Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 377824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #705 dnia: Czerwiec 10, 2018, 05:28:47 pm »
To chyba zależy od tego, jak bardzo "Ścigana?" jest powiązana z następnym woluminem, ale, fakt, prawdopodobieństwo wydania nie jest takie wielkie.

Offline freshmaker

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #706 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:27:37 am »
nie widzę tej informacji na kilku ostatnich stronach - ile tomów ma na chwilę obecną liczyć kolekcja? jadę z predumeratą a ostatnia oficjalna informacja mówiła chyba o 60 tomach...
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #707 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:45:30 am »
nie widzę tej informacji na kilku ostatnich stronach - ile tomów ma na chwilę obecną liczyć kolekcja? jadę z predumeratą a ostatnia oficjalna informacja mówiła chyba o 60 tomach...

Ostatnia oficjalna informacja mówiła o 150 tomach - wg FAQ na stronie. Ale już zrobiliśmy mały rekonesans i wiemy, że będzie ich 170. Na pierwszej stronie tego wątku masz szczegóły.

Offline freshmaker

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #708 dnia: Czerwiec 12, 2018, 01:25:52 pm »
ok dziękuję za informację
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #709 dnia: Czerwiec 13, 2018, 08:34:36 am »
Anion chyba wrócił. Odżył zarówno fanpage WKKM jak i WKKDC, uzupełniając zaległe zapowiedzi oraz premiery kolejnych tomów.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #710 dnia: Czerwiec 13, 2018, 10:03:27 am »
O, to super, bo nie mogłem pisać, gdyż przerósł mnie remont domu. I właśnie jest gruz do wywiezienia. Kiedy mozesz wpaść" :wink:
Wiadomo że o pomoc przy fanpage's  :smile: Tu zaglądał cały czas i nie napisał co się dzieje.
Najważniejsze że wróciło.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #711 dnia: Czerwiec 13, 2018, 03:50:33 pm »
Tak wróciłem. Brak czasu przez redakcję SBM i tłumaczenie "Under Siege" do tomu z Wasp. I nie nadążam ostatnio z czytaniem wszystkich komiksów z wszystkich kolekcji więc ciężko się pisze zajawki fabuły do przypominajek. Z SBM nie ma problemu, bo siłą rzeczy czytam wszystko. Z WKKM trochę gorzej, bo czytałem dawno, albo wcale. Najgorzej z WKKDC, bo nie czytałem wcześniej większości tych historii, a Krzysiek mimo próśb mi z tym nie pomaga.  :doubt:  No i brak weny przy wymyślaniu śmiesznych dymków, gdy trzeba prędko coś wymyślić. Mam nadzieję, że teraz będzie poprawa.


Na forum też mi się nie chce pisać dlatego tylko czytam.

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #712 dnia: Czerwiec 13, 2018, 05:06:25 pm »
To może tobie pomożemy :)
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Lesiok

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #713 dnia: Czerwiec 13, 2018, 10:25:26 pm »
Czy ktoś mógłby napisać słowo albo dwa o dzisiejszych Defendersach i przyszłych Avengersach? Ten dzisiejszy komiks odstrasza mnie trochę nawiązaniami do Samego strachu. Ale to może tylko moje uprzedzenie :smile:

Offline sum41

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #714 dnia: Czerwiec 14, 2018, 07:21:26 am »
Avengersów bierz ze względu na rysunki Marka Bagleya. Co do samej grupy została stworzona po wielkim sukcesie Avengers w kinach trochę taki hype D
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #715 dnia: Czerwiec 14, 2018, 07:53:25 am »
Lesiok: "Ten dzisiejszy komiks odstrasza mnie trochę nawiązaniami do Samego strachu"
 
 U mnie to samo. Stąd jeśli komuś zechce się napisać o tym tytule słów parę to będę wielce wdzięczny.

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #716 dnia: Czerwiec 14, 2018, 08:29:53 am »
Ja zamówiłem z gildii razem z innymi komiksami, w tym Wonder Woman, która wychodzi za tydzień więc w przyszłym tygodniu dostanę ten tom.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #717 dnia: Czerwiec 14, 2018, 08:32:54 am »
Tak wróciłem. Brak czasu przez redakcję SBM i tłumaczenie "Under Siege" do tomu z Wasp. I nie nadążam ostatnio z czytaniem wszystkich komiksów z wszystkich kolekcji więc ciężko się pisze zajawki fabuły do przypominajek. Z SBM nie ma problemu, bo siłą rzeczy czytam wszystko. Z WKKM trochę gorzej, bo czytałem dawno, albo wcale. Najgorzej z WKKDC, bo nie czytałem wcześniej większości tych historii, a Krzysiek mimo próśb mi z tym nie pomaga.  :doubt:  No i brak weny przy wymyślaniu śmiesznych dymków, gdy trzeba prędko coś wymyślić. Mam nadzieję, że teraz będzie poprawa.


Na forum też mi się nie chce pisać dlatego tylko czytam.
Jak sam nie nadążasz to zleć komuś pisanie tego. Chętnych raczej nie brakuje. Chyba, że nie chcesz oddać kierownicy, to już innej kategorii problem.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #718 dnia: Czerwiec 14, 2018, 08:33:53 am »
Jeśli mówimy o obecnym tomie Defendersów, to nie ma co się przejmować Fear Itsel. To jest samodzielna historia z punktem wyjściowym jakim jest Fear Itsel dokładnie to 4 strony z zakończenia, które jest poświęcone głównemu złemu i Hulkowi (nie wiem nawet czy one są zawarte w zbiorczym Fear Itsel, chyba nie). Szału nie robi, standardowa historia w której zwyrodnialec chce zniszczyć świat, a na drodze staje mu Dr Strange wraz z reaktywowaną starą (prawie) drużyną Defenders. Rysuje Terry Dodson czyli ten który rysował wydanego u nas Spider-mana i Czarną Kotkę.

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #719 dnia: Czerwiec 14, 2018, 09:04:36 am »
Moklek81: "To jest samodzielna historia z punktem wyjściowym jakim jest Fear Itsel dokładnie to 4 strony z zakończenia (...)"
 
 Pokrzepiające. Dzięki.

 

anything