (pierwsze 8 zeszytów)
https://comicvine.gamespot.com/avengers-assemble-1-assembling/4000-321304/

Offline sum41

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #700 dnia: Czerwiec 09, 2018, 07:41:27 pm »
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Damballa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #701 dnia: Czerwiec 10, 2018, 12:24:01 am »
Defenders prawdopodobnie będzie zawierał jeszcze materiały z historii Fear Itself #7, oraz Point One #1.

Offline Itachi

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #702 dnia: Czerwiec 10, 2018, 03:16:01 pm »
Spider-Gwen - eksperyment udany. Poprzestawianie klocków dało efekt ciekawej lektury, czyli tego czego oczekiwałem. Świetna kreska niby lekko chaotyczna, poszarpana idealnie ukazuje psychikę głównej bohaterki. Zdecydowanie polecam jako miły przerywnik od bardziej wymagających komiksów. Czytał ktoś dalsze zeszyty? Rozwija się ta seria jakoś sensownie?

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #703 dnia: Czerwiec 10, 2018, 03:47:15 pm »
Domyślam, że wiesz, iż dostaliśmy cały vol. w tym jednym tomie i chodzi Ci o vol. 2. Osobiście nie czytałem, ale liczę, że Egmont go wyda, a jak nie, to pewnie dostajemy początek (#1-8) w dwóch przyszłych tomach kolekcji.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #704 dnia: Czerwiec 10, 2018, 05:11:07 pm »
Jak Egmont nie wydał to już nie wyda. Tak jak z Surferem.