Autor Wątek: Warsaw Comic Con, Warszawa 24-26.11.2017  (Przeczytany 1969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Warsaw Comic Con, Warszawa 24-26.11.2017
« dnia: Październik 24, 2017, 09:59:24 pm »
http://warsawcomiccon.pl/pl/warsawcomicconfall/





opis z FB:

Druga edycja największego festiwalu popkultury - Warsaw Comic Con - wystartuje już 24 listopada w Ptak Warsaw Expo! Największą atrakcją imprezy będą oczywiście spotkania z polskimi i międzynarodowymi Gwiazdami filmów oraz seriali! Gośćmi wydarzenia będą między innymi: Pamela Anderson, Holland Roden (Teen Wolf), Michael Malarkey (Pamiętniki Wampirów), Trevor Stines (Riverdale), Henrik Holm (SKAM) oraz Julian Glover (Gra o Tron). W planach otwarte panele dyskusyjne, podczas których Gwiazdy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania; będzie także czas oraz miejsce na autografy i pamiątkowe zdjęcia! Festiwalowi towarzyszyć będzie także bogaty blok literacki – jednym z gości będzie Jakub Żulczyk; pisarz, dziennikarz; jeden ze scenarzystów głośnego serialu produkcji Canal+ - Belfer. Nie zawiodą się też miłośnicy komiksów – festiwal odwiedzi żywa legenda tego medium, Simon Bisley. To jednak nie wszystko! W przygotowaniu ogromna Strefa Star Wars, Wielka Gala Cosplay i wiele, wiele innych atrakcji! Nie chcecie tego przegapić!


Osobiście to mam nadzieje że dojdzie ktoś do strefy komiksu.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2017, 10:04:12 pm wysłana przez Gawin »

Offline LordDisneyland

Odp: Warsaw Comic Con, Warszawa 24-26.11.2017
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2017, 02:30:24 pm »
Z wizyty na pierwszym byłem zadowolony, rodzinie też się podobało- to i teraz pewnie się wybierzemy. Tyle, że przydałaby się jakaś palarnia, coby nie marznąć i moknąć pod halą.

No tak, tyle że w obliczu obfitości premier listopadowo-grudniowych może mi po prostu zabraknąć forsy na rozbijanie się po nadarzyńskich magazynach...