trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 377076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1335 dnia: Grudzień 12, 2018, 09:51:02 am »
Chociaż znając manierę TM-Semic zakładam, że jakieś strony zostały wycięte.
TAK, są wycięte, nie mamy kompletu zeszytów. I choć mam z TM-Semiciem masę wspomnień związanych, to nie mam sentymentu do jego zeszytów, właśnie przez te wszystkie wycinaki.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1336 dnia: Grudzień 12, 2018, 09:52:00 am »
BOK odpisał, że nie ma informacji o Dalszych losach Czarnej Pantery. Krótko i zwięźle. Czyli jak zwykle czekamy na kolejne numery :wink:
No i "super"  :sad: . Dzięki za info. Jednak chyba zaryzykuję i zdecyduję się na Panterkę, licząc, że wydadzą dwójkę. Pierwszy WKKM po 150. A miałem zupełnie rezygnować  :lol: .

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1337 dnia: Grudzień 12, 2018, 09:55:57 am »
BOK odpisał, że nie ma informacji o Dalszych losach Czarnej Pantery. Krótko i zwięźle. Czyli jak zwykle czekamy na kolejne numery :wink:
To co ten typek co rozmawiał z Jankiem gadał... Trzeba czekać

Offline reston

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1338 dnia: Grudzień 12, 2018, 10:57:23 am »
Myślicie że jest szansa by Panterę wydał Egmont?

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1339 dnia: Grudzień 12, 2018, 11:06:38 am »
Aż mi się przypomniała sytuacja, gdy na oryginalnej liście był tylko "Black Panther" i na tym na ów czas kolekcja miała się zakończyć. Potem dodali podtytuł wraz z "part 1" i kolejne tomy (w tym ciąg dalszy). Jednakże tutaj jest już zdecydowanie później. Nie podoba mi się to. Zakładam, że skład jest taki sam. Czy tom kończy się jakimś ewidentnym cliffhangerem?

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1340 dnia: Grudzień 12, 2018, 11:30:12 am »
Myślicie że jest szansa by Panterę wydał Egmont?
Jak pod film nic nie wydali to raczej szanse bardzo małe.

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1341 dnia: Grudzień 12, 2018, 02:36:14 pm »
To czekamy do... 2021, może wtedy będzie.

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1342 dnia: Grudzień 12, 2018, 05:18:58 pm »
To czekamy do... 2021, może wtedy będzie.


Raczej do 2051 :biggrin: chyba, że jakiś inny wydawca rzuciłby się np. na takie World of Wakanda :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1343 dnia: Grudzień 13, 2018, 08:24:13 am »
Czy tom kończy się jakimś ewidentnym cliffhangerem?
Bardzo  :smile: To jest połowa historii. Bardzo przyjemny tom i byłaby naprawdę szkoda jakby nie dali kontynuacji.

W tomie aż 14 stron dodatków (w tym 34 okładki na 10 stronach) i na końcu reklamują Panterę z SBM  :smile: Były wcześniej jakieś reklamy z SBM?

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1344 dnia: Grudzień 13, 2018, 11:33:31 am »
Jakieś opinie (poza JanemT) odnośnie do wczorajszego Pantery? Nie przepadałem nigdy za bohaterem, opinie na necie część dobrych, część złych i zastanawiam się czy kupować.

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1345 dnia: Grudzień 13, 2018, 11:36:52 am »
Były wcześniej jakieś reklamy z SBM?
Nie mogę stwierdzić, że nigdy, ale tak sądzę. Kilka razy widziałem, jak reklamowana była historia zawarta w SBM, ale okładka była oryginalna.

Offline Marvelek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1346 dnia: Grudzień 13, 2018, 02:55:07 pm »
Jakieś opinie (poza JanemT) odnośnie do wczorajszego Pantery? Nie przepadałem nigdy za bohaterem, opinie na necie część dobrych, część złych i zastanawiam się czy kupować.


Jeśli lubisz komiksy o mechanizmach władzy, komiksową wersję różnego rodzaju politycznyvh wiosen, to zdecydowanie tak. Ja uwielbiam takie historie. Do tego dobrze napisana i ładnie zilustrowana. Jedeny niedosyt to wspomniany brak zapowiedzi kontynuacji. To pierwszy tom WKKM, który kupiłem od czasu Kaczora Howarda. Moim zdaniem jeden z najlepszych komiksów w tej kolekcji.

Offline mack3

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1347 dnia: Grudzień 14, 2018, 04:06:03 pm »

Jeśli lubisz komiksy o mechanizmach władzy, komiksową wersję różnego rodzaju politycznyvh wiosen, to zdecydowanie tak. Ja uwielbiam takie historie. Do tego dobrze napisana i ładnie zilustrowana. Jedeny niedosyt to wspomniany brak zapowiedzi kontynuacji. To pierwszy tom WKKM, który kupiłem od czasu Kaczora Howarda. Moim zdaniem jeden z najlepszych komiksów w tej kolekcji.


Czyli aż tak dobry? Dzięki za opinię.

Offline isteklistek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1348 dnia: Grudzień 15, 2018, 10:51:11 am »
Premka 156, 157 wczoraj dojechała, dziś odebrana.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1349 dnia: Grudzień 27, 2018, 06:25:59 pm »
dobry ten Ellisowski Karnak ? czytał ktoś może w oryginale ? serdeczna prośba o opinie :)

 

anything