Autor Wątek: Inwazja Image na Polskę  (Przeczytany 6132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Inwazja Image na Polskę
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 13, 2017, 06:43:00 am »
A to nawet nie wiedziałem  :smile: Format to jest ten sam co "nowy" Muchowy?
Tak ten sam "deluxowy".

Jestem po przeczytaniu Monstressy. Miałem ostatecznie nie wchodzić w tą serię, ale nie żałuje zakupu i wiem że będę ją kontynuował. To mroczne fantasy z ciekawie wykreowanym światem (steampunku + matriarchat)  i świetnymi rysunkami,  które zachwycają swym bogactwem. Sama historia świetnie napisana, wielowątkowa, ze zwrotami akcji i charakterystycznymi bohaterami zarówno tymi dobrymi jak i złymi. Polecam sprawdzić.

The Wicked + The Divine - dziwi mnie trochę wasza krytyka jaką dostał ten komiks. Mi się osobiście podobał, tym bardziej pierwszy tom to zaledwie wprowadzenie do świata jaki wykreował Kieron Gillen. Oprawa graficzna jest też jak najbardziej na plus. Ja bym z tymi osądami poczekał chociaż do drugiego tomu (mam nadzieje że ta seria nie podzieli żywota SEXu)
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2017, 09:15:24 am wysłana przez mkolek81 »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Inwazja Image na Polskę
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 13, 2017, 09:49:16 am »
a ze staroci- "The Maxx", chociaż pewnie tylko ja bym to kupił :wink:


The Maxx nie jest już w Image a w IDW.
perły przed wieprze

Offline Paulie Blade

Odp: Inwazja Image na Polskę
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 13, 2017, 09:59:40 am »
Jestem po przeczytaniu Monstressy. Miałem ostatecznie nie wchodzić w tą serię, ale nie żałuje zakupu i wiem że będę ją kontynuował. To mroczne fantasy z ciekawie wykreowanym światem (steampunku + matriarchat)  i świetnymi rysunkami,  które zachwycają swym bogactwem. Sama historia świetnie napisana, wielowątkowa, ze zwrotami akcji i charakterystycznymi bohaterami zarówno tymi dobrymi jak i złymi. Polecam sprawdzić.
Ciekawostka jest taka, że to komiks w całości zrobiony przez kobiety, co było świadomym ruchem ze strony scenarzystki, Marjorie Liu, w celu osiągnięcia bardzo specyficznego klimatu. Polecam obadanie wszystkim, którzy mają wątpliwości, na ile różna może być tego typu wrażliwość, że pozwolę sobie na takie górnolotne określenie.